Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 10 2015, 18:45
I nju da vidimo u nekoj seriji. Ja je znam samo iz filmova. A od serija sam videla da je glumila samo u "Hatirla Sevgili". Mora da endemol nudi dobre pare čim je okupio popularne turske glumce.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 10 2015, 19:46

Stekla sam utisak da ona glumata neku veličinu i veliku glumicu, jel jelte ona je žena Yilmaza Erdogana i kao takva samo glumi u filmovima, mislim diva, ovo ono... Sva mi je prepotentna i ništa posebno kao glumica, sasvim prosečna, bar meni.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 10 2015, 21:25
Nije ona nikakva glumica, i može joj se glumiti u filmovima jer ima velike veze, nema niti jedne kako znam baš uspješne serije. Gledala sam je u nekoj kao komediji s Nejatom Islerom i nikakva je.
Vidjela sam da je neka žena iz Endemola napisala ovo za nju na tw da bi proširila vijest medijima. Želim im da im se ponovi Sevdam Alabora (ili kako se već zvala serija) tj da im serija propadne.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 10 2015, 21:54
Ja sam Belcim gledala samo u Ljubav voli slucajnosti, i tu mi je bila sasvim ok.
Mada mi je kasnije upalo u oci, da samo skace iz filma u film, lepo je graditi i filmsku karijeru,
ali treba pustiti i neke druge da dobiju uloge, a ne koristiti svoj polozaj i grabiti tako uloge.
Mozda sad sa serijom, dopusti i drugim glumicama da zaigraju u nekom filmu patos
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 11 2015, 22:02
Cansu i Halit nova serija na Kanalu D...Ne znam da li je ovo tačno ali voljela bih da jest zbog fanova od Cansu.

Ali moram priznati da jedva čekam ukidanja vesticaa nadam se da će biti nekih velikih iznenađenja tipa Kurt Seyit ve Sura ili Ber Kardes od Ay yapima..Ustvari Bes kardes su zaledili zbog loše gledanosti i valjda će je sada preko ljeta nastaviti, ali sumnjam da će se i sad proslaviti. Znači ni Ay yapim više nije imun na lošu gledanost a ni kanali (osim ATV-a) ih ne trpe.
Navijam da se ukine Meyrina serija jer su već dosadili s njom, i alergičana sam na nju i Murata.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 11 2015, 22:39
[quote="seeni"
Navijam da se ukine Meyrina serija jer su već dosadili s njom, i alergičana sam na nju i Murata.[/quote]

Nisi jedina patos  Po meni, mislim da je precenjena njena popularnost,
vise niko nije garant za rejting, tako da sigurno nije ni ona. O glumackom umecu necu nista reci, da se ne naljute fanovi, ali ja nju mogu samo da vidim u nekoj komediji...
I da dodam, da mi je ona fama oko izbora partnera, scenarija itekako bila zamorna,
sve za marketing i reklamu...
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 12 2015, 00:54
Nisu još ni letnje prošle, a vi o jesenjim... Polako... Čekajte prvo da poukidaju ove letnje patos I onda kreće nova tura, zajedno sa ovim starim... Biće hoas septembra, već sad vidim.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 12 2015, 18:44

Meni je Meryem živa komedija i pišijada, kako je vidim na sliku. A Murata tek ne volim, zbog fanova mu. Preteraše ga i jedni i drugi, u svakom slučaju.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 13 2015, 09:55
Mišićavi frajer, brbljiva ženska, komedija i eto recepta (to Turci misle) ove sezone za uspjeh...Mislim da će ove godine oni koji budu išli kontra mode bolje proći. Isto kad su bili crnjaci u modi, svi snimaju te pa onaj koji prvi krene nešto kontra dobro prođe.
Evo još jedne


Na FOX-u sve mi serije isto izgledaju.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 13 2015, 14:35
Jao videla sam ovu najavu na sajtu fox-a. 4fg4sdfg Ne deluje nimalo privlačno...
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Jun 16 2015, 09:39
Nova Burakova, od jeseni:

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Jun 28 2015, 15:53

Muratova i Meryenina serija zvaće se "Cesaret"

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jul 08 2015, 09:20
Jedan zanimljiv čalanak, tema "Ljubav ili reklama?" Ima nekih nama poznatih parova, ali mogli su ih još naći, npr. folirante Cagataya i Serenay, sad Cagatay to radi isto i s partnericom u novoj seriji.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mislim da i Serkan i Ozge igraju tu igricu.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jul 20 2015, 03:19

Uuuu.... Al će biti serija, ko kiše... Nadam se da možete da pročitate ova sitna slovca. Obratiću pažnju na ove Limonove, možda bude opet neka sa dobrom pričom kao Kara Ekmek i Poyraz Karayel.


Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Mar 19 2017, 23:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jul 24 2015, 14:18
Ovih dana vazda nekih novosti i nagadjanja, hajmo redom.

Navodno, Kosem Sultaniju ce igrati Sinemka. Tims je njoj ponudio ulogu.
(Bogami, lepo se ona zavukla u Keninu postelju, pocele uloge da prste patos )

Belcim Bilgin i Kadir Dogul u novoj seriji od jesen.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jul 24 2015, 19:55
Eto ispade Sinem ne bi nikad snimila ništa da nije bilo Kenana. kafa
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Avg 05 2015, 18:39

Nova serija Halita Ergenča!

Halit Ergenč se vraća na male ekrane nakon odmora posle četiri godine snimanja serije "Sulejman Veličanstveni". Ideja samog projekta je njegova. Naime, Halit je svoju ideju i zamisao podelio sa producentima na osnovu čega su napisane i prve skripte scenarija pa će sam Halit izabrati najbolju opciju po kojoj će se snimati serija.

Naime, to je priča o čoveku koji je izgubio pamćenje i stoji između dve žene.
Još uvek je nepoznata Halitova partnerka ali se zna da će serija ići na kanalu D.

[You must be registered and logged in to see this link.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 07 2015, 22:33


seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Avg 11 2015, 14:30
Nešto su ove godine škrti s promocijama serija, ubijaju samo s Meyrom i Kosem Sultan. Nekako je Ay yapim zakazao inače su oni jedni od tih koji najviše dave svojim serijama i svakodnevno plasiraju izmišljene vijesti. Sezona uskoro treba da počne, a ne znam da su i jednu novu počeli snimati, prošle godine su već u julu neke počeli snimati, očito će s novim serijama čekati i početi malo kasnije.
Čini mi se da Star tv ima najviše najavljenih novih serija.
Kara Sevda gledala sam samo sličice, promo nisam, jer sam alerginčan na Buraka, on je meni plastika i plastika, Naslihan mi je draga.
Što se tiče Cansu, drago mi je da se vraća, možda njena serija bude u terminu Karadayi jer ide na ATV-u mada ATV ima veoma gledanu ljetnu seriju ponedjeljkom, ali vjerujem da Ay yapim ima monopol na taj termin. Sviđa mi se i partner od Cansu, bar mi se sviđao u KSVS, ali ne znam koliko će oni pasati kao par.
Ja jedva čekam ukidanja, kako ima dosta gledanih ljetnih serija mnoge će serije koje idu s drugom sezonom to zeznuti, možda jedino Karagul od starih ima stalnu publiku, ali kako će biti kad mu bude konkurencija Kiralik Ask vidjet ćemo. Možda čak i neka pomete i Kaderimin Yazildigi Gul i Burčinelinu seriju, jer one i nisu bile prve već tamo 3-5/6 mjesta, a možda i Paramparcu (mada je Baris dobro pojačanje).
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Avg 11 2015, 15:18
ATV je izbacio promo sezone a kad ce krenuti serije, to verujem da ni oni sami ne znaju.



Ova serija sa cetiri zene gde je i Sarp, vec je bila takva serija na tom fazonu. Isto je glumila ova mala iz KVP.

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Avg 11 2015, 23:05
Jao proma. Kanal D je meni uvijek imao najbolja proma, ali šteta što odmah krenu ukidati te serije pa im promo ne važi ni mjesec dana. Ovaj od ATV-a, ništa zanimljivo, možda bude još koji jer nema serije od Cansu.
Sarpova serija je komedija, bar sam tako na forumu pročitala, produkcija Surec (valjda se tako zovu), upalilo im s komedijama i sada ih samo štancaju.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Avg 12 2015, 14:58

Znaci, ova Sarpova sa ovim zenama je komedija. Jos jedna komedija pored silnih letnjih.
Mislim da ce ATV dati jos jedan promo, ne moguce da ce imati samo cetiri serije u novoj sezoni.
Da, i meni kanal D ima najbolja proma. Star je prosle godine imao neki bezveze promo, nesto na bilbordima secam se. Bezveze mi ono bilo.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 14 2015, 20:48

Bir Deniz Hikayesi nova serija na kanalu D!

U septembru na kanalu D počinje nova serija u produkciji Erler Film-a.
Glavne uloge pripadaju nama poznatim glumcima, malom Osmanom iz serije Kako vreme prolazi i Kucug Aga, Emir Berke Zincid, Emre Kizilirmak (Levent iz KPA) i Belgin Bilgoren (poznata iz serije Kacak).

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 14 2015, 20:53

Novom seriji TIMS Produkcije "Kosem Sultanija" pridružiće se i Kadir Dogulu.
Za sada znamo da će u seriji od poznatih imena igrati Beren Saat, Mete Horozoglu, Ekin Koc i drugi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Avg 14 2015, 23:52
Eto ode i Kadir u sporednjake, ajde neka malo peče zanat, nema reytinga na mišiće (bar u njegovom slučaju nije bilo), zar nije bilo pisanja da će on s Keremom Bursinom igrati u nekoj rimejk seriji?

Berenka će se kažu u Kosem pojaviti tek od 9-te epizode, e sad mene zanima kakav joj je ugovor, šta ako bude gledanost onako prosječna, da li će to dami odgovarati.
Mislim da će Kara Sevda dobiti loš dan ako odmah krenu, ako Paramparca ostane ponedjeljkom a vjerujem da hoće, KYG utorkom, srijedom će možda ići Kosem zbog stare navike iz Sulje, ostaje im četvrtak, subota i nedjelja, a tu je i Miris jagoda koja ima solidan rejting za nastavak. Ne vjerujem da će dirati Kiralik Ask kad im je dobro gledan, ili možda hoće? Tako da možemo na Staru očekivati brzu čistku onih koje ne zadovoljavaju, jer ima još Mejrina serija (ako joj se svidi neki scenarij) i još par nekih i još Big Brother koje najavljuju (hebote više znam šta je na programu u Turskoj nego u BiH)
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 9 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu