Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Nurgül Yeşilçay

+5
seeni
S.N.O.B
Jelenak
Majček
Melly
9 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Nurgül Yeşilçay

Sre Jul 25 2012, 18:22
First topic message reminder :

Nurgul Yesilcay je turska glumica rođena 26.05.0976. godine u Afyonu.

Puno ime joj je Nurgül Yeşilçay Hayranlari, a njeno prezime znači ‘Zeleni čaj’

Nurgul je završila glumu na državnom konzervatoriju sveučilišta Anadolu u Eskişehiru. Nakon što je diplomirala, ostvarila je nekoliko glavnih uloga u kazališnim predstavama kao što su Ophelia u Hamletu i Blanche u Tramvaj zvan čežnja. Usporedo s nastupima u kazalištu,

Na velikom ekranu debitirala je 2001. godine u filmu Sellale (The Waterfall). Nakon toga ostvarila je zapažene uloge u mnogobrojnim serijama poput Asmali konak, Ezo Gelin, a glumila je i u filmovima: Vicdan, Egreti Gelin i Yasamin Kiyisinda.

Nurgul je dobitnica mnogobrojnih nagrada ‘Golden Boll’, ‘Screen Actors Guild’, ‘Sadri Alisik Acting’, a osvojila je i nagradu za najbolju glumicu na 45. Antalya Golden Orange Film Festivalu

Nurgul je bila u braku s Cemom Ozerom od 2004 – 2010. godine, te ima sina Osmana Nejata.

Filmografija:

Cinar agaci (2011)
Ask ve ceza (2009)
7 kocali Hurmüz (2009)
Vicdan (2008)
Auf der anderen Seite (2007)
Adem'in trenleri (2007)
Ezo Gelin (2006)
Belali baldiz (2005)
Anlat Istanbul (2005)
Egreti gelin (2005)
Melekler adasi (2004)
Asmali konak: Hayat (2003)
Mumya firarda (2002)
Asmali konak (2002)
Sellale (2001)
90-60-90 (2001)
Ikinci bahar (1999)
Hersey cok guzel olacak (1998)

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Uto Nov 12 2013, 15:37
Jelenak ::
seeni ::
Majček ::Ova mi u američkoj verziji nije lijepa uopšte.Naša Nurg mnogo ljepša.
To sam i ja pisala. U trećoj verziji su najljepši glumci jaooooo 

****

Možemo li otvoriti temu serije na vašem forumu kada se pojavi više informacija, tj. kada počne snimanje??
Ne bih da otvaram na forumu hr. da mi dođe puno onih koji pametuju i prosipaju gluposti
Canim pa zar to da pitaš ti tako zvanično sta kazes

Majče, Marina kako da je kaznimo zbog ovog pitanja. Ja predlažem malo po guzi po dupetu
Pa red je da budem kulturna i lijepo da pitam da mi ne dođu sutra admini i kažu da se nešto ne smije pisati plete 
Sad sam se dopisivala s Cukerinom i ona kaže da otvorimo na HR ali me Bhea toliko tamo iznervirala pa ne znam, uvijek mi neko mora pokvariti raspoloženje, tako da slobodno udarajte po dupetu  možda me vratite u normalu.

Dobili smo dobrog partnera, samo šteta i on je siroče kao i Nurg, serije mu se ukidaju, a nema ni prevodilaca... :opet me uhvatio moj pesimizam:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Uto Nov 12 2013, 16:07


Canim takvih admina ovde nema. Nikom ništa nismo zabranili. Na ovom forumu postoji neka najosnovnija pravila poštovanja i uvažanja, sve ostalo je dozvoljeno. Hm, lažem ima doduše jedna zabrana, Tubica je zabranjena na forumu. lol! 
Pa dobro možete da otvorite i tamo, videćeš kakva će se ekipa skupiti za komentarisanje. Samo neka serija krene, snaći ćemo se za prevod. Tu su abandoned i Mine da prevedu. :2965836: 

Kad kažeš, pošto se serija kreće sa emitovanje, ide u aktuelne samo mi kaži kad da otvorim kategoriji a vi ostalo otvarajte, tu vam se ne mešam. :2965836: 
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Uto Nov 12 2013, 17:45
Jelenak ::

Canim takvih admina ovde nema. Nikom ništa nismo zabranili. Na ovom forumu postoji neka najosnovnija pravila poštovanja i uvažanja, sve ostalo je dozvoljeno. Hm, lažem ima doduše jedna zabrana, Tubica je zabranjena na forumu. lol! 
Pa dobro možete da otvorite i tamo, videćeš kakva će se ekipa skupiti za komentarisanje. Samo neka serija krene, snaći ćemo se za prevod. Tu su abandoned i Mine da prevedu. :2965836: 

Kad kažeš, pošto se serija kreće sa emitovanje, ide u aktuelne samo mi kaži kad da otvorim kategoriji a vi ostalo otvarajte, tu vam se ne mešam. :2965836: 
Znam ja da ste vi super poklooon , mene su drugi iznervirali. Dogovoriti ćemo se o otvaranju teme, kad počnu snimati smajlic još uvijek ni naziv ne znamo .
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Uto Nov 12 2013, 18:44
Senni sve ti je Jeca pojasnila.Čim budemo znali naziv serije ,otvara se tema.Mada nešto ne znam kad oni planiraju seriju,možda tek na jesen 2014.Do tada ima da osjedimo.

Ja nisam registrovana uopšte na forumu.hr,samo ponekad pogledam ako me nešto baš zanima.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Uto Nov 12 2013, 20:23
Eto sve je dogovoreno tema se otvara kad budemo imali više informacija o seriji ooo yeeee                                                                                                                        

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sre Nov 13 2013, 11:40
Majček ::Senni sve ti je Jeca pojasnila.Čim budemo znali naziv  serije ,otvara se tema.Mada nešto ne znam kad oni planiraju seriju,možda tek na jesen 2014.Do tada ima da osjedimo.

Ja nisam registrovana uopšte na forumu.hr,samo ponekad pogledam ako me nešto baš zanima.
Ma biti će prije, neće sigurno na jesen. Sada Kanal D najavljuje dvije nove, pa dok ukinu dvije stare, mi čekamo slijedeću žrtvu Ask ili Calikusu jer su Intikam najavili do juna da će biti. Mislim da će u januaru početi, eventualno u proljeće..valjda nećemo do tada osijediti :2965836: 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sre Nov 13 2013, 13:08

Merhamet završava do NG i još jednu će da ukinu i eto termina za ovu seriju okk 
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Čet Nov 14 2013, 08:13
Samo kopiram post s HR-a da ne pišem ponovo
Engin Altan Duzyatan dao je neki intervju i ja prenosim ovdje ono što je rekao o Nurgulici
Nurgül Yeşilçay harika bir deli! Engin Altan Düzyatan ve Nurgül Yeşilçay, şu sıralar "The Killing" adlı dizinin yerli versiyonunu çekmeye hazırlanıyor . Bir polisiye dizi bu . İmzalar atılmış, senaryolar yazılmış, motor demek için gün sayıyorlar . Dizi, Kanal D'de yayınlanacak . "Ne zaman başlıyorsunuz?" diye sordum . Ay sonuna doğru çekimlerin başlayacağını, dizinin aralık sonu, ocak başında gösterileceğini söyledi Engin Altan . Nurgül Yeşilçay'la daha önce bir projede birlikte çalışmamışlar, ilk işleri bu . "Kamera önüne geçmedik ama önceden tanıyorum kendisini . Çok yetenekli bir oyuncu ve harika bir deli Nurgül . Eminim set çok eğlenceli geçecek" dedi . ::
Uz pomoć GT-a razumila sam: seriju će početi snimati krajem mjeseca a prikazivanje će početi početkom januara (Majček nećemo osijediti). Do sada nije radio s Nurgul, ovo im je prvi zajednički posao. Iako nije bio s njom ispred kamere on je poznaje. Nurgul Yesilcay je talentovana glumica i veoma (divno? ) luda (ako je to ovo harika deli ) I siguran je da će na setu biti zabavno. (mi to i očekujemo) [You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Čet Nov 14 2013, 12:56
Super znači još malo pa počinju snimanje a što se sijedi tiče kod mene se sad ponjeka može naći tako da ako dobijem još koju čekajući seriju nema veze :2965836: sve za Nurg haha
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Čet Nov 14 2013, 17:03
Seeni divne vijesti.Nećemo ih puno čekati.Sviđa mi se ovo što je on izjavio za nju.I ja je isto doživljavam,pozitivno ludu :2965836: Uskoro otvaramo temu i ovdje,čim saznamo naziv serije sreca sreca  Marina eto nećemo puno osijediti :2965836: 
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Čet Nov 14 2013, 22:51
Hi 

@seeni - Pise ovako:

Nurgul Ješilčaj je divna luda! Engin Altan Duzjaltan i Nurgul Ješilčaj se trenutno pripremaju za snimanje domaće verzije serije "The Killing". To je policijska serija. Ugovor je potpisan, scenario napisan, odbrojavaju dane do trenutka kada će reći "snimanje". Serija će se emitovati na Kanalu D. Pitao sam "Kada ćete početi?". Krajem meseca počeće snimanje serije, emitovanje će krenuti krajem decembra ili početkom janurara, rekao je Engin Altan. Ranije nije sarađivao sa Nurgul na ni jednom projektu, ovo im je prvi zajednički posao. "Nismo zajedno bili pred kamerama, ali poznajem je od ranije. Stvarno je talentovana glumica i siguran sam da će na setu biti zabavno", rekao je.


Mada ti si se super snašla sa translatorom. okk
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Čet Nov 14 2013, 22:57


Jeco jedan veliki zagrljaj 
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Čet Nov 14 2013, 23:39
[You must be registered and logged in to see this image.]



Poslednji put izmenio marina123 dana Pet Nov 15 2013, 00:33, izmenio ukupno 2 puta
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Nov 15 2013, 00:23
Jelenak ::

Jeco jedan veliki zagrljaj 
zagrljaj
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Nov 15 2013, 10:18
abandoned2829 ::Hi 

@seeni - Pise ovako:

Nurgul Ješilčaj je divna luda! Engin Altan Duzjaltan i Nurgul Ješilčaj se trenutno pripremaju za snimanje domaće verzije serije "The Killing". To je policijska serija. Ugovor je potpisan, scenario napisan, odbrojavaju dane do trenutka kada će reći "snimanje". Serija će se emitovati na Kanalu D. Pitao sam "Kada ćete početi?". Krajem meseca počeće snimanje serije, emitovanje će krenuti krajem decembra ili početkom janurara, rekao je Engin Altan. Ranije nije sarađivao sa Nurgul na ni jednom projektu, ovo im je prvi zajednički posao. "Nismo zajedno bili pred kamerama, ali poznajem je od ranije. Stvarno je talentovana glumica i siguran sam da će na setu biti zabavno", rekao je.


Mada ti si se super snašla sa translatorom. okk


Čok tešekular hvala . Ja imam dugogodišnje iskustvo s GT-om i otprilike razumijem suštinu, ali slaba sam s sklapanjem smislenih rečenica pogotovo u dužem tekstu.
Slobodno navrati do nas kad počne serija Iv 

Sada čekamo još vijesti, naziv serije, snimanje, slike........ Nadam se da je i on lud dovoljno da se zabavlja s našom ludom ooo yeeee na setu.
(postala sam gora od Snobića za KPA :jedva čekam:)

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Nov 15 2013, 13:06
@seeni - Nema na cemu. zagrljaj  Rečenice su im očajne, pola sata mozgaš koja reč gde ide. Navraćam stalno, samo ne komentarišem i ja volim Nurgul, stvarno lepa žena i odlična glumica iz onoga što sam uspela da vidim. Bilo bi još bolje da serija ne emituje na kanalu D. A što se tiče ovog glumca što će sa njom glumiti, njegovo ime mi je jako poznato fdgsfg  , gde je glumio? U kojoj seriji, filmu?
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Nov 15 2013, 13:22
abandoned2829 ::@seeni - Nema na cemu. zagrljaj  Rečenice su im očajne, pola sata mozgaš koja reč gde ide. Navraćam stalno, samo ne komentarišem i ja volim Nurgul, stvarno lepa žena i odlična glumica iz onoga što sam uspela da vidim. Bilo bi još bolje da serija ne emituje na kanalu D. A što se tiče ovog glumca što će sa njom glumiti, njegovo ime mi je jako poznato fdgsfg  , gde je glumio? U kojoj seriji, filmu?
Ja imam običaj da prevodim riječ po riječ (pa idem i na opcije nekih drugih značenja) dok mi ne dobije smisao, ali neke riječi GT ne zna prevesti...ali zadovoljna sam. bitno mi je da skontam o čemu se radi (da mi je ovako razumiti i kada pričaju gdje bi mi kraj bio vesticaa  postala bi vam konkurencija u prevođenju)

Glumio je Da sam oblak serija (bila kod nas) doktora Serdara, Son, filmovi, možda najpoznatiji Romantik komedi 1 i 2 dio, a glumio je i neki lik u Sili (nisam gledala seriju pa ne znam) uglavnom ima veoma bogatu biografiju
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Nov 15 2013, 15:03
Ma i ja tako kad nešto ne razumem, na GT pa što kažeš, tražim drugi smisao reči, ako mi zvuči bezveze i tako. Nisam ni ja neki znalac, dosta toga ne razumem. Kad je napisano, opet mogu da se snađem preko GT-a, kad pričaju malo ide teže... Važno je da se razume smisao.

Nisam gledala ni jednu od tih serija, a ni film Romantic Komed. Verovatno sam samo pročitala njegovo ime ili videla njegovu sliku na nekom od postera za te serije i filmove i onda mi ostalo u pamćenju.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Nov 15 2013, 19:18
Abandoned ima da te oduševi Engin.Vidiš li ti moj avatar? :2965836: Dok ne stignu nove slike sa snimanja evo jedan lijep video sa našom Nurg.

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pet Nov 15 2013, 19:31
@Majček - obavezno ću baciti pogled na seriju. Avatar ti nije uopšte loš... 6481
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 16 2013, 12:02
Ask Kirmizi film sa Nurg u ponedjeljak 18.11. u 22h(po turskom) na Kanalu D      ooo yeeee               


[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 16 2013, 13:45

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako je ovde lepa Iv 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 16 2013, 15:26

Još jedna sličica

[You must be registered and logged in to see this image.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 16 2013, 18:21
Kako je malecki sladak :2965836: 
[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Nov 17 2013, 11:17

Sponsored content

Nurgül Yeşilçay  - Page 14 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu