Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Da li vam se svidja izgled foruma?

+11
zozefin
Lilip
Filis
Jeca^__^
Miss.Funkcionerka
Antonija
SmizLa
Eysanica
Melly
Majček
Jelenak
15 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Okt 23 2012, 15:07
First topic message reminder :


Ovde mozete pisati da li vam se svidja kako izgleda forum, predlazite nam neke vase ideje a mi smo tu da ispunimo zeljice nasih clanova. smajlic



Poslednji izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:17, izmenjeno ukupno 1 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Apr 03 2015, 11:46

Malo promene look-a na forumu, nadam se da vam se sviđa. smajlic

Uživajte u druženju na forumu! :fhdfg5h4s89f:
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Apr 03 2015, 12:37
Naravno da se svidja ooo yeeee
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Apr 03 2015, 15:37
Da, dopada mi se izgled, vrlo je lep, kada naša Jecka nešto napravi, to je prava stvar. clapping
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Apr 03 2015, 17:58

Malo nam je došlo i proleće na forumu girl dance
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Apr 03 2015, 20:44
Super je, canim! Desetka! bravo
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Sre Apr 29 2015, 23:20

Ovih dana sređujemo forum uveliko, proleće je pa treba malo pročačkati.
Eto stigo je i novi baner, malo smo se osvežili. smajlic
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Čet Apr 30 2015, 00:44
Baner je super
Budalica
Budalica
Broj poruka : 15
Points : 20
Datum upisa : 19.05.2018

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pon Jun 04 2018, 14:12
Divan je forum dhjdg
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Sub Jun 30 2018, 03:54
Prelep je ovaj novi letnji look 4dfgs4fgh
Sponsored content

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 5 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu