Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Nurgül Yeşilçay

+5
seeni
S.N.O.B
Jelenak
Majček
Melly
9 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Nurgül Yeşilçay

Sre Jul 25 2012, 18:22
First topic message reminder :

Nurgul Yesilcay je turska glumica rođena 26.05.0976. godine u Afyonu.

Puno ime joj je Nurgül Yeşilçay Hayranlari, a njeno prezime znači ‘Zeleni čaj’

Nurgul je završila glumu na državnom konzervatoriju sveučilišta Anadolu u Eskişehiru. Nakon što je diplomirala, ostvarila je nekoliko glavnih uloga u kazališnim predstavama kao što su Ophelia u Hamletu i Blanche u Tramvaj zvan čežnja. Usporedo s nastupima u kazalištu,

Na velikom ekranu debitirala je 2001. godine u filmu Sellale (The Waterfall). Nakon toga ostvarila je zapažene uloge u mnogobrojnim serijama poput Asmali konak, Ezo Gelin, a glumila je i u filmovima: Vicdan, Egreti Gelin i Yasamin Kiyisinda.

Nurgul je dobitnica mnogobrojnih nagrada ‘Golden Boll’, ‘Screen Actors Guild’, ‘Sadri Alisik Acting’, a osvojila je i nagradu za najbolju glumicu na 45. Antalya Golden Orange Film Festivalu

Nurgul je bila u braku s Cemom Ozerom od 2004 – 2010. godine, te ima sina Osmana Nejata.

Filmografija:

Cinar agaci (2011)
Ask ve ceza (2009)
7 kocali Hurmüz (2009)
Vicdan (2008)
Auf der anderen Seite (2007)
Adem'in trenleri (2007)
Ezo Gelin (2006)
Belali baldiz (2005)
Anlat Istanbul (2005)
Egreti gelin (2005)
Melekler adasi (2004)
Asmali konak: Hayat (2003)
Mumya firarda (2002)
Asmali konak (2002)
Sellale (2001)
90-60-90 (2001)
Ikinci bahar (1999)
Hersey cok guzel olacak (1998)

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 02 2013, 11:09


Evo ga intervju u kome je potvrdila da će igrati u novoj seriji u ulozi detektivke.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Nov 03 2013, 04:38
[You must be registered and logged in to see this image.]





INTERVJU NURGUL YESILCAY - AYSE ARMAN HURRIYET



ZA SADA JOŠ UVEK NIJE VREME ZA LJUBAV


Super prirodna. Sto je za nju normalno. Govori slobodno, bez zahvaljivanja i ulizivanja. Bez strategije. Razgovor slobodno teče, bez pitanja.

Pametna, druželjubiva, vragolasta, zabavna i nadasve dobra majka. Suočavala se sa mnogim preprekama i prevazilazila ih sama, ona ima teškoće, ali ne okleva da govori o njima , ne pretenduje da bude "Super žena". Naravno da vam je poznata , da je vrsna glumica. Uskoro ćete je gledati u seriji Serdara Akara, koja će gledaoce zalepiti za TV ekrane, u kojoj ona prikazuje ženu dektektivku. Kada smo se upoznale, pričale smo o svemu o čemu dve žene mogu pričati. Fotografije je sačinio Mehmet Turgut.


ODAKLE VAM JE DOŠLA IDEJA O POROĐAJU U VODI? JESTE LI ŽELELI DA TO URADITE NEŠTO NOVO ILI STE  TO ODUVEK ŽELELI DA URADITE?


- Kada sam bila trudna pokušavala sam sve, išla sam na pilates, na jogu, radila sam vežbe disanja, čitala sam tonu knjiga, gledala mnoge dokumentarce....


ZNAČI BILI STE RADOHOLIČARKA TOKOM TRUDNOĆE?

- Apsolutno. Ni sama nisam to očekivala. Kasnije sam sama došla do ideje da se porodim u vodi.  Na žalost, to je bilo jedino moguće u Ukrajni, Rusiji i u Nemačkoj.

48 H POROĐAJA
     
       - KAKO JE SVE TO PROŠLO?


- Pošto sam po prirodi tvrdoglava, jel tako, napravili smo sistem što je moguće sličnij bolničkom sistemu. Moj porođaj je bio prava komedija, trajalo je 48 sati. Kraj mene je bila američka babica, moj lekar, bolnički lekar, 10 med.sestara koje su želele da prisustvuju porodjaju koji će se obaviti u vodi. Moja sestra, i ovi i oni...

A BAZEN?

- U bolničkoj sobi je bio. Nešto slično dečijem bazenu. Stalno se merila temperatura vode. Ulazila i izlazila, ulazila i izlazila iz bazena...

DA LI JE POROĐAJ POČEO?

- Oh i te kako. Ja sam u bazenu i neprestano psujem. Američka babica je bila tako slatka, neprestano je ponavljala " Bićemo pozitivni! Ne gledamo na sat, već razmišljamo pozitivno!" Nisam mogla da mislim pozitivno. Stalno sam vikala, vikala sam na sve , i na tu ženu čak. Terala sam sve napolje iz sobe. Bila sam u takvom paranoičnom stanju, da sam pomislila da će mi ubrzati porođaj indukcijom ili će obaviti carski rez. Zapravo, to se nije desilo. Odbila sam epiduralnu, insistirala sam da to bude pravi porođaj prirodnim putem.

I NA KRAJU, JESTE SE PORODILI U VODI?

- Nisam. Povremeno sam izlazila iz vode i u to vreme lekari su rekli "On dolazi" i Osman Nejat se pojavio. Provela sam 48h u vodi, a zatim se pojavi u 10 sekundi.

NISTE PRIMILI EPIDURALNU ?

- Nisam. Sve je bilo prirodno. Baš kao i žena koja radi u polju.


POSTALA SAM JOŠ ŽENSTVENIJA.

KAKO JE MAJČINSTVO UTICALO NA VAS?


- Baš dosta. Oštra crta u vašoj ličnosti prosto nestane. Nije nimalo lak postao, podizati dete, uzgajati ga, pa prvi zubići. Prirodno je da gledate na ljude drugačije. Umesto da sudite nekome, vi se jednostavno pitate "Kako je ova osoba odrasla?"

DA LI STE POSTALI OSETLJIVIJI?

- Itekako. Malo malo pa se rasplačem. Počela sam da se plašim smrti. "Ako umrem ko će preuzeti brigu o mom detetu?" to je nešto o čemu ne mogu da prestanem da razmišljam. Ranije sam se često bavila paraglajdom, sada ne bih ni da mi prislone pištolj na čelo. Sada govorim sebi :"Nema potrebe za avanturom, sedi kod kuće umotana u plavom ćebencetu".

DA LI SE SADA OSEĆATE ŽENSTVENIJOM?

- Da, ali to je više vezano sa godinama. Biti majka jednoga sina, čini vas da se osećate polaskano svakoga dana, kada čujete "Mama, volim te najviše, mama , ti si najlepša"to je pravo energetsko dizanje morala.

ČEMU SE VAŠ SIN NAJVIŠE DIVI?

- Svemu. Kada vidi nekoga , on kaže "Mama, ti si mnogo lepša". Ako pročita nešto vezano za oči, on kaže: "Mama, ti imaš najlepše oči". Zamislite, on čak insistira na tome da ja imam i najlepše uši. Volela bih da nadjem muškarca kao što je moj sin!

KOLIKO STE BLISKI SA SVOJIM SINOM?

- Veoma. Mi razgovaramo o svemu. Idemo na odmor zajedno u Engleskoj, a imamo samo 1.000 funti. Zajedno sve planiramo. Ja mogu da kažem : " Ako budemo uradili ovo ili ako ručamo ovdee, nećemo moći da kupimo ono što ti želiš. Nećemo imati novca!" i on bi odgovorio "U redu". Ješćemo u pristupačnijem restoranu, i on će dobiti igračku koju želi. On ima samo osam i po godina, ali zajedno delimo novac i zajedno provodimo vreme.

PREVARA JE VEOMA LOŠA STVAR.

U NORMALNIM OKOLNOSTIMA, ŽENA KADA POSTANE MAJKA, ONA POSTANE PODREĐENA. ALI VI NISTE IZGUBILI SVOJ LIK. ISTA STE OSOBA. SVI SU LEPO PRIHVATILI I VAS I VAŠEG SINA. KAKO STE TO USPELI?


- Zapravo, osoba se sama motiviše : "Ja sam sada majka , i ne bi trebalo ovo da radim,. U ovim godinama - trebala bih se ovako ponašati" - ja ne spadam u tu kategoriju.

NISTE SMATRALI ZA POTREBNO DA KRIJETE VAŠEG DEČKA. BAŠ ZATO ŠTO NISTE TO KRILI SVI SU TO PRIHVATILI...

- Nisam uradila ništa loše. Prevara je loša stvar. Nisam prevarila nikoga. Ja sam slobodna i on je slobodan, i oboje smo zajedno u vezi, nikoga time ne povredjujemo. Ali, mi smo odgajani da razmišljamo : "Šta će drugi reći". Zaista, to je nešto čime se bavimo svakodnevno. Pre neki dan sam slušala pesmu koja je imala sledeće fraze " Ako Bog ne dozvoli da lišće padne, ono neće pasti" i "Da li se moj suprug i prijatelji meni smeju". Ovo se nigde u svetu ne dogadja. Šta ja da radim, ako oni žele da mi se smeju onda neka ih.

VI STE PARTNERKA, MAJKA, POZNATA GLUMICA, I ISTOVREMENO NOSITE BREND ZVANI NURGUL YESLICAY . KAKO SE NOSITE SA SVIM OVIM?

- To može biti teško. Sada neću reći : "Ja mogu da podnesem sve, ja mogu da prevazidjem sve", ponekad i kažem "Dosta je"!

KOLIKO JE TO ZAPRAVO TEŠKO?

- Sve moram da sredim sama. Ponekad poželim da su mi roditelji živi i da mi govore : "Nemoj to da radiš! Odrećiću te se!" To bi me možda urazumilo. Ili možda majčin udarac po zadnjici...Ali oni nisu živi.

ZAR NEMATE NIKOGA DA VAS POSAVETUJE?

- Ne.

DOŽIVELA SAM GUBITAK JAKO MLADA.

KAKO JE TO IZGUBITI  I MAJKU I OCA ?


-  Teško. Otac je tu da vas štiti, ali zapravo više to čini majka. Majka je kamen temeljac jedne porodice, ona rešava sve, ona je uvek tu. Dok ste student pozovete majku i kažete : "Mama ostala sam bez novca". Ona uvek ima nekog sačuvanog novca, ona uvek nadje vremena da bude sa vama i da vam pošalje novac.  Otac je više direktniji "U redu, poslaću ti" ili "Nemam". On vas ne razume onako kako to može majka. Otac i majka svako drugačije razmišlja. Možete pričati majci i stvari koje ona možda ne razume : " Mama, danas sam bila na probi za glumu, bilo je ovako ili bilo je onako". Žena nema nikakvog znanja o glumi, ali vas ipak sasluša. Razgovor sa ocem je sličan ovome : "Tata, imala sam test", "Dobro jesi položila?" "Da, tata".



KOLIKO STE IMALI GODINA KADA STE IZGUBILI MAJKU?

- Imala sam 20 godina. Ona je imala 53. Umrla je od srčanog udara. Ubrzo nakon toga je i otac preminuo...


DA LI BI FAZIL SAY - VIKAO NA NAS.

TOKOM STUDIRANJA SNIMALI STE "IKINCI BAHAR" I POTOM, "ASMANLI KONAK"... POSTALI STE POPULARNI JAKO MLADI. DA LI VAM JE TO ŠTETILO?



- Zapravo, to jako zapanjujuće deluje. Na setu "Asmanli Konak" stizali su autobusi sa 50tak ljudi. Oni su vikali "Nurgul, Ozcan". Na kraju sam rekla : "Sigurno gubim razum". Išla sam na terapiju. "Šta je loše sa ovim, to se podrazumeva kada si poznat ", to je bilo sve što je psihoterapeut rekao, on to nije razumeo. Hvala Bogu pa je krajnji rezultat bio dobar. Kada radite u ekipi sa Turkan Şoray i Şener Şen, takodje shvatate da nemate taj luksuz da postanete razmaženi.

JOŠ UVEK JE POPULARNA PRIČA POD NAZIVOM "KUĆNA HALJINA" DOK STE BILI NA KONZERVATORIJUMU U  Eskişehir- u?

- To znači biti mlad! Zato ne bi trebalo da ubijaju mlade ljude! Imala sam 21 godinu, i Fazil Say je vikao na sve. Bila sam još uvek u krevetu ali...Moj dečko i ja smo pomislili "Šta bi se desilo ako bismo prisustvovali koncertu u našim kućnim haljinama, da li bi vikao na nas?" Toliko smo to želeli da ne mogu da vam objasnim. želeli smo da nas Fazil Say vidi i da se prodere na nas. Obukli smo kućne haljine i krenuli na koncert. Svi su normalno reagovali da smo poplaveli od muke. Kao da su svi išli na koncert u kućnim haljinama. Naš cilj je bio da uradimo nešto ludo, ali je propao. Ali bar je ova priča postala bajka.

MOJA SLEDEĆA ULOGA JE DA BUDEM DETEKTIV

RADIĆETE SA SERDAR AKAR U SERIJI, KAKO SE OSEĆATE?


- Veoma sam uzbudjena. Radićemo tursku verziju serije "The Killers". Ženski detektiv. Veoma zanimljiv scenario. Direktor je super, ekipa je super. Šta bih još mogla da poželim?

STRATEGIJA NE FUNKCIONIŠE.

DA LI STE DOBRI U UPRAVLJANJU NOVCEM?


- Da li odajem takav utisak? Nula! Zapravo razmišljala sam da upišem ekonomiju. Ali ni to nije pomoglo.

ALI IPAK ULAŽETE U NEKRETNINE...

- Da. Ulažem u nepokretnosti za koje mislim a su isplative.


DA LI MISLITE DA JE OPASNO DRŽATI NOVAC KOD SEBE?

- Volim odmore, putovanja. Da sam sama, putovala bih samo, jela i pila. Moj sin ima slično razmišljanje. U prošlosti sam to dosta radila. Navodno se sada osećam mnogo bolje od toga.

I OTAC DETETA VAM POMAŽE...

- Manje više.

OSIM ŠTO STE SE PROLEPŠALI U ODNOSU NA RANIJE, POSTALI STE TAKOĐE I VIŠE SEKSIPILIJI. DA LI I VI TAKO MISLITE?

- Hvala vam puno. Kako smo stariji, više razumemo suštinu biti jedne žene. Sada mogu priznati sebi stvari koje ranije nisam mogla. Iskrenija sam. Poslednje što sam uradila za sebe je par tigrastih čizmica, na primer, i baš sam srećna...


ZNAČI , STALO VAM JE DA NE IZGLEDATE STAROMODNO...

- Ne obraćam više pažnju na to. Bilo kako bilo, volim tigrasto.


S OBZIROM NA VAŠ IZGLED, DA LI SE BRINETE O SVOM IZGLEDU ČAK I KADA ODETE NA PIJACU?

- Možda bi to tako trebalo, ali ja to ne radim. Živim u sred Bebeka, čim kročim vani, novinari idu za mnom. Srećom pa ćemo se preseliti uskoro.

OZBILJNO, DA LI SVAKODNEVNO BRINETE O SVOM IZGLEDU?

- Več jednom sam razgovarala o ovome sa Ali Saydam, on mi je rekao : "Ti čak nemaš prava da kod kuće budeš u pidžami". Išla sam da ga posetim u trenerci i kritikovao me je. Nisam bila navikla na to, i zato mi se dopalo. Isto mi je rekla i Meral Okay.  Zbog njih se mnogo bolje osećam. Na primer, kada sam se razvela ona je rekla : "Hajde da se nadjemo i napravimo strategiju". Srele smo se. Objašnjavala mi sve iznova, poslušala sam je u tišini.  Ali ništa od toga nisam uradila.  Zatim je usledio poziv "Da sam objašnjavala sve ovo kamenu, on bi to razumeo. Koji deo ti nisi razumela?" Volim da saslušam druge ljude, ali nakon toga sama odlučim šta je ispravno.


ŠTA JE TO ŠTO TE IZLUĐUJE?

- Zapravo ja sam jaka osoba, ne volim da se osvrćem po prošlosti, već gledam pravo u budućnost, dodje vreme kada kažem : "jedno po jedno, molim". U poslednje vreme sam ovakva bila. Pokušavam da uradim sve odjednom, što je ludo. Čak i ako sam iznervirana, kad dodjem kod kuće ne mogu takva pred Nejatom. Pre nego što udjem u kuću ja se pripremim, moram se igrati bilo sa lego kockicama ili mačevima. Stalno se dopunjujem. To ume da bude zamorno.

NE GOVORIM NEGATIVNO NITI DOZVOLJAM DA SE TAKO GOVORI O MOM BIVŠEM SUPRUGU.


- Ne govorim negativno o Cemu, niti dozvoljavam tako nešto. Sve dokle god on ne eksponira sebe u javnosti, neću ni ja reči ništa. Naravno da razgovaramo o Nejatu i o onome šta on radi, ali osim toga mi nemamo medjusobno nikakve veze. ali Cem je za Nejata heroj. Nejat stavlja sebe i svog oca u sve uloge iz svih živih bajki. On sigurno nije moj heroj ali ga poštujem.


MOJ SIN LIČI NA SVOG OCA, ALI JE OD MENE NASLEDIO HARIZMU.

ŠTA JE TO ŠTO VI - NAJVIŠE - UČITE NEJATA?


- Da bude iskren. Da nikada ne laže. Da se lepo ponaša prema ženskom polu, Da nikada ne podigne ruku na njih. Trudim se da svog sina podignem kao muškarca koji razume osećanja, emocije žena.


NA KOGA ON LIČI?

-  Liči na svog oca, ali je od mene nasledio harizmu (smeh).

OKO ČEGA SE NAJVIŠE RASPRAVLJATE?

- On je baš tvrdoglav. Ali moja parola je: moja kuća - moja pravila.


DOMAĆI ZADACI?

-  Ja ne sedim i ne radim domaće zadatke sa njim, kažem mu : "ti to moraš da uradiš!". I on to mora da uradi. On voli svoje nastavnike i prijatelje.  Ali osim časova fizičkog vaspitanja ne voli ništa drugo. Svakoga jutra on meni dolazi sa mnoštvo razloga zašto on ne treba da ide u školu.  I to uvek isto : "Noga me boli, boli me ovo, boli me ono, da li je u redu ako ja ne odem danas u školu", i ja mu odgovorim : "Ne, pokret - idemo!"

KAKAV LJUBAVNIK, DA LI POSTOJI NEŠTO TAKO KAO LJUBAVNIK.

GLEDANO SA STRANE VAŠE DOBI, ŠTA SADA LJUBAV ZNAČI ZA VAS?


- U ovom periodu to je nešto to mi nije neophodno. Sve ovo bi trebalo da se u radi kada ste još mladi i da bude sa tim gotovo do sada. U ovom trenutku to nije potrebno.

ZAŠTO RAZMIŠLJATE NA OVAKAV NAČIN, PA VAMA JE TEK 37 GODINA?

- Sa ove tačke to je veoma teško.  Veze su komplikovane. Imate porodičan život, sina, posao, karijeru, imate toliko puno šešira sa kojima da žonglirate u isto vreme. Onda, neko naidje u vašem životu "Zašto mi ne posvećuješ dovoljno vremena, reci mi , zašto se ovo dogadja?" Oni praktično žele da ti budeš i glavna kuvarica i da budeš dobra u krevetu. Naravno, i ja to želim,  ali ovo je sve što ćeš dobiti.


POSTOJI LI NEŠTO OD ČEGA NE BISTE MOGLI DA SE ODREKNETE KOD LJUBAVNIKA?


-  Ne, pa zar postoji tako nešto kao ljubavnik?

KADA VAS ZADESI LJUBAV TRČITE UZ STEPENICE, ŠTA SE DESI KADA SE LJUBAV ZAVRŠI?

- Postoji lift, draga moja! Ja koristim lift. Gotovo je sa takvom vrstom uzbudjenja.  Kada je u pitanju osećaj zaljubljenosti i osećaj leptirića u stomaku, ili nesanica tokom noći - to kod mene više ne postoji. Postajem normalno ljudsko biće.

LJUBAVNE SCENE SE NE RAZLIKUJU OD LJUBLJENJA ZIDOVA.

IZJAVILI STE : "DA JE KARAKTERNI LIK, FILMSKI LIK VODIO LJUBAV SA MNOM". OBOŽAVAM OVU VAŠU IZJAVU, ODAKLE NALAZITE OVAKVE IZJAVE?


- Kunem se, kada mi neko postavi pitanje i pokušavam da komično odgovorim, to mi ponekad i polazi za rukom.

U REDU, DA LI JE ZAISTA, MOGUĆE TAKO NEŠTO?

- Jeste. Zapravo, kada snimate ljubavnu scenu, scenu ljubljenja, vi razmišljate da li je to svojstveno liku koga vi glumite. To je posao, i vi to treba da odradite.  Sve ostalo nije relevantno. Kada pročitate : " Da su dve zvezde započele ljubavnu aferu, ili je ljubavna veza sa ekrana postala stvarnost" to je prava glupost. To može postati stvarnost , ponekada, ali češće se na to gleda striktno kao na radni zadatak.

DOK STE NA SETU, OKRUŽENI ŠIROM LJUDIMA, KAKO VAM USPEVA DA  ODIGRATE VOĐENJE LJUBAVI, ILI SCENU LJUBLJENJA I DA OSTANETE KONCENTRISANI?


- Vi ne vodite ljubav, koncentrišete se na ulogu. Da zaista vodim ljubav, da li bih dozvolila da neko drugi prisustvuje tome. U tom trenutku vi samo radite vaš posao i to je gotovo.

DA LI VAM JE NEKADA BILO NEPRIJATNO ILI SRAMOTNO?

- Nije, nikada.

JESTE LI REKLI NEKADA : "VELIKA JE GUŽVA OVDE, MOŽE LI NEKO DA NAPUSTI SET?"

- Postoje neki koji to rade. Ali ja ne mislim da je to u redu.

DA LI SE LJUBAVNE SCENE, NEPRESTANO PONAVLJAJU TOKOM SNIMANJA?

- Ne, scena se sme ponavljati najviše 10 puta. Može biti različitih verzija. Ali ja volim kada reditelj kaže : "Predivno... Hajde da to snimimo još jednom!" . Ako je bilo predivno, zašto to opet snimati. Da , pozitivna energija mora biti pretena na gledaoca, ali ja to mogu da prenesem samo jednom ili dva puta , više puta nisam sposobna.


ŠTA AKO NE ŽELITE DA POLJUBITE ČOVEKA KOJI STOJI ISPRED VAS?

- Kakve veze čovek ima sa tim. Možete ljubiti čak i zid, to je ista stvar. Vi stojite i pričate ispred kamere, vi ne govorite zapravo čoveku. Napravljeno je samo da tako izgleda. Na ovakav način sve je sjajno.

U REDU, U TIM SCENAMA TREBA DA IZGLEDATE SAVRŠENO I ZGODNO, ZAR NE?

- Ja nikada ne ispadam mršava pred kamerama. Ne mislim za sebe da sam mršava.  Ali, ne žalim se.  Žena mora imati malo mesa na njoj. Tačno, postoje trenuci kada moram ići na dijetu. Ali ja se ne stidim svoga tela.

BEŽITE GLAVOM BEZ OBZIRA OD ČOVEKA KOJI NOSI  ŠAL I GOVORI PREVIŠE.

KAKVA SU VAŠA ŽIVOTNA OČEKIVANJA?


- Mislim da će nova serija, biti jako dobra. Srce mi preskače. Takođe, ove godine ću biti režiser jednog filma i jako sam uzbudjena oko toga. Želim prostor gde ću više vremena provoditi sama sa sobom. Nešto poput ateljea.

DA LI PRIŽELJKUJETE LJUBAV?

- Samo ako je tako suđeno!

BITI NOSILAC TAKVOG LEPOG STASA, DA LI TO ČINI DA LJUDI STALNO PIŠU O VAMA?


- Naravno, da uvek ima onih koji pišu. Neki pišu jako lepe, a neki jako ružne stvari.

NEKI MUŠKARCI BI DALI SVE, DA BUDU U VEZI SA POZNATOM ŽENOM...

- Ja takvima dajem pravilan odgovor. Ako su nepristojni. Odmah im kažem : "Nemoj ni pokušavati, ne trudi se uzalud". Naravno ostanu zapanjeni. Međutim, neki su veoma slatki... Dopuštam im da mi se priblize i da flertuju sa mnom.

KAKVE MUŠKARCE NE MOŽETE DA PODNESETE?

- Ostavljala sam muškarce koji su vozili fensi automobile. Prokleto su bogati. Neko zaustavlja saobraćaj za njih, šepure se, njima otvaraju vrata automobila, oni ne izlaze iz svojih kola, oni ne daju ključeve posluzi, ne šale se i sve ama baš sve shvataju za ozbiljno.  Uglavnom sebe same. E njih ne mogu da svarim. Ono što je činjenica, ako muškarac stavi šal oko vrata i ustane čim alarm zazvoni, TRČITE! Muškarac ne treba da priča previše! Žene su te koje stalno brbljaju, a muškarac sa njom treba da se složi samo klimanjem glave. Postoji tip muškaraca koji, sve ih je više takvih, koji vole samo o sebi da pričaju. Kada ih vidim, odmah padam u nesvest.

U REDU, A ŠTA KAŽETE NA MUŠKARCA ŠTEDIŠU?

- Oh! Tako nešto ne mogu da podnesem! Taj mora da ima baš dobar dobre gestove. Ali da ne pokvari i vaše iznenađenje. Na primer, vi imate plan, koji ste smišljali danima, a muškarac odluči i on vas da iznenadi, onda sve upropasti. Takodje ne mogu da smislim muškarca koji po ceo dan sedi kod kuće u pidžami. Ne možete slušati po 40 puta ponovljenu istu stvar.

DA LI ŽELITE VIŠE MUŠKARCA LJUBAVNIKA ILI MUŽA?

- Ljubavnika. Pošto je muž ustanova sa kojom nisam bila baš najbolja. Ali ako želite decu , onda je brak najrazumljivija stvar. Ima zaista nešto što se zove porodična veza. Dobra je stvar za dete da odraste u velikoj porodici.



DRAGA NURGUL,  PRAVA SI BOMBONA živeli mačko živeli mačko  LJUBI TEBE :fhdfg5h4s89f: 

izvini 


Poslednji put izmenio Miss.Funkcionerka dana Ned Nov 03 2013, 17:57, izmenio ukupno 4 puta
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Nov 03 2013, 13:08
Canim svaka ti čast okk 
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Nov 03 2013, 17:58
Majček ::Canim svaka ti čast okk 
HVALA CANIM poklooon  Baš sam se uživela, mogla sam da joj zamislim face kada odgovara na pitanja, he he..možda zbog silnih video intervjua kad je bila na Paliću, stvarno je prirodna, lepa, ženstvena, moderna i emotivna. Divna je.sreca 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sre Nov 06 2013, 22:48
[You must be registered and logged in to see this link.]

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Čet Nov 07 2013, 13:16
Hvala Funkcionerko  :) dobar intervju. Uvijek ispriča nešto smiješno npr. ovo o porodu u dječijem bazenčiću, ili ovo o kućnoj haljini.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 09 2013, 02:44

I Glorija piše o raskidu Nurg i Tolge ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

mora da su dobili specijalni intervju lol! 
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 09 2013, 11:36
ova će se vijest pretpostavljam Majček svidjeti...zbog avatara
[You must be registered and logged in to see this image.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 09 2013, 11:48
Ovo je zaista odlična vijest ;) volim Engina ...eto dočekašmo da i ona dobije lijepog i zgodnog partnera ooo yeeee jedva čekam da ih vidim zajedno

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio marina123 dana Sub Nov 09 2013, 12:07, izmenio ukupno 2 puta
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 09 2013, 11:52

Baš mi je drago što će konačno imati frajera za partnera. :2965836: 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Sub Nov 09 2013, 13:31
seeni ::ova će se vijest pretpostavljam Majček svidjeti...zbog avatara
[You must be registered and logged in to see this image.]

Majček oduševljena!Kao da su mene pitali.Radujem se stavrno ovoj seriji.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Nov 10 2013, 14:26


[You must be registered and logged in to see this image.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Nov 10 2013, 16:44
Kako mi je drago što će joj Engin biti partner ooo yeeee lijep,zgodan i odličan glumac baš su dobro izabrali ,sviđa mi se kombinacija a mogli bi se oni i spetljati na snimanju oboje su solo :2965836:  haha

[You must be registered and logged in to see this image.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Ned Nov 10 2013, 21:45
Naše puste želje.Nadam se samo da će serija da uspije.Još jedno ukidanje ne bih podnijela.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 10:17
A moram malo da maštam :2965836: a bome moram priznati da se već sad bojim da će joj i ova biti ukinuta jer što se serija tiče baš nema sreće u zadnje vrijeme ali neću se previše zamarati bitno je da je dobila odličnog partnera i ja ću uživati gledajući ih pa vala neka bude i 10 epizoda briga me
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 11:18
Majček ::Naše puste želje.Nadam se samo da će serija da uspije.Još jedno ukidanje ne bih podnijela.
Ja se pretjerano ne nadam da će ovo preživjeti. Sve zavisi od prve epizode, da li će zainteresirati publiku za priču. Serije Kanala D imaju ok (solidan) start, ali se poslije izgube, još ovo njihovo cjepidlačenje s jednim fragmanom kojeg daju 2 dana prije serije..nisu uopće kao ATV koji odmah daje najave, i bude ih više od jedne.
Nadam se da neće biti totalna katastrofa kao Fatih i da će biti više od 5 epizoda, da neće mijenjati termine, da ćemo imati puno slika s seta Nurg i Engina i bar jedno zajedničko fotografisanje za neki časopis. Imam stvarno ovog puta skromne želje ooo yeeee 
[You must be registered and logged in to see this image.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 11:53
Skromne su ti želje nema šta :2965836:  kamo sreće da bude kao sa Tayancom koje gostovanje u nekoj emisiji da ih vidimo zajedno ,ma puna mi je glava želja biće dobro ako se 1 ili 2 ostvare

[You must be registered and logged in to see this image.]


Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 12:44
I Engin i Nurg nemaju baš puno sreće u posljednje vrijeme kad su serije u pitanju.Još su Turci nekeko unaprijed seriju osudili na propast.To me jako nervira.Pogledaj pa sudi.Kao Nurg prestara za Engina,ma niđe veze.I moje su želje negdje kao i vaše.Hajde da budemo skromne.Ove sezone Kanal D samo ukida serije,krenulo ih samo tako.Nadajmo se da ova neće tako proći.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 13:18
marina123 ::Skromne su ti želje nema šta  :2965836:  kamo sreće da bude kao sa Tayancom koje gostovanje u nekoj emisiji da ih vidimo zajedno ,ma puna mi je glava želja  biće dobro ako se 1 ili 2 ostvare                    

[You must be registered and logged in to see this image.]


Pa skoromne su, 13 epizoda, puno slika s seta, da se druži s njim kao Timurom, i fotkanje za časopis. To rade uvijek u svrhu promoviranja serije. Neka i ona zaradi malo para, potrošila se, kupila kuću, bila u Barceloni, a i treba love za novi film..
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 13:23
Majček ::I Engin i Nurg nemaju baš puno sreće u posljednje vrijeme kad su serije u pitanju.Još su Turci nekeko unaprijed seriju osudili na propast.To me jako nervira.Pogledaj pa sudi.Kao Nurg prestara za Engina,ma niđe veze.I moje su želje negdje kao i vaše.Hajde da budemo skromne.Ove sezone Kanal D samo ukida serije,krenulo ih samo tako.Nadajmo se da ova neće tako proći.
Starija je od njega koliko i od Murata, i ne znam kakve veze to ima kad su detektivi. Starija je (ili bar tako izgleda) i ova u američkoj verziji [You must be registered and logged in to see this link.]

Samo da oni dobro ovo odglume, da scenarij bude dobar, ništa me drugo ne zanima..i slike naravno :2965836: 
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 15:25
Više su dosadni sa tim godinama odmah su počeli pričati da je starija od njega tako je isto bilo kad je snimala sa Murkijem  :2965836: Engin  3 godine mlađi od nje pa to nije ništa meni je to taman a oni nek pričaju šta hoće njima je teško ugoditi
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 17:55
Ova mi u američkoj verziji nije lijepa uopšte.Naša Nurg mnogo ljepša.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Pon Nov 11 2013, 17:58
Ma naravno Majček to se podrazumjeva :2965836:

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Uto Nov 12 2013, 13:42
Majček ::Ova mi u američkoj verziji nije lijepa uopšte.Naša Nurg mnogo ljepša.
To sam i ja pisala. U trećoj verziji su najljepši glumci jaooooo 

****

Možemo li otvoriti temu serije na vašem forumu kada se pojavi više informacija, tj. kada počne snimanje??
Ne bih da otvaram na forumu hr. da mi dođe puno onih koji pametuju i prosipaju gluposti
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Uto Nov 12 2013, 14:00
seeni ::
Majček ::Ova mi u američkoj verziji nije lijepa uopšte.Naša Nurg mnogo ljepša.
To sam i ja pisala. U trećoj verziji su najljepši glumci jaooooo 

****

Možemo li otvoriti temu serije na vašem forumu kada se pojavi više informacija, tj. kada počne snimanje??
Ne bih da otvaram na forumu hr. da mi dođe puno onih koji pametuju i prosipaju gluposti
Canim pa zar to da pitaš ti tako zvanično sta kazes

Majče, Marina kako da je kaznimo zbog ovog pitanja. Ja predlažem malo po guzi po dupetu
Sponsored content

Nurgül Yeşilçay  - Page 13 Empty Re: Nurgül Yeşilçay

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu