Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Nurgül Yeşilçay

+5
seeni
S.N.O.B
Jelenak
Majček
Melly
9 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Nurgül Yeşilçay

Sre Jul 25 2012, 18:22
First topic message reminder :

Nurgul Yesilcay je turska glumica rođena 26.05.0976. godine u Afyonu.

Puno ime joj je Nurgül Yeşilçay Hayranlari, a njeno prezime znači ‘Zeleni čaj’

Nurgul je završila glumu na državnom konzervatoriju sveučilišta Anadolu u Eskişehiru. Nakon što je diplomirala, ostvarila je nekoliko glavnih uloga u kazališnim predstavama kao što su Ophelia u Hamletu i Blanche u Tramvaj zvan čežnja. Usporedo s nastupima u kazalištu,

Na velikom ekranu debitirala je 2001. godine u filmu Sellale (The Waterfall). Nakon toga ostvarila je zapažene uloge u mnogobrojnim serijama poput Asmali konak, Ezo Gelin, a glumila je i u filmovima: Vicdan, Egreti Gelin i Yasamin Kiyisinda.

Nurgul je dobitnica mnogobrojnih nagrada ‘Golden Boll’, ‘Screen Actors Guild’, ‘Sadri Alisik Acting’, a osvojila je i nagradu za najbolju glumicu na 45. Antalya Golden Orange Film Festivalu

Nurgul je bila u braku s Cemom Ozerom od 2004 – 2010. godine, te ima sina Osmana Nejata.

Filmografija:

Cinar agaci (2011)
Ask ve ceza (2009)
7 kocali Hurmüz (2009)
Vicdan (2008)
Auf der anderen Seite (2007)
Adem'in trenleri (2007)
Ezo Gelin (2006)
Belali baldiz (2005)
Anlat Istanbul (2005)
Egreti gelin (2005)
Melekler adasi (2004)
Asmali konak: Hayat (2003)
Mumya firarda (2002)
Asmali konak (2002)
Sellale (2001)
90-60-90 (2001)
Ikinci bahar (1999)
Hersey cok guzel olacak (1998)

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Avg 05 2013, 22:50
Intervju za TV Novele

Rado bih igrala u srpskoj seriji!

Odbila sam mnoge projekte u inostranstvu jer mi se nisu dopali. Ako bi mi neko iz vaše zemlje ponudio zanimljivu ulogu, oberučke bih je prihvatila

Popularna Nurgul Ješilčaj, koja je našu publiku osvojila ulogom Jasemin u hit seriji "Ljubav i kazna", rođena je 1976. godine, i, za razliku od mnogih kolega, školovana je glumica. Turska Monika Beluči osvojila je mnoštvo nagrada za sjajno odigrane role na melom i velikom ekranu, među kojima je i priznanje za najbolju glumicu u filmu "Savest" Erdena Kirala. Nurgul je prošlog meseca boravila u našoj zemlji - na 20. Festivalu evropskog filma na Paliću bila je član žirija.
Nasmejana i raspoložena, razgovarala je sa nama o boravku u Srbiji, otkrila nam sa kojim bi holivudskim glumcem volela da sarađuje. Takođe, osvrnula se i na svoje izjave koje su izazvale velike polemike u Turskoj, a priznala nam je i da bi rado igrala u nekom srpskom projektu.

Jeste li prvi put u Srbiji? Kako vam se dopadaju naša zemlja i naši ljudi?

Da, prvi put sam ovde i zaista nisam znala da sam tako popularna u Srbiji! Pre nekoliko nedelja otišla sam odmor na grčko ostrvo Mikonos, misleći da me tamo niko neće prepoznati, ali ljudi su me bukvalno napali (smeh). Naravno, bilo je to divno iskustvo, a ista stvar mi se dogodila i u vašoj zemlji.

U Srbiji ste postali popularni zahvaljujući seriji "Ljubav i kazna". Šta vam prvo padne na pamet kada neko pomene tu sapunicu?

Iskreno, tu seriju sam snimala u vrlo nezgodnom periodu svog života. Bila sam pred razvodom, živela sam sama sa malim detetom. Snimanje serije povezujem sa privatnim problemima - tada nisam patila samo na ekranu, već i u stvarnom životu.

Je li vam bilo neprijatno kada je trebalo da snimate ljubavne scene sa Muratom Jildirimom i da li biste ponovo sarađivali sa njim?

Nisam imala problem s tim, budući da sam profesionalac. Murat je odličan glumac, zajedno smo uradili sjajan posao i bilo bi mi drago da ponovo sarađujem sa njim u seriji ili na velikom platnu.

Od retkih glumica koje rade bez pauze. Gde nalazite motivaciju za neprestano snimanje?

Jednostavno - obožavam svoj posao i uživam u tome što radim!

Šta vam je najvažnije kada birate ulogu?

Postoji razlika između uloga u serijama i na filmu. Kada su u pitanju serije, najvažnije mi je ime producenta, a prilikom izbora filmske uloge vodim računa o tome ko je režiser i kakav je scenario.

Jedna ste od najplaćenijih turskih glumica. Ipak, jeste li nekada pomislili da niste vam hoborari nisu dovoljno visoki s obzirom na talenat?

Dešavalo se da prihvatim ulogu ne pitajući za novac, to je najmanje bitan faktor. Igram u projektima koji mi se dopadnu, bile to serije, filmovi ili pozorišni komadi.

Školovana ste glumica. Da li je obrazovanje važno za nekoga ko želi da se bavi glumom?

Ukoliko niste školovan glumac, možete dobiti šansu, pojaviti se na filmu i savršeno odigrati ulogu. Međutim, da biste bili dobar glumac, morate da budete sposobni da se uvučete u kožu različitih likova, a to je upravo ono što vam obrazovanje, koje je vrlo bitno, donosi.

Jedna od najpopularnijih turskih serija svih vremena je "Asmali Konak", gde vam je partner bio Ozdžan Denis. Mnogi fanovi voleli bi ponovo da vas vide u njegovom naručju. Postoji li šansa za tako nešto?

Možda, ali potrebno je da produkcija i scenario budu dobri.

Da li biste voleli da i vaš sin jednog dana postane slavan glumac?

On je veoma pametno dete, došao je sa mnom u Srbiju i igrao se sa ovdašnjom decom, iako ne zna ni reč srpskog. Više bih volela da bude reditelj nego glumac, ali sa druge strane, ne bih igrala u njegovim filmovima (smeh).

Šuška se da ćete naredne godine igrati u novom filmu Erdena Kirala, sa kojim ste već imali uspešnu saradnju, ali i da ćete pisati scenario...

Kako znate sve to? (smeh) Istina je, radićemo zajedno film čije bi snimanje trebalo da počne u oktobru ili novembru. Tačno je i da ću učestvovati u pisanju scenarija, ali za sada ne mogu da otkrivam nikakve detalje, da ne bih pokvarila iznenađenje (smeh).

Vaš film "Ivica raja" bio je vrlo uspešan i dobio je odlične kritike na festivalu u Kanu. Jeste li nakon toga možda razmišljali o karijeri u nekoj stranoj zemlji ili Holivudu?

U Kanu su mi ponudili ulogu u jednom italijanskom filmu, čiji mi se scenario nije dopao. Zapravo i dalje dobijam ponude od kompanija širom sveta, ali da bih ih prihvatila ulogu mora da mi se dopadne priča. Holivud bi me zanimao samo ukoliko bi mi neko ponudio zanimljivu ulogu.

Znači li to da biste, ukoliko bi se kockice složile, prihvatili rolu u srpskoj seriji?

Naravno, to bi bilo sjajno!

Poznato je da ste bez dlake na jeziku - podržavate homoseksualce, otvoreno govorite protiv turske vlade, a pre nekoliko dana ste na svom tviteru napisali da biste ubili sve one koji su krivi za smrt jednog demonstranta. Mislite li da bi takve izjave mogle da vam ugroze karijeru?

Situacija u Turskoj trenutno je vrlo komplikovana. Proteste su započeli studenti koji nisu želeli da se na mestu gde je sada Gezi park sagradi tržni centar. Potom su se u priču uključili roditelji, a onda i drugi demonstranti... Vlada nije dobro reagovala na to, pa je pubuna postajala sve veća, a nekoliko mladih ljudi izgubilo je život. Kada se tako nešto dogodi, jednostavno ne mogu da ćutim, u tim momentima uopšte ne razmišljam o karijeri.

Trenutno snimate sitkom "Bebek İşi". Šta vas je navelo da prihvatite takvu ulogu i koja je razlika između rada na sitkomu i klasičnoj sapunici?

Epizoda klasične serije u Turskoj traje skoro dva sata. To je zaista užasno, jer ta količina materijala mora da bude snimljena za nedelju dana. Dešavalo se da ljudi stradaju na setu, jer rade skoro 20 sati dnevno.Odlučili smo da razbijemo takvu tradiciju i napravimo seriju čija će epizoda trajati svega 25 minuta. To je neka vrsta protesta protiv popularnih turskih serija.

Postoji li uloga koju ste oduvek želeli da odigrate, a nije vam se pružila prilika? Sa druge strane, šta nikada ne biste uradili zbog uloge?

Ne pada mi na pamet nijedna uloga koju bih volela da odigram, a odbila bih svaku ulogu koja je u suprotnosti sa mojim shvatanjem života.

Sa kojim holivudskim, a kojim turskim glumcem niste sarađivali, a voleli biste?

Ako govorimo o Holivudu, onda je to Šon Pen. Što se tiče turskih glumaca, nemam posebnu želju, igrala sam skoro sa svima (smeh).

Tokom karijere igrali ste u različitim žanrovima. U kojem najviše uživate?

Moj sin bi rekao da sam najbolja u komediji, a to je i moj odgovor.

Poznato je da odlično slikate. Postoji li šansa da uskoro priredite izložbu svojih radova?

Trenutno živim u vrlo maloj kući, pa nemam adekvatan prostor za slikanje, ali razmišljam o preseljenju u veći dom. Volim da slikam i nadam se da ću organizovati izložbu, ali o tom potom.

Ako biste morali da birate između ljubavi i karijere, šta biste izabrali?

Moj dečko je režiser, tako da sam uspela da spojim ljubav i karijeru. Volela bih da ne moram da biram.

Kako je počela vaša i Tolgina ljubavna priča?

Nećete verovati, ali odgovor je vrlo jednostavan. Bili smo susedi, to je zapravo ljubav iz komšiluka, koja se prosto dogodila (smeh).

Kako reagujete na neistine koje u medijima svakodnevno čitate o sebi?

Mislim da je to cena popularnosti koju moram da platim. Nije mi svejedno kada pročitam laži, ali idem dalje, život se nastavlja, trudim se da ne shvatam suviše ozbiljno novinske napise.

Spremate li nove uloge?

Ugovorila sam uloge u dva filma  , jer sebe pre svega smatram filmskom glumicom. Naravno, ukoliko mi obaveze dozvole, snimaću i za televiziju, a ne želim da zapostavim ni pozorište, jer je moje obrazovanje usko povezano sa "daskama". U Turskoj postoje glumci koji su karijere izgradili zahvaljujući serijama, ali volela bih da me ljudi pre svega prepoznaju kao glumicu sa velikog platna.

Šta vas čini srećnom, a šta lako može da vas rastuži?

Smrt mladih ljudi bez ikakvog razloga čini me vrlo tužnom, a za sreću mi zaista nije potrebno mnogo - usrećuju me male stvari.

Šta biste poručili fanovima u Srbiji?

Ljudi su me zaustavljali na ulici i tražili autogram. Drago mi je što sam učestvovala u promociji novog turskog filma u Srbiji i trudiću se da to i ubuduće činim. Srbi su mi zapravo vrlo bliski po mentalitetu, veoma su dragi i ljubazni. Zaista sam se sjajno provela u vašoj zemlji!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sre Avg 07 2013, 05:06
Super mi je ovaj intervju.


[You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Avg 12 2013, 11:43
[You must be registered and logged in to see this link.]                                                                                    

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 17 2013, 14:54
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 17 2013, 22:04
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Avg 18 2013, 01:43
Ovde mi je prelepa jaooooo 

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Avg 18 2013, 21:27
[You must be registered and logged in to see this image.]

Počela sam gledati seriju Melekler Adasi sinhroniziranu na bugarski i moram reći da je serija super. Nije što Nurg glumi ali je zapetljana, mistična, nije klasična ljubavna priča.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sre Avg 21 2013, 13:47
Seeni canim pomagaj, nikakve vajde od ovog GT prevoda ... kako sam razumela nešto je odgovorila ovom Necatiju gargaretg 

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sre Avg 21 2013, 14:18
Ma on je održao neki govor kao podrške egipatskom narodu....A nije podržao turski narod kada su bili protesti u vez Gezi parka, i ovo je neka njena reakcija. Ne razumijem ni ja dobro šta je napisala. Uglavnom krenuli su drvljem i kamenjem na nju na tw joj šalju svašta ružno, nemam živaca prevoditi sve, ali našli su i slike gdje je bez odjeće iz filma Vodopad, mislim da im to znači da to što je bila gola nema pravo glasa...uglavnom koliko god bila u pravu ovo joj nije trebalo, nakačila je na sebe budale. Nekad je bolje nešto i prešutiti
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sre Avg 21 2013, 14:57
Nadam se da zna šta radi, da ovime i sličnim stvarima ovakvim neće naškoditi sebi i svojoj karijeri, jer politika u svemu ima udela. Pravi licemeri, koji kad nemaju šta u odbrani reči odmah se hvataju za nešto što nema veze sa životom ...
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Avg 23 2013, 16:48
Izgleda ja je Nurgul došla na red na crnoj listi učesnika na protestima u Gezi Parku. Naime kako je napisala na tw izgleda da su nju pozvali da joj kontolišu finansije.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Avg 25 2013, 22:22
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa da mora i nju da zakaće, pošto se ne drogira ajde bar da joj proverimo finansije. 4fg4sdfg
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 02:02
[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 09:18
Neću se igrati..nema mi Nurgulice na naslovnoj slici foruma :2565841: :2565841: 

[You must be registered and logged in to see this image.]

protestujem ljutasamm 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 11:26
I ja te podržavam Senči. :D
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 15:16
Majček ::I ja te podržavam Senči. :D
Bravo Majić...odo i ja sad napraviti svoj forum pa neću staviti ove njihove. :54242: kljklop 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 16:20


Ajooooj šta mi radite :sdgy: 

Ispraviću se domah, dajte neku gde se ljubi al da nije sa Murkijem, previše bi mu bilo da bude na baneru lol! 
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 18:15
Jelenak ::

Ajooooj šta mi radite :sdgy: 

Ispraviću se domah, dajte neku gde se ljubi al da nije sa Murkijem, previše bi mu bilo da bude na baneru lol! 

Ne bi ti ni dala s Murkijem...ustvari evo ovaj drugi...
[You must be registered and logged in to see this image.]

sad dok tražim slike kontam kako je ova moja i Majina Nurgulica pametna hahhah ni s kim se ne ljupka...

[You must be registered and logged in to see this image.]

bolje da postaviš Cema
[You must be registered and logged in to see this image.]

ili Tolgu

[You must be registered and logged in to see this image.]

kad nađem nešto bolje postaviti ću...

A s kim se Cansu i Engin ljube? ili oni imaju štelu :123265977: 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 19:37


Oni kuluraju ove što se ljubakaju lol! 

Boga mi ova prva slika sa ovim Muratom drugim je najbolja i najčistija, ove su mutne. Pametna je Nurgulica, sviđa mi se i mora da odgledam ovu seriju Sensis Olmaz def, svidja mi se ovaj Murat. Gledala sam ga u Mustuluku i onoj seriji Predaj se srce.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 20:20
Jelenak ::

Oni kuluraju ove što se ljubakaju lol! 

Boga mi ova prva slika sa ovim Muratom drugim je najbolja i najčistija, ove su mutne. Pametna je Nurgulica, sviđa mi se i mora da odgledam ovu seriju Sensis Olmaz def, svidja mi se ovaj Murat. Gledala sam ga u Mustuluku i onoj seriji Predaj se srce.
Dobar je Murat Han, nije neka ljepota ali... ima ono nešto Nurgulica s njim i u filmu Vicdan i u ovih 6-7 epizoda Sensiz Olmaz (on je u nekom intervju rekao da je to električna hemija)....Kad bolje razmislim možda je i najbolji njen partner :123265977: 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 20:49
Vidi se po slikama da je imala hemiju sa njim.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovde mi je prelepa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 21:35
Meni nije baš toliko simpa ovaj Murat Han,ali one scene iz Sensiz olmaz se ne zaboravljaju.
Tako mi je žao što je ta serija ukinuta.
Najbitnije je da se Naša Nurgulica pojavi na naslovnoj
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Avg 31 2013, 21:47
Majček ::Meni nije baš toliko simpa ovaj Murat Han,ali one scene iz Sensiz olmaz se ne zaboravljaju.
Tako mi je žao što je ta serija ukinuta.
Najbitnije je da se Naša Nurgulica pojavi na naslovnoj
Evo radim upravo naslovnu i mučim se sa Muratom presečenom glavom na onoj gde seljube glava o zid 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Sep 01 2013, 00:19
Znači evo kako izgleda ova gde se ljube, nadogradila sam mu kosu i pokušala boju  da sredim ali ne mogu ništa bolje od ovoga da uradim ... evo kako izgleda

[You must be registered and logged in to see this link.]

pa sam uradila i ovu, nekako se više uklopila i slika i sve pa sam nju postavla za naslovnu.Sad imamo sva četiri godišnja doba na naslovnoj lol!  Šta kažete?

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Sep 01 2013, 17:33
hahahahahah dobro je meni i ovo s nadograđenom kosom :3637525786453: ali nije loše ni s ovom drugom slikom..
Što kaže Majić najbitnije je da je ona na naslovnici....ako je izbrišeš idemo  u štrajk glađu ;)

Kad već pišem da ostavim novu sliku. Nurgulica je bojila stepenice u Cesmama (valjda mali odmor pa je tamo)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Nurgül Yeşilçay  - Page 9 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu