Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 21:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaaaa Jeco, sta kazes, pa ovo kao da su nas dve pitali sreca

Vec sam mislila da cu da kriziram posle PZ jer mi je sve naspram ove nase serije luk i voda, kad ono nevidjeno iznenadjenje. Obicno kada se vezem za neki serijski par ne mogu lako da se naviknem na nove serijske partnere, ali da su mene pitali koga bih volela uz Birkana u nekoj novoj seriji to bi sigurno bila Farah. Ona i Burcu su mi rame uz rame od ove mladje generacije glumica, i jedine za koje mogu da kazem, e ova glumica moze sve. Za mene je vrhunska glumica ona koja moze da iznese svaku ulogu kroz citav spektar emocija, od onih komicnih trenutaka do onih najemotivnijih, da bude podjednako dobra i kad se smeje i kad place, i kad je srecna i kad treba da pokaze nevidjenu tugu ili bes.... Farah je to vrhunski odradila kroz lik Aylin, Burcu kroz neponovljivu Huliju, i meni od njih dve dosta da im se naklonim do poda  aminujem  Bas sam jednom komentarisala sa prijateljicom dok je isla PZ da li bi neka glumica mogla da docara lik Hulije onako kao Burcu, i obe smo se slozile da bi smo jedino Farah mogle da zamislimo u toj ulozi. Ove mladje glumice koje se pojavljuju u romanticnim komedijama jedino za to i jesu, ni u jednoj ne vidim onu svestranost koju imaju ove dve. Tuba je toliko obozavana i hvaljena kao glumica, ali ona je meni glumica samo za jedan odredjeni tip uloga. Ja nju nikada ne bih mogla da zamislim u nekoj ulozi tipa Hulija ili Kubra iz SM, dok Burcu bez problema mogu da zamislim kao Guzelicu...
A za nasu loknicu sta reci, dve serijske uloge i obe masetralno odradjene, a karakterno kao nebo i zemlja. Zato i za Birkana  aminujem


Jedva cekam da ih ponovo vidim zajedno  ooo yeeee
[You must be registered and logged in to see this image.]
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 22:39
Wow radujem se što će Farah i Birkan igrati i novoj seriji. Meni je Farah kupila još u KVP kao Aylin, bila mi je sjajna u Kurtu. Kosem nisam gledala jer kako sam četiri sezone gledala Sulju zarekla sam se da više neću gledati te nazovi istorijske serije. Što se tiče filmova sve do sada snimljene i prevedene sam odgledala, zadnji je "Kisele jabuke", koji mi se dopao. O njenom privatnom životu ništa ne znam, samo je posmatram izričito kao glumicu. Birkan sam gledala samo u Kurtu, sjajan negativac Petro Borinski. Verujem da će ova serija biti dobra. Baš jedva čekam jesen da vidimo šta nam nudi serija "Gulizar".
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 23:50
[You must be registered and logged in to see this link.] Bas kao da su nas dve pitali, obozavam ih oboje. Samo da imaju dobru pricu i dobro napisane likove, i ja u njih ne sumnjam. Hmmm canim jel znas ti koga sam ja videla u ulozi turskog Damjana :D pa bas nasu Loknicu. On bi onakav lik s lakocom razbio, samo da turski hoce snimiti rimejk onako dobre serije.

Ja ovo jedva cekam, i coook sam se obradovala ovom informacijom danas.

Sad samo i Ibri da mi daju neku valjanu i mojoj sreci nema kraja. ooo yeeee
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 17 2017, 00:01
Bravo [You must be registered and logged in to see this link.] nas Loknica bi bio odlican Damjan, ali veruj mi da ja mogu i Farah da zamislim kao Karo.... Uuuuu.... samo da Turci nisu Turci, moglo bi tako nesto da bude coooook dobro!!!
Ni ja ne sumnjam u njih dvoje, ali ako jos i prica bude dobra onda ce to biti pun pogodak. A za Turke i njihove rejtinge mi se bas nesto hebe kafa

Jedva cekam ooo yeeee [You must be registered and logged in to see this image.]

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 17 2017, 03:22
Letnja najava za Fox


mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 17 2017, 18:40
I meni se cini da su Loknica i Faraska vredni svojih uloga, jer sam se u to uverila. Isto se pribojavam turskog dizija da ne upropaste seriju, jer su postali majstori za to. Drzim palceve da nam na jesen ova serija samo donese nesto dobro.

Sto se tice novonajavljene serije Yaz Geldi, nadam se isto dobroj prici, ali ipak treba sacekati i videti.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 19 2017, 23:16
Ruya najava.....lijepa Hazal Filiz...toliko čekala i na kraju me najmanje privlači od svih do sada..
[You must be registered and logged in to see this link.]

Svaka sličnost s ovom najavom nije slučajna jer to je Gold [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Jun 20 2017, 20:51
I ja cekala da vidim, i na kraju corak. Bezveze totalno.




Inace, ovu seriju sa Birkanom i Farah pise nam ista scenaristkinja PZ i Milosti, Mahinur Ergun ooo yeeee hmjjf

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jul 15 2017, 18:03
Posto od serije sa Farah i Birkanom nema nista, evo nama Farah u japanskom rimejku.

Naime, Farah je potpisala za produkciju MF Yapim koja je ove sezone stala iza uspešnih serija poput "Majke" i "Otkucaja srca". Serija će biti rimejk japanske serije iz 2005 god. 'One Litre of Tears' ("Litar suza") koja u originalu ima 11 epizoda. Potresna priča o mladoj devojci koja saznaje da boluje od neizlečive bolesti, ove jeseni biće emitovana na turskom kanalu D. Ime partnera još uvek nije poznato.

Radnja japanskog originala:

This TV drama version of "Ichi rittoru no namida" tells the story of 15-year-old Ikeuchi Aya, an ordinary girl and a new highschool student. But soon she discovers she has spinocerebellar degeneration, an incurable disease that affects the cerebellum of the brain. Based on a true story, Aya lived her life to the fullest until her death at 25. From seeing the strong earnest wish of Aya's wish "to live", the drama delivers the message: "Just being alive is such a lovely and wonderful thing."

Ovo je za turke savrseno 4fg4sdfg

Izvor: Ranini

[You must be registered and logged in to see this link.]
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jul 15 2017, 18:20
A ne, ne... ja ovo ne gledam ni u ludilu. Ono sto vec u startu nudi tragican kraj zaobilazim u sirokom luku pa nek je 100 puta Farah u glavnoj ulozi. Ovo je prava tematika za Turke, bol drama, patnja.. 4fg4sdfg Ne sumnjam da ce Farah biti odlicna ali neka hvala...
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jul 15 2017, 18:25
Cure koje prate korejske i azijske serije uopsteno, jedva su neke izdrzale da odgledaju seriju do kraja. Svaka epka tuga, suze i bol jer je bolest kod devojke jako brzo napredovala i to je bilo za mucno gledati. Ne znam, mozda bacim pogled na prvu epku ali nadalje nema sanse.

Anne sam gledala, i ona je korejski rimejk. Tamo se ono dete namucilo od maloumne majke, pa te scene na pocetku dok su pratili korejski original bile mucne, posle kad krenuli turci sa svojim nebulozala jer oni idu u krajnost, vise je bilo preterano ali mi nije bilo mucno za gledati al ovde je bolest u pitanju, ovde ce biti haos, osecam.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jul 15 2017, 18:53
Uzasno teska tema koja me u startu odbija, a ne da to jos gledam u xy epizoda. Toliki mazohista stvarno nisam. Kad se setim u kakvoj sam euforiji bila kad je krenula prica da ce Farah igrati u KSvS, a onda hladan tus kad sam saznala sadrzaj knjige. Bilo mi je mucno da gledam jednu pricu za koju vec unapred znam kako se zavrsava, a ovo je em tragican kraj em mucenje iz epizode u epizodu
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jul 21 2017, 16:02
Beren, Kadir i Merve u novoj seriji "Kazino". Radnja je smestena u 60-te godine.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Jul 23 2017, 00:38
Navodno se šuška da će Ibra zaigrati u novoj seriji sa Elčin na kanal D!

Kad se nisam šlogirala kad sam ovo videla 4fg4sdfg glava o zid

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Avg 30 2017, 21:58
Odlicna najava nove sezone na kanal D! Ibrooo bomba gibi ljub

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Avg 30 2017, 22:03
Nova serija na kanalu D, "Daj mi ruku, ljubavi". Ova glumica mi je cok tatli ljub

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Sep 01 2017, 00:40
Prva sezona serije "Fatih" imaće 23. epizode i počinje sa epizodom osvajanja Konstantinopolja. Kako će producenti "podmaditi" Kenana Imirzalioglua u ulozi Fatiha, koji u vreme ove impresivne pobede treba imati samo 19 godina, još uvek nije poznat. Serija će biti emitovana ponedeljkom na kanalu D u decembru, ukoliko ne dođe do promena.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Produkcija MedYapim priprema novu televizijsku seriju za kanal D. Serija "Komšije" emitovaće se u dnevnom terminu, a scenario će pisati Zehra Čelenk.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Limon Film priprema novu seriju za Fox kanal. Serija "Geçmeşin İntikamı" biće emitovana januara sledeće godine. Glavne uloge poverene su Onuru Tuni i Jasemin Alen. Ekipi se takođe pridružuju i Selčuk Jontem, Erkan DŽan, Erkan Avdži, Ediz Hun, Ajča Bingol i Husein Avni Danljal.
Potsećanja radi, ranije se pisalo da će Onur Tuna igrati u seriji produkcije Med Yapim, koja je rimejk filma "50 nijanse sive", ali je odustao. Znači, mesto gospodina Greja je još uvek upražnjeno za ovaj projekat.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Sep 01 2017, 23:23
U novoj seriji "Lovac" u Gold Film produkciji, kandidat za glavnu žensku ulogu je Burdžu Biridžik. Ukoliko glumica prihvati ponudu, igraće sa poznatim glumcem Barišem Falaj. Seriju "Lovac" radiće kreatori legendarne tv serije "Ezel". Za scenario je zadužen Kerem Deren a za režiserski sto sedeće Džem Kardži.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Sep 02 2017, 11:54
Jelenak ::U novoj seriji "Lovac" u Gold Film produkciji, kandidat za glavnu žensku ulogu je Burdžu Biridžik. Ukoliko glumica prihvati ponudu, igraće sa poznatim glumcem Barišem Falaj. Seriju "Lovac" radiće kreatori legendarne tv serije "Ezel". Za scenario je zadužen Kerem Deren a za režiserski sto sedeće Džem Kardži.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uh ovome se radujem. Nadam se da će Burcu prihvatiti. Ne znam o čemu će se raditi u seriji, ali naziv deluje zanimljivo i obećavajuće u smislu da Burcu ponovo može da dobije jedan interesantan lik (moćna, samostalna, jaka žena, spremna na sve). Ona mi je u PŽ bila fenomenalna i pokazala da može da odglumi sve, zalubljenu ženu majku, šeficu, lavica prava...Iskreno volela bih da je vidim i kao neku baš opasnu žensku, neka šefica podzemlja i sl. Ovog glumca ne znam, nisam gledala ni jednu seriju sa njim, ali sam nakon ove vasti pogledala neke scene serija gde se pojavljivao, čisto da vidim o kakvom se glumcu radi. I da li je zbog scena na koje sam bacila pogled, ili samne njegove pojave, ali on mi je stvoren za nekog zlikovca, odlično mu čini mi se leže takve uloge. Tako da ko zna o kakvoj se seriji radi, ali kako već u svakoj seriji ubacuju neke krimi elemente, onda bolje da od starta krenu i kažu da je neka serija krimižanr, nego da se pitam šta gledam.
P.S. Ja već smestila seriju u neki krimić, dramu, samo na osnovu naziva, a ko zna o čemu se radi. patos :123265977:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Sep 02 2017, 18:31
Avijenda ::

Uh ovome se radujem. Nadam se da će Burcu prihvatiti. Ne znam o čemu će se raditi u seriji, ali naziv deluje zanimljivo i obećavajuće u smislu da Burcu ponovo može da dobije jedan interesantan lik (moćna, samostalna, jaka žena, spremna na sve). Ona mi je u PŽ bila fenomenalna i pokazala da može da odglumi sve, zalubljenu ženu majku, šeficu, lavica prava...Iskreno volela bih da je vidim i kao neku baš opasnu žensku, neka šefica podzemlja i sl. Ovog glumca ne znam, nisam gledala ni jednu seriju sa njim, ali sam nakon ove vasti pogledala neke scene serija gde se pojavljivao, čisto da vidim o kakvom se glumcu radi. I da li je zbog scena na koje sam bacila pogled, ili samne njegove pojave, ali on mi je stvoren za nekog zlikovca, odlično mu čini mi se leže takve uloge. Tako da ko zna o kakvoj se seriji radi, ali kako već u svakoj seriji ubacuju neke krimi elemente, onda bolje da od starta krenu i kažu da je neka serija krimižanr, nego da se pitam šta gledam.
P.S. Ja već smestila seriju u neki krimić, dramu, samo na osnovu naziva, a ko zna o čemu se radi. patos :123265977:

Baris je fantastican glumac, glumac sa velikim G. Posto seriju pise scenarista Ezela, ne znam da li si gledala tu legendarnu seriju koja je usla u anale, on je tamo igrao lik Alija Kleste, za odlican scenario i odabir glumaca uopste ne sumnjam. Igrao je i u MedCezir kao i u Paramparca 3 sezoni. Limunada sigurno nece biti, sa ovakvim nazivom. Ja licno ne bih volela da ona igra iste ili slicne uloge Huliji, treba menjati uloge i a ne biti monoton publici sa jednim te istim ulogama.
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Sep 02 2017, 19:13
Jelenak ::

Baris je fantastican glumac, glumac sa velikim G. Posto seriju pise scenarista Ezela, ne znam da li si gledala tu legendarnu seriju koja je usla u anale, on je tamo igrao lik Alija Kleste, za odlican scenario i odabir glumaca uopste ne sumnjam.  Igrao je i u MedCezir kao i u Paramparca 3 sezoni. Limunada sigurno nece biti, sa ovakvim nazivom. Ja licno ne bih volela da ona igra iste ili slicne uloge Huliji, treba menjati uloge i a ne biti monoton publici sa jednim te istim ulogama.

Nisam pratila seriju Ezel, ali ne sumnjam da će biti ok i ova kombinacija njega i Burcu, posebno jer kažeš da je on odličan glumac. Ni ja ne bih volela da Burcu gledamo stalno u nekim ulogama sličnim Huliji (ona je maestralna glumica i mislim da može da iznese sve), ali ne mogu i ne volim da gledam serije u kojoj od glavnih junakinja naprave mutave, plačljive, naivne i totalno dobrodušne osobe. A jok...ja u to ne verujem i samo mi kidaju živce, pa češće navijam da ih neko lupi po glavi da se malo opamete, nego da "dobro" pobedi. I u tom smislu se nadam da će Burcuin lik (ako prihvati ulogu naravno) biti snažan, pa ako treb neka bude i negativan.
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Sep 04 2017, 09:04
Ja se toplo nadam da će Burcu da prihvati ulogu, niti malo ne sumnjam u vas poznavaoce turske scene da je ovaj odličan glumac, ja ga nisam gledala jer sam i kasno počela s ovim turskim serijama al pomalo nadoknađujem a i vas stalo pratim i čitam tako da polako počinjem povezivat konce ooo yeeee Tip fizički nije nešto posebno, al ima u sebi neki šarm koji osvaja, a meni je to nekad bolje i od samog izgelda, a još ako je to potkrijepi dobrom glumom odlično ok a [You must be registered and logged in to see this link.] vjerujem ti kad kažeš da je odličan do sada si me uglavnom pogađala odličnim preporukama mjfk

Za Burcu niti malo ne sumnjam, žena zna glumit i to je to. Što god bude da bude sigurna sam da će ona tom liku udahnit život na najbolji mogući način. U ovom nekom periodu sam odgledala nekoliko serija i niti jedna glumica me nije oduševila kao ona kafa Nju kamera voli, a i ona voli kameru, i što je najvažnije vrlo je prirodna i onda tu prirodnost donosi i na ekran tako da i nemaš osjećaj da ona puno glumi to kod nje ide nekako sponatano i prirodno, a i znam da ne bježi od scena bilo koje vrste a to je i dokazala u PŽ smajlic Dakle uopće ne sumnjam u ovu seriju i sigurno ću je gledat a i kao što kažeš ekipa koja radi na njoj obećava kafa
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Sep 08 2017, 17:33
Erkanova serija "Bez protokola" počinje u ponedeljak, 18. septembra na Fox Tv!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Sep 08 2017, 17:38
Sinem Kobal i Birkan Sokulu?

Turski glumac Birkan Sokulu odabran je za glavnog glumca serije "Pod okriljem noći", čiji scenario piše Ethem Ozišik, a radi se u produkciji TimsB (Obećanje). U seriji su takođe Taner Olmez, Ozgur Emre Jildirim i Merve Dizdar. Za režiju je zadužen Osman Tašdži. Glavna glumica se još uvek traži, a emitovanje je na Show kanalu.

Juče je objavljeno da je Birkan Sokulu dobio glavnu ulogu u novoj seriji "Pod okriljem noći", koja se radi u produkciji TimsB. Potraga za glavnom glumicom još uvek traje, a nove informacije su da je ponudu dobila Sinem Kobal, koja bi trebalo da zaigra lik Zejnep. Premijera se planira krajem oktobra na Show kanalu.

Njih dvoje su već glumili u seriji "Male tajne" sa Burakom. Njima su to bile prve serije.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Sep 08 2017, 18:51
[You must be registered and logged in to see this link.] ni malo mi se ne sviđa ova ženska 4fg4sdfg al teško da bi mi se iti jedna svidila ma nemoj

Čitam da osim što je žena od Kenana nije ništa posebno ma nemoj a i vidim da većina nije baš oduševljena s njom, aj daj nam malo tračeva, nama koji nismo tako dobro upoznati s turskim prilikama i neprilikama ha ha ha

Samo da mi loknicu ne upropasti hmjjf
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 19 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu