Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty La que no podía amar

Uto Avg 27 2013, 10:28
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]


La que no podía amar / Zabranjena žena (2011 / 2012)


Svakog radnog dana od 16:35 na kanalu DOMA TV



Sinopsis:



U gradu Tukstla Gutijerez, u Čijapasu, živi Ana Paula Karmona, plemenita i vredna devojka, koja je na pragu da postane medicinska sestra. Kao vrlo mala ostala je siroče, pa je nju i njenog brata Migela odgojila tetka Rosaura Flores, ogorčena, sebična i ambiciozna žena, koja ucenjuje svoje nećake osećanjima, glumeći da je bolesna i predbacuje im da nije mogla da proživi svoj život jer je brinula o njima.
Materijalno stanje u porodici je neizvesno, i zato žive u trošnoj kućici koju im izdaje don Maksimo, zlonamerni čovek, koji ne mogavši da ukroti Ana Paulu po svom nagonu, odlučuje da se osveti izbacivši porodicu na ulicu i prijavivši Ana Paulu za pokušaj ubistva, jer ga je ranila dok je pokušala da se odbrani.
U policijskoj stanici Ana upoznaje Bruna Reja, mladog advokata u službi Rohelija Montera, zloglasnog vlasnika imanja Del Fuerte, koje se nalazi u selu San Gabrijel. Rohelio je pre nekog vremena ostao invalid, nakon što je pao sa konja, a zbog toga ga je napustila verenica Vanesa, i on je postao nemilosrdan, ogorčen i zao čovek. Bruno ponudi Ana Pauli posao Roheliove negovateljice, što ona bez razmišljanja prihvata, jer je plata odlična i ona to vidi kao jedini način da spasi porodicu od bede.
Ana Paula dolazi na Roheliovo imanje, ali je užasnuta kada shvati kakav je njegov karakter. Osim njega, u kući živi Sintija, Roheliova sestra, koja je primorana da brine o svom bratu i trpi njegov karakter, jer joj on ne da njen deo nasledstva, da bi je zadržao uz sebe. Sintiju voli radnik na imanju, Efrain, ali ona ga samo iskorištava kada joj je dosadno. Mlada služavka Konsuelo beznadežno je zaljubljena u Efraina, a za sve čistom i iskrenom ljubavlju brine stara dadilja Marija, koja je odgojila Rohelija i Sintiju kao da su njena deca. Sa njima živi još i dečak Margarito, Marijin štićenik, koji unosi veselje na imanje.
Ne mogavši da izdrži Roheliovu narav, Ana Paula napušta posao i putem kuću upoznaje Gustava Durana, mladog inžinjera, vrednog i radišnog, koji živi sa svojom sestrom Mersedes, takodje medicinskom sestrom. Medju njima se odmah radja ljubav, koja će biti osudjena na propast jer je Rohelio takodje zaljubljen u Ana Paulu. Zbog strašne nesreće koju će skriviti Migel i zbog koje mu preti doživotni zatvor, Rohelio će predložiti Ani da se uda za njega, kako bi joj on spasio brata. Budući da je njena tetka u dogovoru sa Brunom isplanirala Gustavovo ubistvo da ga skloni sa puta, Ana pristaje na Roheliovu ponudu ne znajući kakva je patnja čeka. Medjutim, Gustavo je ipak preživeo...


Režija: Alejandro Gamboa, Salvador Garcini
Scenario: Julián Aguilar, Delia Fiallo, Ximena Suárez, Vanesa Varela
Zemlja porijekla: Meksiko
Jezik/ci: Španski
Broj epizoda: 166
Produkcija
Producent(i): Jose Alberto Kastro
Originalni kanal: Televisa
Žanr:Drama



Uloge:


Ana Brenda Contreras - Ana Paula Carmona Flores de Galvan Montero (glavna protagonistkinja, medicinska sestra, Rosaurina nećaka, Migelova sestra, Federikova kćerka, Vanesina polusestra, udata za Rohelija, zaljubljena i udata za Rohelija)
José Ron - Gustavo Duran (protagonista, vredni inžinjer, Mersedesin brat, iskreno zaljubljen/u braku sa Ana Paulom)
Jorge Salinas - Rohelio Montero Beaz (protagonista, vlasnik imanja Del Fuerte, hendikepiran. Sintijin brat, bivši Vanesin verenik, opsednut Ana Paulom)
Susana Gonsales - Sintija Montero Beaz (antagonistkinja, Roheliova sestra, Efrainova ljubavnica, Vanesina najbolja prijateljica, zaljubljena u Gustava)
Hulijan Hil - Bruno Rej (antagonista, mrzi Rohelija, zaljubljen u Ana Paulu)
Ana Martin - Marija (dobrodušna dadilja)
Mar Kontreras - Vanesa Galvan (antagonistkinja, zaljubljena u Rohelija, kćerka Federika i Else, Ana Paulina polusestra)
Osvaldo Benavides - Migel Karmona (Ana Paulin brat, zaljubljen u Danijelu)
Ingrid Marts - Danijela (Ana Paulina najbolja prijateljica, zaljubljena u Migela)
Ana Berta Espin - Rosaura Flores (antagonistkinja, Ana Paulina i Migelova tetka)
Fabijan Robles - Efrain (radnik na imanju, zaljubljen u Sintiju)
Mišel Ramaglija - Konsuelo (radnica na imanju, zaljubljena u Efraina)
Alehandro Avila - dr Ernesto Cortes (Mersedesin bivši momak, i dalje zaljubljen u nju, ali nesrećno oženjen Glorijom)
Anais - Mersedes Duran (Gustavova sestra, zaljubljena u Ernesta)
Pati Dijaz - Makarija Ernandez (seoska piljarka, Ulisesova žena, majka Maripas)
Herman Gutijerez - Ulises Ernandez (seoski piljar, Makarijin muž, otac Maripas)
Tanja Lisardo - Maripas Ernandez (Makarijina i Ulisesova kćerka, zaljubljena u Migela)
Marko Mendes - Esteban (Vanesin bivši muž, Gustavov najbolji prijatelj)
Horhe Aravena - David Romo (antagonista, Gustavov bivši šef, Roheliov prijatelj, zaljubljen u Sintiju)
Umberto Elizondo - Federiko Galvan (Elsin muž, Ana Paulin i Vanesin otac)
Elizabet Dupejron - Elsa de Galvan (antagonistkinja, Federikova žena, Vanesina majka)
Poli - Elena (Rosaurina najbolja prijateljica)
Ignasio Lopez Tarso - Don Fermin Perez (stari ribar)
Adaneli Nunjez - Karmen (Don Ferminova snaha)
Mira Savedra - Mojra (Gustavova i Mesedesina majka)

Jolanda Ventura - Glorija Cortes (Ernestova žena)

Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 16:13
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Ana Martín

Ana Beatriz Martínez Solorzano rodjena je 14 maja 1947. u Guadalajara, Jalisco , Mexico.
Ona je meksička glumica najpoznatija po svom radu u telenovelama , filmovima i na pozornici. Kcerka je poznatog komicara Jesús Martínez 'Palillo' i njegova supruga Nikaragve Hilda Solorzano. Ana Martin je postala poznata javnosti u prvoj polovini 1960 nakon pobjede na takmicenju za Miss Meksika. Glumila je uz neke od najvecih glumaca tog vremena uključujući i César Costa i Fernando Lujan.
Ana Martin se nikada nije udavala i nema dece. 1982 godine je snimila album pod nazivom Ana martin .

Filmografija :

2012: Amores verdaderos (telenovela) - Candelaria Corona
2011: La que no podia amar - Maria Gomez
2010: Soy tu dueña - Benita
2010: Los exitosos Pérez - Renata MANSILlA
2008: Un Gancho al corazón - Nieves Ochoa
2009: Manana es para siempre - Refugio Rosario
2008: La Rosa de Guadalupe - Yoya
2005: La madrastra - Socorro de Montes
2007: Destilando amor - Clara 'Clarita' Hernández García
2006: Duelo de Pasiones - Luba
2005: Ja han destrozado la vida
2005: Molinos de Viento
2004: Amar Otra VEZ - Yolanda Beltrán
2004: Rubí - Refugio Ochoa de viuda Pérez
2004: Las viudas
2003: Amor real - Rosario Aranda
2002: Mujer, casos de la vida real
2001: Navidad grijeh fin - Teófila
2001: U vrijeme leptira (TV) - Mama
2001: Corazones Rotos - Celina
2001: Atrévete je olvidarme - Sabina
1999: Alma Rebelde - Clara Hernandez
1998: Angela TV serije - Delia Bellati Roldán
1998: Un boleto stavak Sonar
1997: Gente bien - Alicia Dumas de Klein
1996: Dulces compañías - Nora
1996: La culpa TV serije - Cuquita
1988: El pecado de Oyuki -Oyuki
1983: La Pasion de Isabela - Isabela
1982: Gabriel y Gabriela
1981 Angela Morante, crimen o suicidio -Rosa Solorzano
1980: Vivir para Amar - Marina
1980: Verano Salvaje
1979: Cadena Perpetua - Criada
1979: Los indolentes - Rosa
1979: Muchacha de Barrio
1979: La lame de tu amor
1978: Ratas del asfalto
1978: El Lugar sin límites -Japonesita
1977: Mil Caminos tiene la Muerte -Claudia
1976: El pacto - Teresa
1975: Mundos opuestos - Mónica de la Mora
1975: El Milagro de vivir - Jenny Gordon
1974: La mujer del Diablo
1974: El primer paso
1973: El profeta Mimi
1973: Lágrimas de mi Barrio
1973: Mi primer amor
1972: Trio y cuarteto
1972: Hoy je soñado con Dios
1972: Victoria
1972: Tacos al ugljičnog - Lupita
1972: Fin de fiesta
1971: En esta cama nadie duerme
1971: Siempre hay una Primera VEZ
1971: Los corrompidos
1970: La rebelion de las hijas
1970: Por Qué Naci mujer
1970: Faltas la moralni
1969: El Golfo
1969: Romance sobre Ruedas
1969: TU eres mi Destino
1968: Blue Demon contra las diabólicas
1968: Blue Demon contra cerebros infernales
1968: Corona de lágrimas
1967: La Muerte es puntual
1967: Acapulco go-go
1966: El Ángel y yo
1966: Marcelo y María
1966: Pánico
1965: El Gangster
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 17:11
Jao Bruno je blizanac u horoskopu kao jaaa....sreca  znači, zato je i on plavušan, hahahaha...Dopada mi se kako ga oblače , odgledala sam 2.epku i sjajna je, nazvala bih je ROHELIO "BIČ MEKSIKA" I ANA PAULA "PLIVAČICA" HA HA ...Jao ona tetka zlo od žene,sad je rekla da su Ana Paula i brat njen da imaju različite očeve, jesu li oni uopšte braća ? I što ste matora nije udavala, kako gleda ono zlato ...ccc..
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 17:12
Canim, nisam te pitala ko je ovaj gore na slici u plavoj košulji sa tortom pored Rohelia_ ? neki novi glumac u seriji, jel?
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 17:13
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Mar Contreras

Marisela Contreras Leyva je rodjena 08.februara 1981 u Culiacan , Sinaloa , Meksiko. Poznatija kao Mar Contreras ona je meksicka pevacica i glumica koja je otkrivena u reality show-u Operación Triunfo . 2002 je ucestvovala u reality show Operación Triunfo i zauzela je 7 mjesto.


Telenovele

Muchachitas como tú (2007) - Lorena
Tormenta en el paraíso (2008) - Dra. Penélope Montalbán
Mar de amor (2009-2010) - Roselia
Teresa (2010-2011) - Lucia Álvarez Granados
La que no podía amar (2011-2012) - Vanessa Galván Villaseñor
La tempestad (2013-2014) - Enriqueta Ayala

Reality Shows :

Operación Triunfo (2002) - Participante (7 mesto)
High School Musical: la selección (2007) - Parte de los 4 finalistas

Pozoriste :

Hoy no me puedo levantar (2007) - María / Ana
Que Plantón! (2009) - La Rosa

Film :

High School Musical: El Desafío (México) (2008) - Luli Casas del Campo

Muzicki album :

Sólo 5 - 50 milona prodatih ploca
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 17:16
Ahahahhahahahaha Nella canim znala sam ja da ce ti se svideti isto kao i meni sreca 

Evo canim samo za tebe jedan pokloncic poklon cvece 

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 17:21
Canim ...hahaha...umirem od smeha...gde se seti čoveče, ja ovde sve pred očima imam Rohelia u krevetu hahahahahaa Iv Iv patos  Nema, kod španaca odugovlačenja, odmah ide prikazivanje - ko šta nudi - hahahaha
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 18:14
Canim, nisam te pitala ko je ovaj gore na slici u plavoj košulji sa tortom pored Rohelia_ ? neki novi glumac u seriji, jel? ::
Canim to ti je Hugo on je uvek uz Rohelia. Obrati paznju on gura Roheliu kolica,nosi mu telefon,sve u svemu uvek je uz njega.
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 23:17
Evo malo video klipova





Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 23:46










Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 08 2013, 23:58




Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pon Sep 09 2013, 14:56
[You must be registered and logged in to see this image.]  " />

Epizoda 026

Ana Paula kaže Dany da ne zna hoće li moći nastaviti šaradu s Rogeliom. Dany joj odgovara da mora zaboraviti Gustava. Da je živ, odgovara joj Ana Paula, sad bi slavili njegov rođendan.
Efrain želi biti Cynthijin pratilac na vjenčanju njezina brata, ali Cynthia mu podrugljivo kaže da ima pametnijeg posla.
Vanesa želi spriječiti vjenčanje Rogelija i njegovateljice, ali nije sigurna je li to njezina osveta ili ga još voli.
David poziva Gustava na Rogeliovo vjenčanje, ali Gustavo odbija poziv riječima da on ovdje samo radi.
Rogelio izjavljuje ljubav Ani Pauli, ali ona mu odgovara da je posjeduje godinu dana, ali ne i njezinu ljubav i poštovanje.
Vanesa stiže na hacijendu i želi pljusnuti Anu Paulu. Kaže joj da se Rogelio njome ženi samo da bi se osvetio njoj, Vanesi. Rogelio joj kaže da se on i Ana Paula vole i da se zato žene.
Ana Paula i Rogelio se vjenčaju.

[You must be registered and logged in to see this image.]  " />

Epizoda 027

Ana Paula je iznenađena kad joj Rogelio izjavljuje ljubav.
Miguel moli Anu Paulu da mu oprosti jer se morala vjenčati zbog njega. Ona mu kaže da učini žrtvu vrijednom, neka nastavi svoj život, a nakon godine dana ona će biti slobodna i zajedno će početi živjeti kao obitelj. Cynthia upozori Anu Paulu da će joj život Rogelio pretvoriti u pakao. Bruno kaže Cynthiji da se Rogelio zaljubio u Anu Paulu. I David joj kaže da je očito da se Rogelio oženio iz ljubavi, a ne samo zbog osvete.
Federico dolazi i prijeti Rogeliju da će mu se osvetiti zato što je javno ponizio Vanesu.
Maria uvjerava Anu Paulu da je Rogelio dobar čovjek i moli je da samo bude strpljiva s njim.
Dany kaže Federicu da je Ana Paula dobra djevojka i da on nema pojma kakvim se podmuklim smicalicama Rogelio služio kako bi Anu Paulu privolio na vjenčanje.

[You must be registered and logged in to see this image.]  " />

Epizoda 028

Rosaura povjeri Eleni da će učiniti sve da izgura Mariju s hacijende kako bi ona preuzela njezino mjesto. Elena joj kaže da će to biti teško jer Rogelio, a i Cynthia vole Mariju kao svoju majku.
Ana Paula kaže Mariji da je Rogelio tražio od nje da spava u njegovoj spavaćoj sobi, ali ona nije prihvatila jer toga nema u ugovoru i ona se nikada neće moći zaljubiti u njega. Maria je pita je li to zbog invalidnosti, a Ana Paula odgovori da je on veći invalid u srcu jer ne može voljeti.
Rogelio se žali Mariji da se Ana Paula udala samo da spasi brata iz zatvora, a sad ne može spavati s njim jer je invalid. Maria ga uvjerava da se samo dobra osoba tako brine za svoju obitelj i da mora shvatiti kako se oni nisu vjenčali nakon veze pune ljubavi te da joj je neugodno pred njim.
Rosaura želi ostati na hacijendi dok su Rogelio i Ana Paula na medenome mjesecu, ali Rogelio joj kaže da neće biti medenog mjeseca i da ona mora smjesta otići.
Esteban traži Vanesu kako bi je utješio. Voli je i možda bi je primio natrag, ali Vanesa ga ne želi jer voli Rogelija.
Rogelio predlaže Ani Pauli da počnu ispočetka i pokušaju ostvariti sretan brak pun ljubavi.

[You must be registered and logged in to see this image.]  " />

Epizoda 029

Cynthia se razbacuje uvredama na Rosauru i Miguela i govori Miguelu da treba Rogelija i Anu Paulu odvesti na aerodrom. Rosaura joj kaže da ne idu na medeni mjesec, a Cynthia je oduševljena jer joj je brat napokon došao pameti.
Poslije kaže bratu da zna kako ne ide na medeni mjesec i da će se vjerojatno uskoro rastati, a on joj odgovara da je njegov brak s Anom Paulom neraskidiv.
Don Fermin nagovara Gustava da započne vezu s Carmen koja je očito zainteresirana, ali Gustavo ne može zaboraviti Anu Paulu i ne zna hoće li više ikada voljeti.
Rogelio i Ana Paula odlučuju da krenu ispočetka i bolje upoznaju jedno drugo.
David traži od Juana da proširi glasine kako je Gustavo primio mito i dopustio da gradnja hotela krene dalje po starim specifikacijama.
Rogelio traži od Marije da pripremi najbolja jela za njega i njegovu ženu. Maria je sretna jer se Rogelio počeo očito mijenjati nabolje otkad je Ana Paula stigla na hacijendu.

[You must be registered and logged in to see this image.]  " />

Epizoda 030

Maria zatekne Cynthiju da kopa po Rogeliovim dokumentima i Cynthia se opravdava da samo želi zaštititi sebe od pohlepnice kakva je Ana Paula.
Vanesa želi naučiti sve o poslovanju tvrtkom i moli Federica da je nauči. Posebno je zanima ugovor s Rogeliom.
Kad Ana Paula vidi da je Rogelio deprimiran, tješi ga da će biti uz njega, ma što se dogodilo. Primijetila je da se dobro snalazi u vodi i potiče ga da pliva, štoviše, započinje s njim fizioterapiju u vodi.
Bruno napije Miguela kako bi iz njega izvukao podatke o ugovoru koji je Ana Paula potpisala s Rogeliom i traži od njega da mu donese kopiju ugovora.
Rogelio zahvaljuje Ani Pauli na sretnim trenucima koje mu je priredila.
Cynthia traži od Brune kopiju očeve oporuke.
Rosaura ispituje Rogelija o Federicu i smatra da će teško nastaviti raditi zajedno. Rogelio se ne slaže, njemu je lako odvojiti poslovno od privatnoga, kaže.

[You must be registered and logged in to see this image.]  " />


Poslednji put izmenio Lilip dana Čet Sep 12 2013, 14:46, izmenio ukupno 2 puta
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pon Sep 09 2013, 15:22
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Osvaldo Benavides

Osvaldo Benavides je filmski i televizijski glumac iz Meksik , rodjen je 14 juna 1974 u Mexico City , Mexico. Zapoceo je svoju karijeri kada je imao 9 godina radeci na televiziji i u pozoristu.
U 21. je već sudelovao u brojnim meksičkim filmskim produkcijama, posle cega se oprobava u telenovelama.

Filmografija :

Filmovi:

2013 - Me late chocolate (protagonista)
2010 - SubHysteria
2006 - Un Mundo maravilloso
2003 - Ligerita
2003 - Zurdo
2002 - Seres humanos
2001 - Piedras verdes
2000 - Por la libre
1999 - La segunda noche
1998 - La primera noche

Telenovele:

2011 La que no podía amar - Miguel
2005 Piel de otoño - Damian
2002 Daniela - Andrés Miranda
2000 Locura de amor - Leon Palacios
1998 Preciosa - Simón Ortiz
1996 Te sigo amando - Lazarito
1995 María la del barrio - Fernando "Nandito" De la Vega Hernández
1995 El premio mayor - «Chicles»
1992 El abuelo y yo - Paco

Serije:

2012 Cloroformo como Joe Marvelous.
2010 Soy tu fan como Julián.
2010 Gritos de muerte y libertad como Lucas Alamán.
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pon Sep 09 2013, 15:37
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Ingrid Martz

Ingrid Martz de la Vega je rođena 17 septembra 1979 u Mexico City , Distrito Federal je meksička glumica. Studirala je glumu u El Centro de Capacitación Artística de Televisa. Osim što glumi u telenovelama , Ingrid je također glumila u muzickim spotovima i filmovima. Ingrid, koja se divi glumcima poput Ignacio López Tarso , Diana Bracho i Brad Pitt , je rekla da nikada neće sebe lansirati kao pjevačicu , unatoč nekoliko ponuda u prošlosti. U 2004 je glumila zajedno sa Barbarom Mori u hit telenoveli -Rubi- .

Filmografija :

Telenovele:

(2013-2014) Mi Segunda Madre
(2013) Corazón Indomable - Doris Montenegro
(2011) La que no podia amar - Dany
(2010) Zacatillo, un lugar en tu corazon - Karla Abreu /Sara
(2007) Tormenta en el paraíso - Karina Rosemberg
(2006) Heridas de Amor - Renata San Llorente de Aragón
(2005) Pablo y Andrea - Alma
(2004) Rubí - Lorena Treviño
(2004) Amarte es mi Pecado - Renata Quiroga
(2003) Amor Real - Pilar
(2001) El Juego de la Vida - Gina Guzmán
(2000) El Derecho de Nacer - Leonor Castro
(2000) Carita de Angel - Domenica Rossi
(1999) Mujeres engañadas - Adriana
(1998) Preciosa romana - San Alma
(1997) Maria Isabel

Film:

(2006) Asi del precipicio - Hanna
(2006) RBD: La Familia - Tilde
(1999) La segunda noche
(1999) Inesperado Amor
(1999) La Segunda Noche

Tv serije:

(2010) mujeres assesinas 3
(2010) Tiempo final 3 temporada -Adriana
(2005) Vecinos - Samantha Rosas
(2001) Mujer, Casos de la Vida Real
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pon Sep 09 2013, 15:59
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Ana Bertha Espin

Ana Bertha Espin rodjena je 13 oktobra 1958 u Tehuixtla, Morelos, México , prva je glumica Mexica koja je sudjelovala u nekoliko sapunica i filmova ukljucujuci najpopularnije. Od malih nogu je pokazivala svoje umetnicke talente,u mladosti je studirala na Filozofskom fakultetu. Udala se za kolegu izvođača Jaime Lozano , iz tog braka se rodio sin Arturo Jaime Lozano Espin , meksički fudbaler.

Filmografija :

Film:

Su alteza serenísima (2000)
Santitos (1999)- Soledad
Luces de la noche (1998)
Embrujo de rock (1998)
Rastros (1997)
Por si no te vuelvo a ver (1997)
Embrujo de rock (1995)
Una buena forma de morir (1994)
Ya la hicimos (1994)

Telenovele:

La que no podía amar (2011-2012) - Rosaura Nava.
Soy tu dueña (2010-2011) - Enriqueta Bermúdez de Macotela.
Camaleones (2009-2010) - Guadalupe "Lupita" Ramírez Vda. de Morán
Las tontas no van al cielo (2008) - Gregoria Alcalde Vda. de Morales.
Recuerdame (2007) - Alicia Darien Vda. de Irazaga
Código postal (2006-2007) - Jessica Mendoza de Gonzalez de la Vega de Zubieta.
Rubí (2004) - Elisa de Duarte.
Amor real (2003) - Prudencia Curiel Vda. de Alonso.
Sin pecado concebido (2001) - Flor Gutiérrez de Martorel.
Tres mujeres (1999) - Lucía Sanchez.
María Emilia, querida (1999) - Yolanda González de Aguirre.
Leonela, muriendo de amor (1997) - Estela Mirabal de Ferrari.
Pueblo chico, infierno grande (1997) - Rutilia Cumbios.
Canción de amor (1996) - Juana.
Morelia (1995) - Magdalena Ríos Vda. de Solórzano.
Más allá del puente (1994) - Rosaura Reséndiz.
Clarisa (1993)
Mi segunda madre (1989) - Amelia.
Quinceañera (1987) - Estela.
Pobre señorita Limantour (1987)
Cuna de lobos (1986) - Mayra.
Leona Vicario (1982) - Adela Camacho.
Soledad (1981) - Pilar

Serije:

Mujeres asesinas 3 (2010) - Thelma Azuara Martinez
Locas de amor (2009) - Olga
Vecinos (serie de televisión) - Lorena Rivers
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pon Sep 09 2013, 17:17
Vidi ti tetku Rosario, bog te, ima sina fudbalera, a ovde izigrava buržujku he he he ..opasna je..kako od plača krene da se smeje i obrnuto, pogotovo kad joj dodje komšike sa zlatnim lančićima..he he lool lool lool 
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Uto Sep 10 2013, 01:01
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

"Te sigo amando"-(Još uvek te volim) je meksička telenovela producentske kuće Televisa snimljena 1997 godine.Ova druga ekranizacija uspešne telenovele "Monte Calvario" iz sredine osamdesetih doživela je planetarni uspeh zahvaljujući odličnoj interpretaciji glavnih glumaca Klaudije Ramirez i Luis Hose Santandera.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Uto Sep 10 2013, 11:56
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Jedan clanak koji sam nasla o seriji

Priča o nedostižnoj ljubavi - nova serija 'Zabranjena žena'

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Ana Brenda Contreras je 'Zabranjena žena'

O radnji:

Ana Paula živi u Chiapasu i studira za medicinsku sestru. Ljubav prema poslu medicinske sestre i požrtvovnost prema bolesnicima razvila je njegujući bolesnu majku u zadnjim danima njenog života. Tik prije svoje diplome upoznaje Brunu, odvjetnika Rogelija Montera, koji joj pronalazi posao. Ana Paula će raditi kao njegovateljica njegova šefa koji je, nakon nesreće, ostao paraliziran i prikovan za invalidska kolica. Ana Paula prihvaća posao zbog primamljive novčane ponude kojom bi financijski mogla pomoći teti Rosauri, koja je od najranijeg djetinjstva bila poput majke njoj i njezinu bratu Miguelu.

Ubrzo Ana Paula stiže na hacijendu 'Del Fuerte' kako bi njegovala Rogelija te se iznenadi kad otkrije da je ogorčen i kivan na sve. Razlog Rogelijeve ogorčenosti je najvećim dijelom Vanesa, njegova plitka zaručnica koja ga je ostavila nakon nesreće. Na hacijendi živi Rogelijeva sestra Cynthia, koju je brat prisilio da ostane ondje živjeti i brinuti se za njega u zamjenu za luksuzni život na koji je bila naviknuta. Da izbjegne dosadu, započinje vezu s Efraínom, predradnikom na hacijendi. On se zaljubljuje u nju, ali njoj on služi samo za zabavu.

O glavnim glumcima:

Ana Brenda Contreras je meksička pjevačica i glumica rođena 24. prosinca 1986. godine u Rio Bravu, Meksiko. Karijeru je započela sa samo 15 godina kad se, kako bi sudjelovala u reality showu Pop Stars, preselila u Mexico City. Na showu se plasirala kao finalistica te postala članicom benda 't'detila', koji je kasnije izdao album istog naziva. Nešto kasnije, 2003. godine, pridružuje se Televisinom centru za umjetnost kako bi studirala glumu. Dvije godine nakon se pojavljuje u ulozi telenoveli 'Barrera de amor' producenta Ernesta Alonsa, a njene uloge se nakon toga samo nastavljaju nizati. U svojoj bogatoj glumačkoj karijeri ostvarila je mnoge uloge među kojima su one u telenovelama 'Teresa', 'Magična privlačnost', 'Zauvijek zaljubljeni' i 'Dvoboj strasti'.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

José Ron je meksički glumac rođen 8. kolovoza 1981. godine u Guadalajari, Meksiko. Glumačku karijeru je započeo 2004. godine ulogom u seriji 'Srce u plamenu', a nakon toga su uslijedile uloge u nekoliko tinejdžerskih telenovela poput one koje je ostvario u seriji 'Rebelde'. Nekoliko godina kasnije, 2008. godine producentica serije 'Zauvijek zaljubljeni' Martha Patricia López de Zatarain njemu i Ani Brendi Contreras dodjeljuje vodeće uloge. U svojoj karijeri se ostvario više od deset uloga u televizijskim serijama i telenovelama.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 22 2013, 14:07
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 031

Rosaura kaže Rogeliju da je Ana Paula dirnuta njegovim znacima pažnje, ali on je uvjerava da će njihov brak trajati samo godinu dana i da ona voli drugoga. Ipak, nada se da će je privući sebi u tih godinu dana.
Margarito bi htio da ga Rogelio i Ana Paula posvoje, ali Rosaura mu grubo kaže da je to nemoguće jer se ne zna njegovo podrijetlo. Margarito je žalostan i pobjegne. Ana Paula ga ide tražiti, a Rogelio upozorava Rosauru da je ona kriva ako se nešto dogodilo dječaku. Ona kaže da nije plaćena kao dječakova dadilja.
Kad Ana Paula nađe Margarita, dječak im kaže da je pobjegao jer mu je Rosaura rekla da ga neće posvojiti zato što je siromašan. Rosaura to niječe.
Rogelio traži od osoblja da Anu Paulu oslovljavaju s gđa Montero, a ne imenom.
Rogelio se žali Mariji da se Ana Paula udala za njega samo da oslobodi brata iz zatvora, a on se poput budale zaljubio u nju. Ona mu savjetuje da bude strpljiv.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 032

Ana Paula kaže Rogeliju da se slaže da promjene predbračni ugovor jer ne želi stajati na putu Cynthiji i oduzimati joj nasljedstvo. Rogelio je pita je li moguće da ga se već zasitila, ali Ana Paula ga uvjeri da to nije istina i da uočava promjene na njemu.
Maria sada pokušava nagovoriti Rogelija da isplati Cynthiju i pusti je da sa svojim novcem radi što želi. Ali Rogelio ne vjeruje Davidu i ne želi da Cynthia izgubi svoj dio nasljedstva.
Rogelio je otkrio da Vanesa vodi Federicove poslove i upozorava ga da će ga Vanesa odvesti u bankrot. Federico se zaklinje da nije nikada dao nalog da Vanesa vodi njegove poslove.
Poslije Elsa uvjerava Vanesu da moraju naučiti živjeti same jer je Federico bolestan i mogao bi umrijeti svaki tren.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 033

Cynthia kaže Rogeliju da se želi udati za Davida. Efrain je bijesan.
Rogelio prvo želi razgovarati o financijama jer po očevoj oporuci on se brine za Cynthijin dio nasljedstva do udaje, a zatim muž preuzima brigu. David ga uvjerava da će se brinuti za Cynthijin novac kao da je njegov, ali Rogelio nije siguran da je to pouzdan način i je li David čovjek dostojan povjerenja.
Elsa kaže Vanesi da ju je Federico jedanput prevario, ali mu je ona oprostila. Ipak, brak poslije toga nikada nije bio isti. Ostala je u braku samo zato da Vanesa ne bi bila dijete rastavljenih roditelja.
Efrain odlazi u Cynthijinu sobu i moli je da za oproštaj zajedno provedu noć.
Bruno donosi Cynthiji dar kao zalog da joj nije zamjerio to što je odbila njegovu prošnju. Dar je kopija oporuke njezina oca.
Maria pita Cynthiju hoće li doista biti sretnija kad se uda. Cynthia je uvjerena da hoće jer se na hacijendi osjeća kao zatvorenica. Maria je upozorava da razmisli jer njezin muž ostavlja loš dojam i možda samo jedan zatvor mijenja za drugi, još gori.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 034

Rosaura obavijesti Rogelija i Anu Paulu da se vraća u Tuxtlu jer je prijatelj iz mladosti u bolnici. Nekada je hodala s njim i mogla se čak i udati. Odlazi sretna jer vidi da Rogelio i Ana Paula imaju dobar brak i čvrsti međusobni odnos.
Margarito kaže Rogeliju kako želi da ga Ana Paula posvoji.
Gustavo vodi Cynthiju u bolnicu. Oni postaju prijatelji. Poslije Vanesa kaže Cynthiji da je očito kako joj se Gustavo sviđa i upozori je da je već zaručena.
Ana Paula kaže da bi rado posvojila Margarita, a Rogelio predlaže da ga posvoje zajedno. Ana Paula je dirnuta, to je novo Rogelijevo lice koje još nije upoznala.
Ipak, ne mogu posvojiti Margarita jer neće biti zajedno za godinu dana.
Maria priča Ani Pauli o ženi koja se pojavila na hacijendi na dan objave zaruka Vanese i Rogelija. Dovela je sa sobom Margarita, tada još u pelenama i zamolila ih da preuzmu dijete. Rogelio je rekao Mariji da ga prihvati.
Rogelio izjavi Ani Pauli ljubav, ona mu kaže da se više nikada neće zaljubiti nakon svoga mrtvog dečka. Rogelio joj predlaže da pokušaju otkriti ljubav, ako ga ne bude voljela nakon godine dana, tada će je osloboditi od svih obveza. Ana Paula se složi i oni se poljube.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 035

Ana Paula prihvaća Rogeliov prijedlog da počnu vezu. Rogelio kaže da neće požaliti i oni se poljube.
Margarito se iznenadi kad mu Rogelio kaže da je dio obitelji i da će mu pokušati naći prave roditelje.
Efrain pokuša zavesti Cynthiju, ali ona mu kaže da više nikada ne mogu biti zajedno.
Margarito je žalostan. Ana Paula i Rogelio potražit će njegove roditelje koji ga ne vole jer su ga napustili. Ali Ana Paula mu kaže da im treba dati šansu da objasne svoje razloge.
Cynthia kaže Vanesi da je uz Gustava osjetila nešto što nije mislila da može osjetiti. Vanesa je pita što će s Davidom, a Cynthia joj odgovori da Davida uopće ne voli i da bi raskinula zaruke da može nasljedstvo dobiti a da se ne uda. Vanesa je pita zašto joj muž ne bi mogao biti Gustavo.
Ana Paula predlaže Rogeliju da posvoje Margarita ako mu ne nađu roditelje. Rogelio je presretan s Anom Paulom i to kaže Miguelu.
Rogelio upozorava Anu Paulu da je Rosaura iskorištava i da nije uopće bolesna.
Rosaura odlazi Federicu i kaže mu da je Ana Paula njegova kći.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Sep 22 2013, 14:11
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Na ovom kanalu mozete isto da pratite sve dosad prikazane epizode serije Zabranjena zena
[You must be registered and logged in to see this link.]


[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pet Sep 27 2013, 22:26
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 036

Elsa zamjeri Vanesi što je oprostila ocu umjesto da je stala na njezinu stranu. Što bi tek bilo da kaže Federicu da je htjela preuzeti kompaniju kako bi se osvetila Rogeliju?
Ana Paula traži od Rogelija da se pomiri s Vanesom i zaboravi prošlost. On zauzvrat od nje traži da zaboravi mrtvoga dečka.
Rosaura kaže Federicu da je njezina sestra Mariana umrla i ostavila kćer. Federico je zapanjen. Mariana mu je bila stara ljubav. Tvrdi Rosauri da je ne bi nikada ostavio da je znao da je trudna.
Elsa upozori Federica da mu neće dopustiti da rasipa novac na drugu kćer ako se ustanovi da mu je ona doista kći.
Rogelio zove Vanesu na razgovor. Želi joj objasniti zašto je onako postupio. Ana Paula se ponosi njime i poljubi ga. Bruno se uzruja kad ih nađe zagrljene.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 037

Cynthiji se sviđa Mercedes i ona bi najradije da se njezin brat Gustavo zaljubi u nju.
Bruno je bijesan. Anu Paulu je htio iskoristiti da od Rogelija dobije natrag oduzetu zemlju. Ali ljubav Rogelija i Ane Paule nikako mu ne paše.
Bruno napije Miguela koji mu prizna da Ana Paula još voli Gustava i zapravo je ljubazna s Rogeliom kako bi mirnije živjela.
Gustavo i dalje nastoji zatvoriti Davidovo gradilište zbog nepoštivanja građevnih propisa.
Ana Paula pokazuje Rogeliju srećonošu koju je dobila od Gustava. Priznaje mu da je spremna zaboraviti prošlost. Rogelio joj zauzvrat pokazuje zaručnički prsten koji je izabrao iz ljubavi i nada se da će joj ga moći dati kad službeni predbračni ugovor istekne.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 038

Rogelio kaže Ani Pauli da je voli kao što nikada prije nije volio nijednu ženu. Poljube se.
Marcela je Ernestova kći i okrivljuje Mercedes za rastavu roditelja. Preklinje ga da ih ne ostavlja.
Rogelio prepušta Ani Pauli da isplanira njihov medeni mjesec. Ali ona mu kaže da joj mjesto nije važno. Naučila je na hacijendi uživati kao i da se nalaze bilo gdje drugdje na svijetu.
Gloria optuži Ernesta da ima ljubavnicu. On nikada nije prestao voljeti Mercedes i zato nikada neće biti sretni.
Bruno podmeće Rogeliju Gustavove stvari. Ana Paula kaže Dany da se zaljubljuje u Rogelija.
Gustavo iznenadi Cynthiju s Davidom. Kaže mu da je uspio zaustaviti gradnju hotela zbog nepravilnosti na gradilištu. Cynthia to iskoristi kao dobrodošlu izliku da raskine zaruke.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 039

Ana Paula je našla Gustavove stvari kod Rogelija i uvjerena je kako ga je on ubio. Zbog toga ga mrzi i kaže mu da je se ne usudi više taknuti. Federico prizna Vanesi da ima još jednu kćer i da je traži. Vanesa mu bijesno govori kakve je sve patnje nanio njoj i njezinoj majci.
Ana Paula histerično viče da je Rogelio ubojica i da joj ne pada na um da dalje živi s njim na hacijendi bez obzira na potpisani ugovor. Ali Rogelio je ne pušta da ode sve dok joj ne dokaže da je nevin i da nema ništa s ubojstvom njezina bivšeg dečka.
Gustavo pita Cynthiju što ima s Davidom, a ona mu kaže da je njezin brat smatrao Davida dobrim čovjekom i zato ju je zaručio s njime.
Efrain prijeti Cynthiji da će reći Rogeliju kako se ljubi sa strancem.
Gustavo se oprašta od Cynthije jer odlazi u San Gabriel. To odgovara Cynthiji jer je San Gabriel blizu hacijende i moći će se ondje češće sastajati. Čak ga i poziva da dođe na hacijendu.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 040

Maria uvjerava Anu Paulu da Rogelio sigurno nije ubojica i neka bude strpljiva s njim. Ali Ana Paula ponavlja da mu više nikada neće vjerovati.
Ana Paula kaže Margaritu da će smisliti način kako da zauvijek pobjegnu s hacijende.
Rogelio pita Brunu zašto Ana Paula misli da joj je on ubio dečka i tko je uopće taj mladić. Bruno se izvlači da mu je netko jedanput spomenuo njegovo ime, ali ga je zaboravio.
Rosaura otkriva Federicu da mu je Ana Paula kći, a on je šokiran da su obje njegove kćeri povezane s mrskim mu Rogeliom.
David dolazi Rogeliju po pomoć jer mu je je Gustavo Duran zatvorio gradilište, ali mu Rogelio odgovori da si je sam kriv jer nije poštovao propise.
Rogelio se zaklinje Dany da nije ubojica i moli je da mu pomogne dokazati nevinost.
Miguel i dalje ima problema sa zakonom. Rogelio nudi Ani Pauli pomoć i ona je prihvaća.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pet Sep 27 2013, 22:29
ROHELIO

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

ANA PAULA

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Sub Okt 05 2013, 17:07
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 041

Ana Paula ne može više glumiti u farsi njihova braka, a ne može je se ni ucijeniti jer Miguelu nije stalo što će biti s njim.
Rogelio joj kaže da su potpisali ugovor koji je on ispunio, a ona nije i pita je želi li brata opet vidjeti u zatvoru.
Federico preuzima opet svoje poslove jer smatra da ne treba miješati poslovni i osobni život. Misli i da je najbolje da se Vanesa i Ana Paula zasad ne sretnu.
Bruno i dalje truje Anu Paulu protiv Rogelija, ali joj savjetuje da zasad, zbog svoga brata ne bježi s hacijende.
Rogelio preklinje Anu Paulu da razgovaraju. Ona ga odbije i on joj tada prijeti da će svoju obitelj dovesti u nezavidan položaj. Miguel moli Anu Paulu da popusti Rogeliju. On se užasno boji zatvora.
Cynthia priznaje Rogeliju da već neko vrijeme hoda s Gustavom i on poziva njega i njegovu sestru u posjet na hacijendu.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 042

Gustavo i Mercedes stižu na hacijendu u posjet Cynthiji. Ostavljaju dobar dojam na Rogelija i on ih poziva da produže boravak na hacijendi.
Rogelio šalje Margarita po Anu Paulu jer imaju goste. Ali Ana Paula odbija doći i odgovara mu prkosno neka dođe po nju. Poslije ona i Margarito bježe s hacijende. Simon pred Mercedes kaže da je kobila Davidov dar. Ona se opravdava da ju je David mamio skupim darovima. Bruno je u šoku kad sazna da će Gustavo ostati neko vrijeme na hacijendi. Maria javlja Rogeliju da su Ana Paula i Margarito pobjegli.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 043

Gustavu se svidio Rogelio. Mercedes se slaže s njim i još dodaje da je katkad mrzovoljan zbog svoje invalidnosti. Bruno kuje plan kako spriječiti Anu Paulu da vidi Gustava na hacijendi.
Vanesa predbacuje Federicu što je s javnim bilježnikom bio kod Rogelija. On joj kaže da su se sve dogovorili i sad su opet punopravni poslovni partneri. Rogelio daje Davidu novac kako bi lažno optužio Miguela za krađu kamiona. Ana Paula kaže Rosauri da je pobjegla s hacijende. Rosaura joj savjetuje da se vrati Rogeliju. Cynthia likuje i podsjeća Rogelija da mu je govorila kako Ana Paula nije za njega. On joj zaprijeti bičem, ali Efrain se ispriječi i dobije udarac po leđima.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 044

Vanesa i David se udružuju u zajedničkoj želji da se osvete Rogeliju. Cynthia odluči zamoliti Vanesu da je primi u kuću kako bi pobjegla s hacijende. Maria je upozori da je Vanesa dvolična i da joj je jedini cilj u životu osvetiti se Rogeliju.
Rogelio prijeti Rosauri da mu pomogne vratiti Anu Paulu. U suprotnome joj više neće poslati nijedan pesos i još će se potruditi da je deložiraju iz kuće u kojoj živi. Gustavo i Ana Paula sretnu se slučajno u Boca del Cielu i ona zamalo da se ne onesvijesti od šoka kad ga ugleda živa i zdrava. On joj predbacuje da se brzo utješila, a ona mu objašnjava da je vidjela osmrtnicu i nazvala je Mercedes koja joj nikada nije rekla da je on živ. Gustavo objasni da mu je umro otac. Tada mu Ana Paula objašnjava zašto se udala. Brat joj je bio u zatvoru, teta na prosjačkome štapu, za njega je mislila da je mrtav. Zapravo, nije imala razloga ničemu se veseliti. Gustavo odgovori da ništa ne opravdava njezine odluke i da je više ne želi vidjeti. Maria kaže Rogeliju kako zna da on Anu Paulu voli više nego što si to želi priznati. Istina, kaže on, ali njezino srce pripada drugomu.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Epizoda 045

Ana Paula se ispovijeda Don Ferminu kako je pokušala sve objasniti Gustavu, ali on joj nije pružio priliku ni da išta kaže. Don Fermin joj objašnjava da se Gustavo jako napatio misleći kako ga je ona izdala. Margarito joj kaže da potraži Gustava i ipak mu sve objasni. Gustavo, pak kaže Carmen da ga je Ana Paula jako povrijedila i da ne zna može li joj oprostiti, ali kad je ugleda, svjestan je da je još voli. Rogelio kaže da ga je Ana Paula ostavila jer je on invalid, a Miguel tvrdi da je otišla iz drugih razloga. Rogelio ne vjeruje jer zna da nije ubio niti dao ikoga ubiti pa su i njezini razlozi samo izlike za ono što je od početka kanila učiniti. Poslije Rogelio nađe Miguela kako pijan spava uz rijeku. Gurne ga u vodu i viče na njega da na hacijendi ništa nije besplatno. Ako želi tu raditi, mora se dizati u šest ujutro i odraditi svoj dan trijezan.
Rosaura predbacuje Bruni što je Anu Paulu naveo da misli kako je Rogelio ubio Gustava, ali Bruno je uvjerava da je to bilo potrebno za njegov plan, da se Ana Paula mora vratiti na hacijendu, ali tek kad Gustavo ode kako se ne bi sreli. Gustavo i Ana Paula se opet sastaju i objašnjavaju. Ona ga pita zašto joj nije javio da je živ. Gustavo je pita zašto sada traži objašnjenje kad među njima ništa više nije moguće. Carmen kaže Ani Pauli da voli Gustava i da se ona ne miješa jer je ionako udana. Federico obećava pomoć Ani Pauli. Rogelio uzrujan podere sliku Ane Paule.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Ned Okt 06 2013, 18:53
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Ana Brenda Contreras kao tinejdžerica pjevala u ženskom bendu T’De Tila

Lijepa meksička glumica Ana Brenda Contreras u posljednje je vrijeme u interesu javnosti kao protagonistica izuzetno popularne telenovele “Corazon indomable, koja upravo danas 6.10. ima svoje veliko finale.

No, Ana Brenda svoju je karijeru u šoubiznisu započela 2002. godine i to kao pjevačica u ženskom bendu T’De Tila. Cure su se predstavile u meksičkom talent reality šou Popstars. Izdale su i singl “Dejarte Ir”. Grupa se raspala nakon nekoliko mjeseci a Ana Brenda je upisala glumačku akademiju na Televisi. 2005. godine prvu priliku da pokaže svoje glumačko umijeće dao joj je Ernesto Alonso, redatelj telenovele “Barrera de Amor”.

Nakon toga slijedi uloga u telenoveli Zabranjena žena koja se odnedavno prikazuje na Doma TV. Protagonisti ove sapunice snimljene 2011. godine su Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas i Jose Ron. Zanimljivo je da je zbog kemije koja je vladala između seksipilnog Jorge Salinasa i lijepe Ana Brende Contreras, scenarij izmijenjen pa je tako lik kojeg je tumačio Jose Ron (Nasljednica s Vendavala) na kraju ubijen. Ljubav između Ane Brende Contreras i Jorega Salinasa nastavila se i dalje traje u stvarnom životu.

Evo kako je to izgledalo 2002 godine :)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pon Okt 07 2013, 13:10
Ana Brenda Contreras - No Puedo Amar
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Pon Okt 07 2013, 22:39
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Horhe Salinas u novoj seriji Hosea Alberta Kastra

Hose Alberto Kastro izabrao je protagoniste svoje sledeće telenovele. Glavnu ulogu poverio je glumcu Horheu Salinasu kojim je sarađivao na telenoveli “Zabranjena žena” 2012. godine. Telenovela poznata pod nazivom “La marquerida” krenuće sa emitovanjem u prvoj polovini 2014. godine u terminu serije “Quiero amarte” koja kreće s emitovanjem za 3 nedelje. Kao potencijalne Horheove saradnice u seriji spominju se Blanka Soto i Majte Peroni.
Sponsored content

La que no podía amar - Page 2 Empty Re: La que no podía amar

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu