Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty K drame / Opšta tema

Uto Okt 31 2017, 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

E pa drame moje dame ovde možemo uopšteno komentarisati o K dramama. Predlagati drame za gledanje, tračariti, komentarisati i slično. Hajde pa da vas čujem, šta trenutno pratite i šta preporučujete za gledanje? ooo yeeee

dfaet dfaet dfaet

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Feb 23 2019, 19:59
U moru novih serija, od kojih me nijedna nije posebno privukla, čak mi je i Romance is a Bonus Book na hold, na kraju sam naletjela na ovu i za sada mi se baš dopada, sjajni glumci i mješavina lude akcije, humora i trilera :D [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Mar 30 2019, 21:12
Hello dhjdg

Mesec dana ne gledam ništa iz Koreje, a tako mi nedostaju. Počela sam Vavilonsku kulu da pratim, odlična drama.

[You must be registered and logged in to see this link.], sta pratis? Ima li sta novog?
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Mar 30 2019, 22:03
Jelenak ::Hello dhjdg

Mesec dana ne gledam ništa iz Koreje, a tako mi nedostaju. Počela sam Vavilonsku kulu da pratim, odlična drama.

[You must be registered and logged in to see this link.], sta pratis? Ima li sta novog?

Hej hmjjf nisam gledala Vavilonsku, mada na listi mi je. :D

Ja ti po običaju nađem akciju, pravnu dramu i otkačene serije i trenutno pratim 4 lol!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo proljeće je mnogo bolje od zime, postoji tendencija da mi se lista serija koje gledam proširi, dolazi novi val serija hmjjf

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jul 08 2019, 01:56
Evo me konačno, posle malo kraćeg odmora. ooo yeeee

Nova drama mog Ji Sunga počinje 19. jula. U pitanju je medical drama.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Avg 10 2019, 14:57
Nisam još bacila pogled, ali u Koreji je jako gledana serija. smajlic Trenutno samo gledam Designated Survivor: 60 Days i super je, ako voliš političke intrige. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Avg 17 2019, 13:26
Volim, bacicu pogled. 👍
Joooj mene su ovi navukli uvodnom spicom, i sad se patim glavnom likicom 😟 ne zna cura hoce, i tako ga tupi ajmeeee 😒 inace, u pitanju je tajvanska drama Before We Get Married 😍 ja se topim u glavnom muskom liku koliko je sladak i koliko ima prelep osmeh s rupicama 😍😍😍


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Avg 18 2019, 02:06
Wooki ljub
Njegova drama pocinje krajem septembra, pominje se 28.9

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazalost, moram da priznam da mi se ni malo ne svidja radnja drame. 4fg4sdfg
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Okt 12 2019, 16:30
Zna li neko na osnovu koje korejske serije ili filma se radi rimejk za tursku seriju Zemheri sa Alperenom Duymazom i Aycom Aysin Turan? Navodno reč je o devojci koja traži pravdu za svoga oca koji je u zatvoru, a pomaže joj drug sa fakulteta. Ono što se zna da postoji lik mlade policajke.
Ne znam, koliko je informacija da se radi o adaptaciji korejskog scenarija tačna pa zato i pitam ovde da li ste čuli za ovakav siže.

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Dec 26 2019, 06:53
kaktus ::Zna li neko na osnovu koje korejske serije ili filma se radi rimejk za tursku seriju Zemheri sa Alperenom Duymazom i Aycom Aysin Turan? Navodno reč je o devojci koja traži pravdu za svoga oca koji je u zatvoru, a pomaže joj drug sa fakulteta. Ono što se zna da postoji lik mlade policajke.
Ne znam, koliko je informacija da se radi o adaptaciji korejskog scenarija tačna pa zato i pitam ovde da li ste čuli za ovakav siže.


Iskreno ne zvuči mi poznato, a upoznata sam sa većinom korejskih drama, jedino ako nije neka starija iz perioda 2000-2010... fdgsfg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Dec 29 2019, 03:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Mislim da Zemheri nije korejski rimejk.
[You must be registered and logged in to see this link.] Mislim da si pomesala sa nekom drugom. Nije se ni pominjala kao korejski rimejk.
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Dec 29 2019, 23:14
Jelenak ::Mislim da Zemheri nije korejski rimejk.
[You must be registered and logged in to see this link.] Mislim da si pomesala sa nekom drugom. Nije se ni pominjala kao korejski rimejk.

To su Rusi napisali. U međuvremenu, pre početka snimanja su čak dali i siže, i posle sam videla da je to siže serije u kojoj su glumili Sukru Ozyildiz i Asli Enver. vidbudale Mislim da je Dizimania pustila tu vest.

Sponsored content

K drame / Opšta tema - Page 10 Empty Re: K drame / Opšta tema

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu