Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Stanislav Bondarenko Empty Stanislav Bondarenko

Uto Mar 14 2017, 02:14
[You must be registered and logged in to see this link.]

STANISLAV BONDARENKO

Stanislav Bondarenko je ruski pozorišni, filmski i serijski glumac. Rođen je 02.jula 1985.godine u Ukrajini. Potiče iz velike porodice, pošto je dete razvedenih roditelja. Ima starijeg brata i dve mlađe sestre bliznakinje, Svetlanu i Snežanu, koje su se rodile kada je Stas imao 9 godina.

Detinjstvo je proveo u svom rodnom mestu. Kada je imao 11 godina, preselio se sa porodicom u Moskvu. Bio je dobar đak i aktivan u raznoraznim sekcijama. Učio ples, išao na karate... ni na trenutak nije pomišljao da će jednog dana postati glumac. Nakon završetka srednje škole hteo je da upiše avijaciju na Moskovskom univerzitetu. Međutim, jedan incident je promenio njegovu odluku.

Plesni studio, gde je Stas igrao, bio je pozvan na večernji koncert GITIS-a. Stasov nadređeni predložio ga je da učestvuje na audiciji. Položio je audiciju i tako je Stas ušao u GITIS. Radio je u studiju Tomskoga i Tepliakova. Bio je marljiv učenik, radio je i vežbao puno, pa je ubrzo postao i jedan od najboljih u klasi i tako dobio i stipendiju.

Razveden je, otac je sina Marka.

Filmografija:

 -Талисман любви
 -Капкан
 -Женщина, не склонная к авантюрам
 -Провинциалка
 -Четыре времени лета
 -Самозванка
 -Сводная сестра
 -Повезет в любви
 -Верни мою любовь
 -Моя мама против
 -Красотки


Instagram profil:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Uto Mar 14 2017, 17:25
Preksinoc je bila premijera njegovog novog filma Beglec/Begunac, pa evo malo slicica iz tog filma.
U filmu igra Nikitu, arhitektu prijektanta za mostove.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Ned Mar 19 2017, 17:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Nove sličice... Prelep je na njima ljub

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vidi mu čarapke na ovoj slici patos
[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Pon Mar 20 2017, 19:36
Nova sa instagrama ljub

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Ned Mar 26 2017, 23:31
Nove sa instagrama

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Uto Mar 28 2017, 01:35

ljub ljub ljub

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Uto Mar 28 2017, 02:08
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Uto Feb 13 2018, 17:26
Lepotan 😍❤😍❤😍❤


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
sladjava
sladjava
Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 14.04.2018

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Sub Apr 14 2018, 12:54
Da li mozete da mi kazete koje su njegove serije i filmovi prevedeni kod nas osim Vrati mi ljubav.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Sub Apr 14 2018, 16:32
sladjava ::Da li mozete da mi kazete koje su njegove serije i filmovi prevedeni kod nas osim Vrati mi ljubav.

Sve njegove serije i filmove smo prevele mi, Despine tim. Ovako, prevedeno je Moja mama protiv, Alpinistkinja, Iluzija ljubavi, Žena nesklona avanturama, Reka sećanja i U ime ljubavi. Mislim da linkove tih serija imate postavljene na temama serija (Ruske serije) pa potražite tamo. Ako kojim slučajem nema, napišite pa ću vam postaviti. smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Sub Mar 02 2019, 13:57

Intervju sa Stasom u jednom tv emisiji.

Voditelj u najavi kaže za prvu ženu (Julka) da je ne izdržavši stalne priče da doživljava romanse na snimanjima uzela dete i napustila njihov dom. Usledio je težak rastanak i razvod, ona ga je optužila za prevaru.

Ima 33 godine i već čeka 3. dete.
Njegovi roditelji su njega dobili vrlo mladi, majka nije imala ni 18 punih.
A još je i bio praktično dadilja svojim sestrama bliznakinjama, tako da je sa 18 god već smatrao da je vreme da postane otac.

Prvu ženu je sreo još s 14, 15 godina prilikom nekog koncerta kad je bila u nekoj plesnoj grupi. Tada joj je uzeo br. tel. I neko vreme su se i čuli.
Nakon mnogo godina, on je sreće preko drugova.
Ona se već školovala u Moskvi i preselila se u Moskvu.
Izgleda da se jedan tip neviđeno primio na nju i kada je on video da među njima ničeg nema, onda je rekao da bi on probao.
I zaprosio ju je posle 2 meseca. I dva dana je prosio njenu ruku od njenog oca jer se ćale brinuo zato što su mladi i loše situirani itd.


Razvod

Shvatili smo da jedno drugo više ne slušamo, skandal za skandalom, uvrede, posebno što je i dete to gledalo. Razgovarao je sa sinom i trudio se da mu objasni s obzirom da je i sam preživeo razvod svojih roditelja jer je njegov otac otišao kad je on imao 5 godina.
8 godina nije kratak period i bilo je teško.
Stanko tvrdi da nije bilo prevare.

Irina (Boginja)

Svidela mu se, tada je već prošlo neko vreme, više nije bio sa ženom i neko vreme je trajalo.
Nisu se odmah smuvali, simpatisali su se jedno određeno vreme.
Irina je lepa devojka i odmah mu se dopala, prvenstveno spoljašnji izgled.
Voditelj: Ti si uvek usmeren ka porodici, nju nisi zaprosio.

Pa, iskreno, nisam namerava ni Auriki. :D To je sve išlo u smeru, ako nam uspe, osnovaćemo porodicu. Nakon sina sam ludo maštao o ćerki. Naravno, ne u smislu, podari mi ćerku, zaprosio sam te. Ako sam nama bude sve u redu, ako nam uspe, ja, kao častan čovek dužan sam da je zaprosim. I venčaćemo se jer će dete biti rođeno u braku.
On je uvek bio za porodicu, a Irina je bila usmerena na karijeru. On je odlično razume, ona je glumica i to je u redu.
Okolnosti su bile takve i desilo se tako kako se desilo, a on smatra da je u svakom slučaju ispalo bolje po njega.

Svoju sudbinu srećete kasnije i to na neočekivanom mestu.
Prvi put ju je ugledao na moto-poligonu za treniranje gde je on već duže vreme trenirao vožnju motora jer je smatrao da svaki glumac zbog posla mora da zna da vlada motorom.

I gledao ju je kako je prefinjena, vrlo simpatična i pitao ga je ko je to.
Onda ga je zamolio da im namesti slučajan susret. Kada ga je taj drugar pozvao, on se zadržao i zbog kašnjenja ga je molio da je još zadrži dok ne stigne.
Ona nije znala da je on glumac, a on se ponudio da je slika na motoru i tada je bila veoma stidljiva, a to mu se dopalo.

Na prvi sastanak je došao sa motorom, a ona se sredila sa sve frizurom nekom, pa joj je bilo neprijatno da prigovara zbog svoje skromnosti.
A prvi put je shvatio da će biti divna majka kada su već imali ozbiljnu vezu i kada je Aurika neočekivano za njega jer je verovatno prva žena koja je stalno spremala vrlo bogat doručak. A to joj je karakteristika. Veoma voli doručak.

Ona kaže da se iznenadila što su je pustili da vozi pola sata duže i da se iznervirala kada ga je videla jer nije bila sređena i brže bolje je pobegla, a kasnije kada ga je potražila na društvenim mrežama i kada je videla da ima preko 200.000 pratilaca, pomislila je: U, pa on može da bira koju će, a ja još nesređena.
Kad je hteo da je zaprosi, kupio je prsten, stavio ga je u kutiju sa katancem i sklonio ključ, a kutiju stavio na vidno mesto. A Aurelija nije romantična i ne obraća pažnju na takve stvari. Mogla bi satima da ide okolo i ne primeti. Onda joj je on skrenuo pažnju jer je već trebalo da izađe negde...
I onda su dobili ćerku baš kako je želeo.
Sin se super slaže sa sestrom i veoma je želeo da dobije brata i sestru.

Šta biste napisali mladom Stasu?
Stas: Kad si mlad, nosi te život, postupaš bez razmišljanja...
Verovatno, malo prikoči, osvrni se, pogledaj. Donesi zaključak, pravilnu odluku i nastavi dalje. Žena dodaje, i ne žuri.
Hvala draga, eto zašto si mi potrebna. fgas

[You must be registered and logged in to see this link.]


Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Sub Mar 23 2019, 20:36
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Sub Mar 23 2019, 20:38
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Ned Avg 18 2019, 02:01
Prevod intervjua :treptrep
[You must be registered and logged in to see this link.]


Stanislav Bondarenko i njegova supruga Aurika divan su i srećan par. Odlučili smo da im postavimo ista pitanja kako bismo saznali koliko su različiti muški i ženski pogledi na ljubav, porodicu i brak.

ISTORIJA UPOZNAVANJA:

Stas: Bio sam u školi za motocikle. U početku sam tamo odlazio kao deo radnog projekta, ali cela ta priča sa motorima toliko me je opčinila da sam odlučio da nastavim da pohađam. Tog leta prelistavao sam Instagram i odjednom sam na stranici jedne moto-školo video fotografiju devojke. I nešto me je bocnulo, pomislio sam: „Kakva lepota!“. Pokazao sam fotografiju prijatelju i zamolio ga da mi otkrije ko je ta devojka. Nakon nekog vremena, prijateljica me je pozvala i rekla da je ona (ta devojka) sada u školi. Shvatio sam da se taj trenutak možda neće ponoviti. Zamolio sam da je nekako zadrži i pojurio tamo. Kad sam stigao, Aurika je već završila svoj čas i pokušavala da se slika. Prišao sam, ponudio se da pomognem oko toga, i krenula je konverzacija.

Aurika: Imam malo izmene. U nekim trenucima, Stas i ja se ne slažemo. On smatra da ako nešto želite, onda morate da se prepustite situaciji i ne razmišljate o tome. Uveren da univerzum uopšte ne funkcioniše. Dok ja mislim, ako sanjate o nečemu, onda to morate da privučete.
Dakle, imala sam 31 godinu i više od dve godine nisam bila u ozbiljnoj vezi. Nekako sam oduvek znala da ću se udati posle 30-te, sama sam to osetila. Ali u nekom trenutku počela sam da se brinem, jer društvo nameće svoja pravila. U određeno doba svi počinju da govore kako vam definitivno trebaju deca, muž, porodica... Tako da sam počela da mislim da sa mnom nešto nije u redu. Imam posao, prijatelje, hobije, ali nešto nedostaje. No, moj trener jednom mi je rekao da očigledno nešto nedostaje, a to je da, izgleda, nema dovoljno ljubavi. Tada sam ga pitala: „Šta da radim? Ne daje mi se oglas!“ Trener mi je onda odgovorio: „Kada tražimo posao, da li radimo na tome da ga dobijemo? Ne pada posao sa neba. Tako je i sa ljubavlju.“

I tada sam pomislila, zaista, gde mogu da sretnem svog budućeg supruga? Radim po ceo dan, ne želim da koristim aplikacije za upoznavanje, skeptična sam prema momcima koji dolaze u bar. Morate proširiti krug poznanstava i krenuti na onim mestima gde izlaze muškarci koji vam po osnovnim parametrima odgovaraju. Tako sam namerno krenula u moto-školu, i to uprkos činjenici da sam strašna kukavica. Razočarenje je došlo vrlo brzo – u grupi su bile samo devojke i jedan momak koji su mi bili apsolutno nezanimljivi. Ukratko, bila sam potpuno očajna da ću uopšte sresti nekoga, ali motocikli su me odvukli, i odlučila sam da ostanem – samo da treniram i ne razmišljam više o ljubavi.
Jednog dana Stas mi je prišao. Treba napomenuti da ne gledam serijske filmove i retko odlazim u bioskop, pa ga nisam prepoznala. Kad smo se prvi put upoznali, činilo mi se da izgledam jako grozno. Bez šminke, stajlinga – ukratko, nisam uopšte tako zamišljala susret sa budućim mužem. Bio je tako sladak i prijatan da sam glasno rekla: „Šteta što se nisam sredila“ (smeh). To se možda čini čudnim, ali sigurna sam da ne bismo trebali da se krijemo od ljudi koji nam se sviđaju. Nema ničeg lošeg u otvorenosti.

[You must be registered and logged in to see this link.]

SHVATIVŠI DA JE TO BAŠ „TVOJA POLOVINA“

Stas: U početku mi se sve svidelo na Auriki. Bilo je nekako intuitivno. Ali njen stav prema životu i mojoj profesiji bio je izuzetno važan. Kada smo počeli da se zabavljamo, direktno sam je pitao: „Jesi li ljubomorna?“ Budući da je u mojoj profesiji veoma važno da druga polovina shvari da postoje snimanja i predstave, da stalno morate sarađivati sa različitim partnerima, da postoje romantične scene. Ljudi iz moje profesije to razumeju, ali nisam znao kako će osoba koja nema veze sa glumom reagovati na moj posao. Srećom, Aurika je bila apsolutno nedvosmislena.
U vreme našeg susreta, bio sam razveden. Sin mi je već odrastao, ali želeo sam da imam još dece. Sa Aurikom smo se dogovorili da ćemo živeti neko vreme zajedno i videti da li smo se pronašli ili ne. Prvobitno sam bio fokusiran na ozbiljnu vezu i rađanje dece. Usput smo malo požurili sa poslednjim, ali bio sam siguran da će biti divna majka.  

Aurika: Iskreno, bila sam pristrasna prema kolegama glumcima. Pošto sam se ranije susretala sa momcima iz ove profesije, nisam baš volela da imam bilo kakve bliske odnose sa njima. Ali Stas je potpuno drugačiji. Prvo, on je porodičan čovek i veoma odgovoran. Drugo, uvek mogu da se oslonim na njega. A to je veoma važno jednoj ženi. Često sam u porodicama viđala, kako žene, posebno posle rođenje dece, budu prepuštene sebi (u smislu bez muške pomoći) od svojih muževa – što prošto kod nas to nije slučaj.


KAKO SE ŽIVOT PROMENIO POSLE VENČANJA

Stas: Generalno se u mom životu ništa nije promenilo. Veruje se da se muškarci strašno plaše braka i da se za njih sve okrene naopako. Ali to je verovatno za one koji gubitak slobode i ograničenja vide u odnosima. Ja nisam jedan od njih. Mi smo dve osobe koje poštuju međusobne granice. Još uvek mogu da idem na sastanke sa prijateljima kada poželim, baš kao što se Aurika može videti sa svojim prijateljima i provesti vreme bez mene. Svako mora imati svoja interesovanja, svoje prijatelje. Uostalom, bićemo zajedno celog života, ali ponekad je sjajno biti odvojen jedan od drugog. U ovom slučaju, najvažnija stvar u braku je sposobnost da oprostite, razumete i potisnete svoj ego. Verujem da ako vam je devojka draga, a vi ste se na primer, posvađali, uvek ćete naći način da se pomirite.

Aurika: Za mene se sve promenilo! Zamislite, bila sam slobodna devojka 12 godina, živela sam sama, ništa me nije ograničavalo. Porodica i deca proširuju život žene za 180 stepeni. Čak je nekako nepošteno da se tradicionalno muškarci plaše braka, mada se za njih sve ne menja toliko. Naročito sa dolaskom dece. Iskreno, rekla bih da nije bilo Stasa, naše ljubavi i njegove podrške, verovatno se ne bih udala. Ne bih se usudila. Ali želim da kažem svim devojkama da se ne treba ničega bojati. U starosti se uvek bojimo usamljenosti i činjenice da nam niko neće doneti ni čašu vode. Ali sve se menja, ni mi nismo isti kao naši roditelji, a posebno kao naše bake i deke. Možemo se opustiti, uživati u životu, biti znatiželjni. Danas uopšte nije neophodno venčati se, nije potrebno. Papir nije garancija dobrog braka.

[You must be registered and logged in to see this link.]

TAJNA SREĆNE VEZE

Stas: Ravnoteža i kompatibilnost dvoje ljudi. Na primer, ja sam eksplozivan, emotivan, ali opušten i ne mogu dugo da se svađam. A Aurika je meka, nežna, nikada neće pogoršati sukob.

Aurika: Naravno, ljubav i predanost. Ako mi sutra Stas kaže: „Spakuj stvari, povedi decu, odlazimo da živimo na Antarktiku“, pokupiću sve i krenuti za s njim. Očigledno sam takva osoba – volim da pratim vođu. Ali ipak, mislim da je u bilo kojoj vezi najvažnije jedno drugo slušati i čuti.

Prevod intervjua za TopBeauty, by Despine tim

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Stanislav Bondarenko Empty Re: Stanislav Bondarenko

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu