Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty K drame / Opšta tema

Uto Okt 31 2017, 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

E pa drame moje dame ovde možemo uopšteno komentarisati o K dramama. Predlagati drame za gledanje, tračariti, komentarisati i slično. Hajde pa da vas čujem, šta trenutno pratite i šta preporučujete za gledanje? ooo yeeee

dfaet dfaet dfaet

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 21:36
Willow ::I dalje gledam Switch i My Husband, Mr Oh, a što se tiče Something in the Rain, bacila sam pogled, serija je prvenstveno lijepa zbog glavnog para, imaju sjajnu hemiju, a njemu uloga odlično leži, plus ima mnogo romantike, ali ne one chessy, već prave ljubavne, sa tim da meni ostatak priče sa njenim roditeljima, prijateljima, firmom i nije posebno zanimljiv, u suštini vrijedi gledati samo zbog njih. smajlic

Kreću nove serije ovog mjeseca i izbor ne da je dobar, kako koju budem gledala, javiću utiske. :D

I meni su ovo dvoje iz Kise preslatki, pogotovo on. Znaci, krecem da gledam. Inace, seriju prevodi fb stranica Korea Balkan Team. Danas sam pogledala i dve epizode Mistress, odlicna serija. Puna misterije, bas ono sto volim. Baci pogled.

Sta to novo pocinje ovog meseca? Nabaci link ako imas. Valjda se nadje i za mene nesto, ovako komplikovanu :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 21:41
Nisam voljela ni britansku ni američku verziju, tako da ću preskočiti i ovu. :D



Moj izbori su: [You must be registered and logged in to see this link.]

Znam previše, ali vjerovatno neće sve biti dobre, ali svakako ću baciti pogled. :D

Nadam se da ćeš i ti nešto naći. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 21:52
Ova sa Hyukom je pocela, Wok of Love. Bivsi kriminalci pa im on kupi restoran kako bi mogli da zive normalnim zivotom. Drugarica mi kaze da je superiska drama, ona je prati. Rich man vidim da su isto cure pocele da prevode, svidja mi se radnja. Bacim pogled.

Od svih jedina primamljiva drama mi je Come and Hug Me smajlic Znas da volim drame pomesane sa romansom, misterijom, krimicem. Ovo je to to. Pocinje 16.5 ooo yeeee
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 21:56
Da, Wok of Love djeluje cool, mada ja imam odbojnost prema love triangle, a ovde to vrišti, pa ću sačekati da završi, mislim ipak Juhno glumi. :D
Da, oni su baš slatki u Rich Man. :D
Haha da znaš pomislila sam da će ti se ta najviše dopasti, ima uvrnutu radnju, serija za tebe, ja se najviše radujem Lawless Lawyer, zaljubljena sam u glavnog glumca, plus najviše volim kombinaciju drame i akcije, a ovde sve pršti. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 22:09
Willow ::Da, Wok of Love djeluje cool, mada ja imam odbojnost prema love triangle, a ovde to vrišti, pa ću sačekati da završi, mislim ipak Juhno glumi. :D
Da, oni su baš slatki u Rich Man. :D
Haha da znaš pomislila sam da će ti se ta najviše dopasti, ima uvrnutu radnju, serija za tebe, ja se najviše radujem Lawless Lawyer, zaljubljena sam u glavnog glumca, plus najviše volim kombinaciju drame i akcije, a ovde sve pršti. :D

Bacicu ja pogled na sve, da ne propustim nesto :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 22:15
Tako treba :D i da dok nisam zaboravila [You must be registered and logged in to see this link.] baci pogled i na nju, glumi neodoljivi Rain. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 22:45
Willow ::Tako treba :D
i da dok nisam zaboravila [You must be registered and logged in to see this link.] baci pogled i na nju, glumi neodoljivi Rain. :D

Ooo i ovo je dobro, akcija. Bacim pogled, vidim pocinje 25. maja ok
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 13 2018, 22:47
Kako smo krenule, nećemo spavati u maju. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Maj 14 2018, 12:37
Odgledala obe epizode Rich man. Meni je superiska, ono laganini dramica sa preslatkim glumcima. Ona je secer koliko mi je slatka. ljub

Na Viki su obe epizode prevedene, a imate i na FB stranici Dašak Azije link sa opena. Ne znam na Viki da li mogu svi da gledaju.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Maj 14 2018, 20:51
Stvarno? Pretpostavljala sam, sama najava mi je izgledala kao šećerna vata :D , samo se nadam da neće upropastiti kao japansku verziju, od jedne simpatične serije, prešla je u tešku nebulozu. glava o zid

Hvala ti, ja uglavnom gledam sve preko Quickdrama, ne mogu preko Vikija.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Maj 14 2018, 22:13
Willow ::Stvarno? Pretpostavljala sam, sama najava mi je izgledala kao šećerna vata :D , samo se nadam da neće upropastiti kao japansku verziju, od jedne simpatične serije, prešla je u tešku nebulozu. glava o zid

Hvala ti, ja uglavnom gledam sve preko Quickdrama, ne mogu preko Vikija.

Aha, meni se dopada. Njen lik mi je luckast, volim takve cure.

Ja uvek prvo proverim kod nasih cura i na Viki da li ima prevod, jer sve one prate i prevode u kontinuitetu kako se epke na eng prevedu. Jedino nesto englezi sporo prevode Mistress.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Maj 14 2018, 22:19
Zavisi ko ima prava za prikazivanje serija, ako idu prvo na Viki, Netflix ili Drama Fever, prevod ne bude odmah, već par dana poslije, a za sve ostale serije, engleski prevod bude isto veče ili sljedeće jutro, sva sreća imamo tu razliku od 7 sati. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Maj 15 2018, 14:39
Willow ::Zavisi ko ima prava za prikazivanje serija, ako idu prvo na Viki, Netflix ili Drama Fever, prevod ne bude odmah, već par dana poslije, a za sve ostale serije, engleski prevod bude isto veče ili sljedeće jutro, sva sreća imamo tu razliku od 7 sati. :D

Da, u pravu si. To sam primetila kod Misty, drama nije dobila licencu na Viki pa je engleskog prevoda bilo odmah, posle par sati.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Maj 15 2018, 15:07
Jelenak ::

Da, u pravu si. To sam primetila kod Misty, drama nije dobila licencu na Viki pa je engleskog prevoda bilo odmah, posle par sati.

Da, ja sam se malo razmazila :D , skoro sve serije što sam gledala, prevod je odmah išao, a sad npr. moram da čekam The Lawless Attorney jer licencu ima Viki.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Maj 17 2018, 16:42
Aaaa upravo odgledala prve dve epizode drame Come and Hug Me dgfs
Bice ovo fantasticna drama. Glavna glumica mi se ucinila odnekud poznata ali ne znam odakle, a mozda me likom podsetila na neku al nemam pojma na koga. Nebitno, odlican su par. Doduse, ovo je samo uvod. Znaci, kao sto pise u opisu, njih dvoje povezuje ubistvo iz proslosti. Kako se da naslutiti, njegov otac ubice njenu majku. Inace, njegov otac je izgleda serijski ubica. Eh da, mladju verziju glavnog glumca igra glumac koji je u jako puno drama igrao upravo mladje verzije glavnog, jako sladak decko. I ova glumica koja glavnu glumi mladju je isto slatka. Jedva cekam next episode ooo yeeee

Epizode sa prevodom:
[You must be registered and logged in to see this link.]

To je ovaj glumac koji igra mladjeg glavnog. ljub
[You must be registered and logged in to see this link.]

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Maj 17 2018, 18:29
Sjajno, hvala ti za utiske ljub , vidim da je na Instagramu goruća tema :D, uopšte nisam pogledala seriju, a vidjela samo jednu najavu i danas vidim scenu, ona kao u nekoj reklami, ako sam dobro shvatila i kupila me je, ta jedna minuta je bila dovoljna :D, sad se samo bojim da ću se navući i ko će onda čekati nove epizode, biće agonija kao sa While You Were Sleeping i I'm Not a Robot. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Maj 17 2018, 18:42
Ona se prijavila na audiciji za glumce, na akademiji i on je u isto vreme na razgovoru za policijsku akademiju. Jedan od profesora, ispitanika na prijemnom se setio da je sin ubice, sto mu i pise u prijavi. Njih dvoje vuku traume iz detinjstva, u drugoj epizodu su nas vratili u proslost i period kako su se upoznali i tako zapravo prica pocinje. Videcemo da li ce ispricati prvo proslost ili ce se naizmenicno smenjivati proslost i sadasnjost.

I evo guglala sam malo, znaci ona je glumila u Misty onu novinarku, a on je glumio u My Love Eun Dong. To su serije koje sam gledala, pa su mi odatle poznati.

A ovaj mali koji glumi njega u mladjim danima je glumio u Just between Lovers, isto mladjeg glavnog. dhjdg
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Maj 17 2018, 19:08
Njega sam gledala u Go Back Couple, glumio je nesretnog second lead i ima scena kad se pozdravlja sa glavnom junakinjom, plakala sam kao kišna godina tuzan toliko je bio dobar, jedna od najupečatljivijih scena što sam ikad gledala, baš sam se obradovala kad sam čula da će dobiti svoju seriju. :D Glumio je i u My Mister, odlična je, ako voliš malo težu dramu i slice of life, što bi rekli, a Misty nisam gledala, tako da mi je ona nepoznata. :D

Da, mali je baš talenat, gledala sam ga još u Radio Romance i While You Were Sleeping. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Maj 18 2018, 00:10
Da, on je bas u puno drama glumio. Decko tako mlad a tako puno drama snimljenih, da mu pozavide i neki popularniji glumci. On je meni fantastican, tako dobro prenosi emocije, da me je ulogom u Ljubavnicama kupio za sve nove drame. Uvek cu ga gledati, mali ce stasati u odlicno glumca. Samo tako neka nastavi.

Evo stigle su prevedene 3 i 4 epizoda, ili 2. Ne znam zasto ih cepkaju tako na pola sata. Serija ce imati 32, odnosno 16 epizoda.
Prevodice je fb stranica Dasak Azije. nsfg
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Maj 18 2018, 00:22
Da, imam osjećaj da ga čekaju sjajni dani. :D

Vidjela sam, odlično, mada ja gledam na QuickDrama, oni su najbrži, kad nemam strpljenja. :D

Ima neke veze sa reklamama, koriste to za promovisanje raznih proizvoda, mada u suštini to je isti broj epizoda, može samo smetati gledaocima u Koreji, mi dobijemo gotove epizode. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Maj 18 2018, 00:37
I ovi na kissdrami su brzi, tamo sam gledala Misty. Svidja mi se player, mogu da biram i nemam potrebu da iskljucujem AdBlock, sto kod drugih moram da bi mi uopste pokrenulo epizodu.

Odoh da gledam, pa se javljam sa utiscima. Hajde, kreci i ti, pa da komentarisemo. ooo yeeee
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Maj 18 2018, 00:39
Planiram sad za vikend, upravo sam završila Switch, pravo zabavna serija :D i moram psihički da se pripremim za kraj My Mister, slutim rijeku suza i onda ću se baciti na gledanje, javiću ti odmah utiske. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Maj 18 2018, 00:44
Obavezno, jedva cekam. girl dance

[You must be registered and logged in to see this link.] Darling, nema te? Sta ti gledas? Hajde, pridruzi nam se, ima puno novih.
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Maj 19 2018, 22:40
Pozdrav, cure hst

Navukla sam se na Rich man, poor women. Mnogo su mi slatki. ljub
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Maj 20 2018, 09:48
Pogledala sam prvu epizodu Lawless Attorney [You must be registered and logged in to see this link.] i oduševila se na prvu, moja omiljena kombinacija akcije, drame, trilera i romanse, a glavni glumac je divan. ljub

Vidjela sam najave za Rich Man, baš izgleda slatko, a OST mi je super. :D
Sponsored content

K drame / Opšta tema - Page 5 Empty Re: K drame / Opšta tema

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu