Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 10 2015, 02:10
Ne znam za ove nove što će krenuti, ali ovde kao da si mi opisala "Maral" :D
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 10 2015, 02:16
Glumačka postava serije Mutluluk:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Inače, prvi put čujem za ovu seriju. Imate li nekakvih informacija o njoj? JelenaK?

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 11 2015, 04:41

Nemam pojma, ja prvi put čujem za ovu tu seriju da počinje.
Koliko ih samo počinje, ne možemo ih sve ni ispratiti, vala. aaaaaaaaa
Jedino od glumaca prepoznajem Šadije iz Merhameta. Ostali su mi skroz nepoznati.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Maj 16 2015, 21:26
abandoned2829 ::Ne znam za ove nove što će krenuti, ali ovde kao da si mi opisala "Maral" :D

Znači Maral serija za mene. Sviđa mi se glavni par... Ali vidim da joj je sudbina neizvjesna. Završavaju kao sezonu, a kako se kod njih svašta radi, moguće je da je i ne nastave...čekam da vidim šta će biti s njom pa ću je onda početi gledati.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 24 2015, 23:11
[You must be registered and logged in to see this image.]

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 03 2015, 13:05
NOVA SERIJA NA ATV-U!
Kırgın Çiçekler - Slomljeno cvetovi


Kada vetar obuhvati porodicu iza njega ostaju samo slomljeni cvetovi...
Opis:
Ejlul je devojčica od 16 godina. U sirotinjskom kvartu živi sa majkom Mesude, sestrom Buršom i očuhom Kemalom. Ejlul trpi uznemiravanje od Kemala. Ispričaće to svojoj majci. Njena majka će razmisliti o toj situaciji i doneti rešenje da ostavi svoju devojčicu u sirotište. U zgradi preko puta sirotišta živi Džemre. Na samo par metara od sirotišta, Džemre i njena porodica žive sasvim drugačijim životom. Životom bogataša... Feride, pomoćnica direktora sirotišta, pokušava da uteši Ejlul koju je majka ostavila u sirotištu. Od te večeri počinju Ejlulini dani u sirotištu.
Produkcija: NTC MEDYA
Glumci: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK), İPEK KARAPINAR (FERİDE), BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL), MEHMET AYKAÇ (SERKAN), VEDA YURTSEVER (NAZAN), SACİDE TAŞANER (NERİMAN), ZEYNEP IRGAT (HEDİYE), GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER), ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL), DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK), YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA), SEDA GÜNGÖR (MERVE), BURAK ASLAN (BURAK)




Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Mar 19 2017, 23:07, izmenjeno ukupno 1 puta
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 03 2015, 13:07
USKORO NA KANALU D!

Kalbim Ege'de Kaldı - Srce mi je ostalo kod Egejskog mora


Iako su Zeliš i Mustafa potpuno različite ličnosti, postoji nešto što ih spaja. A to je prabaka Iraz. Iraz je 1970. godine, usled zemljotresa usvojila dve devojčice. Kada su odrasle, udala ih je za dva dobra mladića. Međutim, dva šuraka su vremenom postali neprijatelji. Razlog njihovog neprijateljstva je novac. Baka Nine ima ideju kako da okonča to neprijateljstvo. Ona želi da venča decu iz te dve porodice, Zeliš i Mustafu. Tako će baka Nine svo voje nasledstvo ostaviti Mustafi i Zeliš. Njih dvoje će biti venčani samo na papiru. Radiće sve što je u njihovoj moći da se razvedu, ali vremenom će se zaljubiti jedno u drugo i tok priče će se promeniti.

Produkcija: Limon Film
Reditelj: Hayri Aslan
Izvršni producent: Faruk Uçan
Reditleji: Ömer Uğur i Eray Koçak
Scenario: Gül Abus Semerci
Uloge: Alper Saldıran (Mustafa), Oya Unustası (Zeliş), Eren Hacısalihoğlu (Yaman), Celile Toyon (Iraz Nene), Şerif Erol (Osman Gıpgıp), Aslı Omağ (Hatice Gıpgıp), Şebnem Doğruer (Emine Kürük), Serhat Özcan (Ali Kürük), Süha Çağrıcı (Hakan Gıpgıp), Nehir Akkoç (Meryem Gıpgıp), Lemi Filozof (Cabbar Gıpgıp), Neşem Akan (Halide Gıpgıp), Yeliz Akkaya (Fatmanaz Kürük), Selin İleri (Elifsu Kürük), Özge Sarıtaş (Naile), Leyla Göksün(Filiz), Onur Özaydın (Erdinç), Ceylin Yüksek (Gülüş), Yağız Yeşiltepe (Rıza), Atilla Karagöz (Muhtar), Deniz Yağcı (Kahveci Mahmuh), Yiğit Pembe (Memoş), Yiğit Gültekin (Çaycı)


Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Mar 19 2017, 23:07, izmenjeno ukupno 1 puta
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 04 2015, 11:05
Ajme koje serije. Ni mi ih ne možemo upratiti što gledamo samo na 3-4 turska kanala, kako je Turcima koji imaju i ostale gdje isto idu serije.

Ova crvena iz Kiralik Ask me podsjeća na Oyku iz KM, kao da će biti sličan lik. Ne volim tu glumicu i mislim da ona nije za glavnih uloga.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 04 2015, 15:29
Seeni, na svakom ćošku nova serija. Preko 14 novih letnjih. Nema više one klasične pauze i nove serije na jesen, sada na svakih 3-4 meseca brdo novih serija.

Elçin Sangu je glumila u "Kako vreme prolazi", "Kurt Sejt i Šura", "Sevdim Alabora"... Odatle je meni poznata. Nije loša glumica, ali spremaju tri serije na isti fazon, "Kiralik Ask" je jedna od njih. Valjda videli da je višnja prošle godine uspela...
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 04 2015, 19:06
Od ovih silnih letnjih koje krecu, vredno gledanja mi izgledaju Gunesine kceri,
Fabricka devojka vuce na From Prada to nada, i rimejk Lazljivica. Ove ostale mi deluju
previse sladunjavo ili su njihove tipicne komedije. Ova sa Ipek sto krece na ATV-u deluje potpuno nezanimljivo, sta joj bi da prihvati tu ulogu 4fg4sdfg
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 04 2015, 19:43
USKORO NOVA SERIJA NA KANALU ATV!
Aşk Zamanı - Vreme ljubavi

Opis: Orhan je jdedan od poštovanih turskih mafijaša. Njegova supruga, Guliz, pala je u kandže nemilosrdne bolesti i moraće da se uhvati u koštac sa životom. Zamoliće Orhana da prestane da se bavi nezakonitim poslovima i on će prihvatiti ovu njenu poslednju želju. Saziva druge mafijaše i objavljuje da napušta taj svet. Drugi mafijaši postavljaju mu uslov da mora da napusti Istanbul i ne vrati se više ni u taj grad, ni svom starom zanatu. Orhan će prihvatiti taj zahtev. Sa njim se neće oprostiti jedino njegov zakleti neprijatelj Jahja. Orhan će se odseliti u miran gradić pored Egejskog mora, i pokušaće da zajedno sa svojim ćerkama tu odpočne novi život, baš kao što je obećao svojoj ženi. Da li će ovaj mirni grad prihvatiti bivšeg mafijaša kao što je on? Gradonačelniku Orhanu zasmetaće njegov dolazak.
Produkcija: MEDYALAB
Uloge: YAVUZ BİNGÖL (ORHAN), DENİZ UĞUR (REYHAN), ALİ ERSAN DURU (FİKRET), BEKİR AKSOY, BURCU BİNİCİ (SEMA), NİHAN BALYALI (EDA), MÜGE BAYRAMOĞLU (DERYA), BÜŞRA AYAYDIN, SARVEN ÇANKAR (LEVENT)



Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Mar 19 2017, 23:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 04 2015, 22:16

Canim, otvaraj nove teme odmah za ove serije kako koju prevedeš, odmah otvori temu.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 05 2015, 09:26
ATV ce imati najdosadnije letnje serije patos
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 05 2015, 16:09

ATV je ove sezone puko ko zvečka patos
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 05 2015, 21:06
Ja volim gledati serije na ATV ali stvarno nemaju sreće i ne znaju izabrati ove sezone.

Evo spisak ljetnih serija:

KANAL D
YAZ'IN ÖYKÜSÜ - Vildan Atasever, Tansel Öngel, Çağdaş Onur Öztürk
GÜNEŞ'İN KIZLARI - Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş
KALBİM EGE'DE KALDI - Alper Saldıran, Oya Unustası
SHOW TV
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK - Berk Oktay, Eda Ece, Pamir Pekin
FABRİKA KIZI - Fulya Zenginer, İsmail Demirci, Fırat Albayram
NE MÜNASEBET - Sarp Leventoğlu, Pelin Akil
TUTAR MI TUTAR - Ceyda Ateş, Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Su Kutlu
ATV
GÜNEBAKAN - İsmail Ege Şaşmaz, Sümeyra Koç
KIRGIN ÇİÇEKLER - Özgür Çevik, İpek Karapınar
AŞK ZAMANI - Yavuz Bingöl, Deniz Uğur, Ali Ersan Duru
STAR TV
KİRALIK AŞK - Elçin Sagu, Barış Arduç, Sinem Öztürk, Salih Bademci
TATLI KÜÇÜK YALANCILAR - Bensu Soral
ÇİLEK KOKUSU - Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz
FOX
ADI MUTLULUK - Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüpoğlu
İNADINA AŞK - Açelya Topaloğlu, Can Yaman
SEN BENİMSİN - Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz
TRT1
ZEYREK İLE ÇEYREK - İsmail Hacıoğlu, Pelin Öztekin
YUNUS EMRE
SAMANYOLU
ÇINARIN GÖLGESİNDE
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 05 2015, 23:19

Ako sam ja dobro izbrojala ukupno 19 letnjih serija.
Pa oni stvarno nisu normalni. Mnoge neće dočekati ni 2 bolum 4fg4sdfg
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 01:45
Seeni, hvala puno za spisak serija. Pokušavam da ih sve pohvatam i prevedem sažetke za stranicu. Za većinu sam čula, sem ove TRT-ove. Samo nisam sigurna za Samanyolu da je nova... Nekako mi zvuči poznato. Mada, koliko ih ima, nije ni čudno što im imena sliče, možda grešim. Ma samo dve-tri će opstati. Nije narod lud (valjda) da sedi leti ispred tv-a i gleda serije.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 13:44

Samanyolu je tv. I ja za malo da se zeznem. :D
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 15:24
Jelenak, znala sam da mi je naziv poznat odnekud patos

To je onaj kanal na kome ide Zehra?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 15:58

One "Odbegle neveste" su valjda tu išle, ne znam za Zehru. patos
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 16:08
Jutros napisala post i zeznem se i izbrišem ga i nije mi se dalo ponovo. Ljetne nisu ni počele a već počinju najave za ove od septembra.

Jelenina bivša ljubav İbrahim Çelikkol od septembra u novoj seriji Düş Tarlası, emitirat će se na Kanalu D a pordukcija je D Productions. (ja tu vidim ukidanje ili 13 epizoda, oni sami sebi ne znaju napraviti seriju, a kako su i njihove lako ih se riješe)
I bivša ljubav Jelenine bivše ljubavi Deniz Çakır ima novu seriju 'Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz', serija će ići na ATV, lik će joj se zvati Meyrem. Mislim da je tu produkcija kao i Doline Vukova.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 17:07
seeni ::Jutros napisala post i zeznem se i izbrišem ga i nije mi se dalo ponovo. Ljetne nisu ni počele a već počinju najave za ove od septembra.

Jelenina bivša ljubav İbrahim Çelikkol od septembra u novoj seriji Düş Tarlası, emitirat će se na Kanalu D a pordukcija je D Productions. (ja tu vidim ukidanje ili 13 epizoda, oni sami sebi ne znaju napraviti seriju, a kako su i njihove lako ih se riješe)
I bivša ljubav Jelenine bivše ljubavi Deniz Çakır ima novu seriju  'Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz', serija će ići na ATV, lik će joj se zvati Meyrem. Mislim da je tu produkcija kao i Doline Vukova.

Ja zaglibila u Rusiju, da sam i ja sad saznala za tu vest da mi Ibro snima od septembra. Hajde čekam da vidim koju će mu partnerku dadnu. A i meni se ne sviđa što će ići na kanalu D, teško će potrajati to, teško.

Ma još je on moja ljubav, nego ja volem tako sa strane da švrljam ljub lol!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 17:11

Evo lepo piše jadna ti ja, mesec dana turskog habera nisam pročitala.

[You must be registered and logged in to see this link.]
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 06 2015, 21:33
Mislim da su Odbegle neveste prvo isle na Star tv, pa onda na tv8.
Jeste, Zehra ide na toj televiziji. I ici ce jos 105 godina patos


Raduje me sto se Ibrahim vraca, ali mi se ne dopada kanal, zbog ukidanja.
A jos manje mi se dopada sto ce je raditi njihova produkcija, jer tako jos lakse ukinu.
Jedino da imaju srece sa rejtingom, ili da kao SM krenu nesto kasnije, pa da ih drze jer nemaju
nista drugo da emituju, i dodju do pristojnog broja epki kafa
Nadam se da ce dobiti dobru cicu, nikako da se ponovi izbor iz Reakcije 4fg4sdfg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 10 2015, 16:27


Belçim Bilgin se vraća na male tv ekrane, ovog puta u seriji, u produkciji Endemol.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 8 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu