Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Çağatay Ulusoy

+4
S.N.O.B
Majček
Jelenak
Melly
8 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Çağatay Ulusoy

Sub Okt 27 2012, 02:25
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Çağatay Ulusoy

Datum rođenja: 23. septembar 1990 Obrazovanje: Univerzitet u Istanbulu, Katedra za pejzažnu arhitekturu. CagataY Ulusoy je ime pobednika Best Model takmičenja u 2010 za 2 godine rade manekenstvom najveći san je da učestvuje u kvalitetnim sekvenci koje Cagatay Ulusoy takođe Fo-Re Sport katalog puca niz igrača. Nazvao sam joj Feriha Emir trenutno oslikava karakter. Cagatay Ulusoy Selin Boronkai oko 2 godine radi modelovanje agencije. Izabran je za najboljeg modela Turske 2010 godine.

Filmografija:
2009 - 2010 Arka Sokaklar
2010 Recep İvedik 3
2011 Anadolu Kartalları
2011 - 2012 Paranoya / Paranoia
2011 - 2012 Adını Feriha Koydum
2012 Eve Düşen Yıldırım
2012 Emir'in Yolu
2013 Medcezir

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Čet Sep 05 2013, 17:35

Jel čuo on da za 500 evrića za čas čika doktor vrati nevinost patos 
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Čet Sep 05 2013, 18:52
Ahahaha.... patos  Izgleda da nije.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pet Sep 06 2013, 18:58
Nova
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Ned Sep 08 2013, 19:53
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Ned Sep 08 2013, 20:22
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 16 2013, 11:05
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Sub Sep 21 2013, 16:35
Evo jedna iz Medcezira

[You must be registered and logged in to see this link.]

Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Ned Sep 22 2013, 18:40
SREĆAN TI DIVAN DAN poklon cvece poklooon zagrljaj 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Ned Sep 22 2013, 21:31
Da,sutra mu rođendan.Blago njemu kako je mlad :)

Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 23 2013, 16:31
hapy brdej EVO GA RODJENDANKO :511112563: 
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 23 2013, 20:10
Jos puno uspesnih serija mu zelim! hapy brdej
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 23 2013, 20:27


Ja mu želim da se manje drogira lol! 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 23 2013, 21:38
Od danas fotka,gledajte samo te torte
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 23 2013, 22:14
Evo ga Caga iz 1998 i danas

[You must be registered and logged in to see this link.]

Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 23 2013, 22:21
Ova nas očekuje u oktobarskom izdanju turskog Vogue
[You must be registered and logged in to see this link.]

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 23 2013, 23:36
@JelenaK - zar se drogira? :affraid:
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Uto Sep 24 2013, 00:48
Šmrče kao lud :2965836: .Zimus je privođen,pronašli mu koku i u stanu,a prije par dana je podignuta i optužnica.Prijeti mu od 5 do 15 godina zatvora navodno.Nedavno je izjavio da već pola godine vodi sasvim miran život.Hajde da mu vjerujemo.Na starnu sve ovo,dečko je kao med jaooooo 
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Uto Sep 24 2013, 17:47
sta kazes   O, Boze! aaaaaaaaa  Ovo stvarno nisam znala... Sta ce mu to djubre, pobogu? Dzaba sto je lep, droga je mnoge upropastila ili bolje receno ubila... 

Meni ovaj forum nesto ne funkcionise kako treba poslednjih dana, jesam li ja u pitanju ili jos neko ima taj problem?
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Uto Sep 24 2013, 19:53


Imaš ovdje u njegovoj temi na strani 2 više o tom hapšenju.Sad sam baš vidjela,u januaru je to bilo.Nije ni on mogao da odoli,da ne proba.Dosta ih je tada pohapšeno,mislim na poznate,a to im stvarno ne treba što kažeš.

A forum mi funkcioniše samo tako.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pet Sep 27 2013, 10:47


TEŠKI TRENUCI
Çağatayu Ulusoyu – životna drama miljenika žena
27.09.2013. gloria

Slavlje koje su  kolege sa seta priredili Çağatayu Ulusoyu za njegov 23. rođendan bilo je za Emira iz serijala “Djevojka imena Feriha” gorka okusa. Istina, silno se obradovao pažnji, razveselile su ga i tri torte s upaljenim svjećicama, ali dok ih je gasio, imao je samo jednu želju - da bude oslobođen optužbi zbog kojih bi mogao dobiti i 15 godina zatvora.

Naime, 23-godišnji glumac i njegova menadžerica Selin Boronkay bili su među ekipom koja je na vrlo pompozan način uhićena u akciji odjela za narkotike istanbulske policije. Čak su u novinama osvanule Çağatayeve fotografije na kojima ga dvojica policajaca izvode iz restorana u kojem je uhićen.
Popularni glumac proveo je u istražnom zatvoru tri dana, a prošli tjedan započelo je suđenje na sudu u Istanbulu. Optužnica ga tereti za nabavu i uzimanje narkotika kao i omogućavanje drugima njihovo uživanje.

Çağatay Ulusoy je mladić iz skromne obitelji rođen u Istanbulu. Po majci, umirovljenoj računovotkinji, vuče bošnjačko podrijetlo, a po ocu, umirovljenom tokaru, bugarsko. Za razliku od Emira iz serijala “Djevojka imena Feriha” koji živi u luksuznoj četvrti i može se priuštiti što god poželi, on je odrastao u Avcilaru, radničkom naselju u zapadnom
dijelu Istanbula. Stoga na pitanje bi li se mogao oženiti kućepaziteljevom kćeri, spremno odgovara:
- Zar stvarno mislite da je to bitno? Sada možda dobro zarađujem, ali i ja potječem iz obitelji skromnih primanja.

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this link.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Ned Sep 29 2013, 01:14
This guy " Murat Özarı" is usually commenting on football ,this is a sports show,but somehow they started talking about actors and he said :
"Not Kenan, not Kivanç...There is an actor... His name is Çağatay Ulusoy ... He can be used instead of sugar,you put him in your tea ,stir and drink up. Its abnormal. Not only his acting,he is handsome. I was watching with my niece and her mouth were wide opened":O" . If somebody came and told her "your uncle is on fire" she would have said "let him burn,whats it to me!" ive never seen anything like that"
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Pon Sep 30 2013, 21:39
Optužbe protiv Cagataya i Gizem (tj.Gunes) su prihvaćene od strane suda i sada slijedi suđenje. Gizem i Caga su navodno skupa konzumirali drogu, ali navodno Cagatay nije sam nabavljao drogu već bi je dobivao od drugih.Osoba koju mu je najvjerojatnije nabavljala drogu je njegova bivsa menadžerica Selim,a navodno je riječ o kokainu.Također,moramo podsjetiti kako je kokain pronađen u Cagatayevoj krvi no na tu temu je uslijedio oštar demantij njegove nove menadžerice.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Uto Okt 01 2013, 10:02
Doznajemo kako su Cagataya inspektori pratili preko facebooka gdje se putem inboxa dogovarao od koga ce i gdje preuzeti drogu.Također su on i Gizem često pušili travu kod Cage u stanu a ponekad su to znali raditi i kod Gizem.Caga je često znao i s Yusufom zapaliti travu a preko svoje bivše menadžerice Selin je nabavljao kokain.Svi su oni optuženi za nabavu kokaina i trave te tužiteljstvo za njih traži kaznu zatvora od 5 do 15 godina.
Očito ovakva medijska bura popracena prihvacanjem optužnice nije nikog ostavila ravnodušnim pa se Selin Boronkay oglasila na tu temu putem svog twitter profila na kojem je napisala kako će u večernjim satima priopciti razloge suđenja koje nemaju veze s Cagom.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Sre Okt 02 2013, 13:48
[You must be registered and logged in to see this link.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Ned Okt 06 2013, 19:17
-CAGATAY ULUSOY: SMETA MI ŠTO MI GOVORE DA SAM ŽENSKAR,TO NIJE ISTINA.-

Dokaže li mu se krivnja, u zatvoru bi mogao provesti i do 15 godina. No usprkos svemu, Çağatay zasad nastavlja sa snimanjem serije “Med Cezir”, turske inačice serije “O. C.”.

Nadala se cijela svita obožavateljica Çağataya Ulusoya da optužnica koja je podignuta protiv mladoga glumca zbog konzumiranja droge neće biti prihvaćena, ali neugodno iznenađenje stiglo je u ponedjeljak. Zvijezdi serije “Djevojka imena Feriha” sudit će se jer je s kolegicom iz serije “Emirov put” (nastavak “Djevojke imena Feriha”) Gizem Karacom u svom stanu koristio i nabavljao opijate, i to preko svoje menadžerice Selin Boronkay, za koju se pak pričalo da je u vezi s Çağatayem.

Dokaže li mu se krivnja, u zatvoru bi mogao provesti i do 15 godina. No usprkos svemu, Çağatay zasad nastavlja sa snimanjem serije “Med Cezir”, turske inačice serije “O. C.”. Serija se u Turskoj prikazuje petkom i nakon samo tri nastavka osvojila je gledatelje.
Jeste li gledali “O. C.” prije nego što ste počeli snimati “Med Cezir”?

– Ponekad, ali kada sam dobio ulogu, kupio sam DVD serije i gledao. Nakon nekog vremena ipak sam je spremio da ne budem previše pod utjecajem američkih likova.

Yaman kojeg igrate u seriji mogao bi postati novi omiljeni lik iz serija. Kako ga vi doživljavate?

– Puno je drugačiji od Emira kojega sam igrao u “Ferihi”. Yaman odrasta bez oca, a majka mu pjeva da bi preživjeli.

Koja je najveća zabluda o vama u koju ljudi vjeruju?

– U posljednje vrijeme piše se da sam se odao noćnom životu i ženskarenju, što uopće nije točno.

Što je onda s tom pričom o partijanju?

– To je pretjerivanje. Volim biti doma i razgovarati s prijateljima, a kada sam sam, onda crtam, sviram gitaru, pišem pjesme...

Vjerujete li u ljubav?
Ne vjerujem u ljubav, nego u odanost. Ako mi djevojka i ne vjeruje čim me upozna, to se promijeni jer shvati da sam jako odan.

Jesu li godine važne za ljubav?

– Ne, a i kemiju možete osjetiti s nekim tko je i stariji i mlađi od vas.

Postoji li trenutno netko poseban u vašem životu?

– Ne postoji. Već sam godinu dana sam. Možda zvuči kao klišej, ali već pet mjeseci radim na projektu “Med Cezir” i samo sam na to koncetriran.

Kemija koja se u seriji “Djevojka imena Feriha” koju gledamo na Novoj TV osjeti između Çagataya Ulusoya i Hazal Kaye rezultat je njihova velikog prijateljstva. Mladi glumac kavalirski je stao na njezinu stranu i kada su joj predbacivali da zbog razlike u visini od 35 centimetara mora nositi gajbe na koje se penjala dok je snimala scene razgovora ili ljubljenja s Cagatayem.

– Nije to ništa što bi trebalo biti uvredljivo, a u svakom slučaju Hazal to nadmaši svojom glumom – rekao je glumac.


izvor: Večernji list HR
Sponsored content

Çağatay Ulusoy - Page 2 Empty Re: Çağatay Ulusoy

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu