Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Hazal Kaya

+5
Lilip
marina123
Jelenak
Miss.Funkcionerka
Majček
9 posters
Ići dole
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Hazal Kaya

Čet Avg 22 2013, 17:05
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hazal Kaya

Leyla Hazal Kaya, rođena je 1. listopada 1990. godine u Gaziantepu i to odvjetničkoj obitelji. Pohađala je talijansku srednju školu u Istanbulu. Roditelji su se razveli kada je Hazal imala sedam godina. Odmalena je bila upoznata sa svijetom umjetnosti. Plesala je balet i svirala violinu sedam godina.
Glumica obožava tango te strastveno navija za Bešiktaš. Govori engleski, talijanski, francuski, a nedavno je počela učiti njemački. Svoju glumačku karijeru započela je u seriji ‘Genco’, a pojavila se i kao djevojka žrtva običaja u hit seriji ‘Sila’. Hazal je tada imala tek 16 godina. Veliki boom na malim ekranima ostvarila je ulogom plahe Nihal u ‘Strastima Orijenta’ gdje su joj glumački partneri bili najpopularniji turski glumci Beren Saat (Izgubljena čast) te Kivanc Tatlitug (Bijeg, Gumuš).
Prvu naslovnu ulogu ostvarila je kao Feriha u seriji ‘Djevojka imena Feriha’. Nagla popularnost ovoj džepnoj Veneri porasla je upravo zbog siromašne djevojke koja se pretvara da je bogatašica. Serija je imala veliku glednost u Turskoj. Prošle godine prihvatila je ulogu u ‘Son Yaz- Balkanar 1912.’, serije koja se snimala u Makedoniji. Hazal se okušala i na velikom ekranu i to u filmu ‘Ay 'Ay Büyürken Uyuyamam', koji je nastao ekranizacijom istoimenog romana, događa se u udaljenom gradiću na Egejskom moru. U središtu priče je žena Melek koju tumači glumica Ayca Bingol (Kako vrijeme prolazi) i njezin odnos s kćeri Hulijom koju je utjelovila mlada Hazal. Mušku ulogu utjelovio je Firat Celik, poznatiji kao Mustafa iz ‘Izgubljene čast’.
Veliki uzor u životu joj je mama feministkinja.Tata joj je pobožan, a vezana je za majku koja je često prati na snimanjima. Posudila je glas kćerki nedavno preminulom Tonyju Sopranu u turskoj sinkronizaciji ‘Obitelji Soprano’.

Uloge:
Genco (2010)
Behzat Ç. - Seni kalbime gömdüm (2011)
Çalgi çengi (2011)
Ay Büyürken Uyuyamam (2011)
Aşk-ı Memnu (2008-2010)
Adını Feriha Koydum (2011-2012)
Bu Son Olsun (2012)
A.Ş.K. (2013)
Itirazim Var (2014)
Maral(2015)


Poslednji izmenio Majček dana Pet Sep 13 2013, 10:50, izmenjeno ukupno 1 puta

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 11 2013, 01:24
@Majcek Primetila sam da se ugojila ali nisam znala da je to bilo u pitanju. Bas mi je zao. Ne samo ona, ni jedan mladi covek ne zasluzuje da se nadje u takvoj situaciji. Ali treba i hrabrost i volja da se izboris s tim. Sad izgleda super, svaka joj cast.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 11 2013, 10:22
Negdje sam pročitala da je smršala 11 kg ,stvarno joj svaka čast na hrabrosti  i volji naravno  smajlic sad stvarno izgleda super a baš se je vidjelo da je pri kraju serije udabljala a znači bolest je bila u pitanju drago mi je da je sad sve pod kontrolom smajlic
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Čet Sep 12 2013, 17:28
Hazal će ići,zajedno sa kolegom Meteom Horozigluom,26.septembra na Filmski festival u Rim

Evo i ovdje o tome pišu [You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Čet Sep 12 2013, 19:50
Sa Sonerom iz KVP :) odlična vijest nadam se da će biti slika
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Čet Sep 12 2013, 23:09
I ja se nadam.Hazal nam odlično govori italijanski.Prošle godine je išla Nurgul.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Sep 13 2013, 09:49
Majček ::I ja se nadam.Hazal nam odlično govori italijanski.Prošle godine je išla Nurgul.


Baš sam pročitala na forumu hr da govori tri strana jezika ,svaka čast ;) ej prošle godine Nurg sad Hazal možda iduće bude išla Cansu ooo yeeee .
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Sep 13 2013, 10:45

Ma cura me oduševila totalno.Nisam se mnogo interesovala za nju dok nisam počela da gledam Ferihu.I moram priznati,jako prijatno iznenađenje.
A i to bi valjalo da nam Cansu malo prošeta do Rima :D
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Sep 13 2013, 15:54
Mene je isto oduševila ja sam nju gledala i u strastima orijenta tamo me je njenin lik Nihal živcirao samo tako ali šta ćeš takva joj je bila uloga a ona je i tamo bila odlična stvarno svaka joj čast .Nisam je ni ja pratila niti se interesovala za nju dok nije krenula Feriha i sad baš mogu da kažem da sam njen fan ,sigurna sam da je pred njom blistava karijera .
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Sep 13 2013, 18:58
Pretpostavljam da prave neko poređenje Hazal-Kurtaš i Cagatay-Serenay


Poslednji izmenio Majček dana Pon Sep 16 2013, 12:33, izmenjeno ukupno 1 puta
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 17 2013, 09:36
Majić ove prve dvije slike su iz Italije jel tako ?Lijepo izgleda okk 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 17 2013, 11:02
marina123 ::Majić ove prve dvije slike su iz Italije jel tako ?Lijepo izgleda okk 
Vidjela sam da piše da su iz Italije,ali mi nije bilo jasno otkud prije jer su rekli da ide od 26-29 septembra.
A na ovoj posljednjoj Hazal uči da igra tango,svestrana je nema priče.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 24 2013, 19:56
Kako je bila bucka 2008.Što starija sve ljepša.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 25 2013, 10:44
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da, i to se dogodilo. Feriha se udala za Emira. Ali tu nije kraj njihovim peripetijama jer su to učinili bez znanja roditelja koji se protive njihovoj ljubavi. Ta priča puna zapleta, suza, grubosti, ali i najdubljih mladenačkih emocija već mjesecima drži u napetosti gledatelje TV serijala “Djevojka imena Feriha”, a glavna junakinja Leyla Hazal Kaya (22), kojoj je to prva naslovna uloga, doživjela je slavu i na našim prostorima.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 25 2013, 10:52

Leyla Hazal Kaya – velika pobjeda turske Salme Hayek
25.09.2013. 0 GLORIA
Da, i to se dogodilo. Feriha se udala za Emira. Ali tu nije kraj njihovim peripetijama jer su to učinili bez znanja roditelja koji se protive njihovoj ljubavi. Ta priča puna zapleta, suza, grubosti, ali i najdubljih mladenačkih emocija već mjesecima drži u napetosti gledatelje TV serijala “Djevojka imena Feriha”, a glavna junakinja Leyla Hazal Kaya (22), kojoj je to prva naslovna uloga, doživjela je slavu i na našim prostorima.
Turski mediji tu djevojku zelenih očiju, visoku samo 158 centimetara, nazivaju džepnom Venerom i često je uspoređuju s mnogo poznatijom kolegicom Salmom Hayek, koju i sama izdvaja kao svoj uzor. Jer ni njoj visina nije bila prepreka za uspjeh. A s obzirom na svoje godine Leyla Hazal Kaya u turskim je okvirima doista postigla mnogo.
Iako će 1. listopada proslaviti 23. rođendan, Leyla Hazal Kaya već je osvojila nekoliko prestižnih nagrada – turski Oscar kao najbolja dramska glumica 2011. za serijal “Djevojka imena Feriha”, prema tamošnjim portalima Feriha je najbolja lanjska ženska uloga, a neki, poput Ayakligazete.com, Bakmoda.com i MagazinCity.com, su je proglasili najljepšom i najboljom turskom glumicom za 2012. i 2013. Snimila je i reklame za Colu Turku, Nescafé, Tofitu, Penti, Turkcell, Molped i druge turske kompanije, a osvanula je i na naslovnicama brojnih tamošnjih magazina.
Od ovog ljeta viđa se s 26-godišnjim turskim glazbenikom Canom Bomonom, koji je lani predstavljao Tursku na Eurosongu u Bakuu, gdje je s pjesmom “Love Me Back” bio sedmi. Iako se oboje trude na sve načine izbjeći novinare i fotografe, početkom rujna ipak su uhvaćeni kako se nježno grle i ljube na proslavi rođendana glumice Gonce Vuslateri.
Njezin najveći problem bio je dijabetes, bolest koja zahtijeva temeljitu promjenu životnih navika:
- U mjesec i pol dana zbog šećerne bolesti jako sam se udebljala – rekla je o svojim tegobama Leyla Hazal Kaya. – Imam samo 22 godine i nije mi bilo lako prihvatiti tu bolest. Nakon jela šećer bi mi jako skočio, ali i odmah pao, tako da  h od
umo ra zaspala. Ali kad sam se napokon suočila sa svojim zdravstvenim problemom, sve je krenulo nabolje. Uvela sam poseban režim prehrane i u dva i pol mjeseca smršavjela 11 kilograma. Počela sam svaki dan hodati sat i pol, nabavila i kardiodance DVD uz koji redovito vježbam.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 25 2013, 11:28
Marina imaš li možda ovu Gloriu?Mislim jesi pročitala intervju?Ne znam jesi li pročitala ovo što sam našla o završetku AFK,postavila sam tamo u temi,pa pročitaj.Navodno Hazal je željela takav kraj.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 25 2013, 11:30
Nemam nažalost nisam je stigla kupiti ;) ma ne vjerujem da je htjela takav kraj
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 25 2013, 11:33
Ma u fazonu htjela je da što prije završi snimanje.Očigledno se tada borila sa bolešću,pa joj nije bilo do posla.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Sep 25 2013, 11:38
Moguće je da je baš to razlog :269354: 
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sub Sep 28 2013, 13:46
Lijepa je na svim fotografijama okk 

Evo video iz Rima :2965836:  [You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sub Sep 28 2013, 20:55
Aleluja Maja napokon ima potpis :2965836:  i to kakav potpis  okk                                              

Našla sam ovaj intervju na jednoj fb stranici kažu da je noviji  .                                                      

   
Muškarac:jeste li glumili u Strastima Orijenta, propustio sam to, koju ulogu ste glumili?
Hazal: Nihal
Muškarac: Nisam znao…jesi li ovo ti (odnosi se na Bihter)
Hazal: ne, to je Beren Saat…toliko ili??
Muškarac: Ja izgledam poput ovog dečka, mišičavo….a ovo si ti
Hazal: Da…
Muškarac: Je li ovo scena ljubljenja? Ovaj momak..
Hazal: ljubljenja?? Ovo sam ja..
Muškarac: Želim scenu ljubljenja... Ovo to nije. Ne želimo valjda scene ubojstva?
*Prikazuju scenu ljubljenja sa pjesmom Kiss Kiss u pozadini i Hazal kaže: sa glazbom također !
Muškarac: Ovo je poznati isječak scene... Cagatay je prilično visok..
Hazal: svi su oni visoki.. Kivanc također
*opet scena sa Cagatayem…*
Hazal: romantično...*prikazuju scenu sa Gunes i Emirom na brodu
Muškarac: Nadam se da ovaj momak neće doći ovdje, ljubiti muškarce
Hazal: (šali se) Ne daj Bože
Muškarac: ljubiti se na ovaj način.... tako žestoko, imaju li trenera. Kako se mogu ljubiti na taj način, poput pravog poljupca. Zašto se ljube na takav način, možeš li nam reći
Domaćin: Ljube se, prilično dobro
Muškarac: kako se ljube na takav način??
*Ponovno raspravljaju o Cagatayevoj visini i sceni ljubljenja na fakultetu*
Hazal kaže kako je Cagatay dobio kilu
Muškarac: Zaista, dobio je kilu?
Hazal: Šalila sam se ( zbog toga što ju je ljubio i zbog razlike u visini)
Muškarac:Ja sam se ljubio u mnogim filmovima ali nikad na ovakav način
Muškarac: Koji dio je bilo lagano za odglumiti?
Hazal: Nijedan nije lagan
Muškarac: Je li bio lakše bilo glumiti scenu ljubljenja sa Cagatayem ili sa Kivancom?
Hazal: Sa nijednim nije bilo lako
Muškarac: Zašto?
Hazal: Zato što nije lako
Muškarac: Dok si gledala je li ti bilo neugodno?
Hazal: Ne
Muškarac: Izgledalo je kao da si u nezgodnj poziciji dok si gledala
Hazal: Ne, ali dolazile su jedna za drugom pa je izgledalo tako
Muškarac: Scene ljubljenja imaju veliku gledanost, to je poput skandala, moraju izgledati prirodno.. mi smo krivi za to ali ti se ljubiš zaista puno, ljubiš se sa svakime. Nije ostao glumac s kojim se nisi ljubila
Muškarac: Ljubav je sveta stvar. Nemoj to uzeti osobno, kažem svima, ti samo radiš svoj posao……
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Sub Sep 28 2013, 22:31
Haha razmišljala sam koga da stavim Cagu ili Engina Altana,pa se odlučih za Cagu :2965836: 

marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 30 2013, 15:40
Slakica a ona gore na vrhu ženska na prvu sam mislila da je Berguzar :2965836: malo mi na nju liči .
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 30 2013, 21:47
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 30 2013, 22:09
Još malo pa rođendan :2965836:  Evo video iz Rima ovdje možete čuti Hazal kako priča na talijanskom

[You must be registered and logged in to see this link.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Okt 01 2013, 09:33
Još jednom Srećan rođendan Hazal.Odlično govori italijanski okk 
Sponsored content

Hazal Kaya - Page 2 Empty Re: Hazal Kaya

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu