Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty K drame / Opšta tema

Uto Okt 31 2017, 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

E pa drame moje dame ovde možemo uopšteno komentarisati o K dramama. Predlagati drame za gledanje, tračariti, komentarisati i slično. Hajde pa da vas čujem, šta trenutno pratite i šta preporučujete za gledanje? ooo yeeee

dfaet dfaet dfaet

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 17 2018, 22:15
Willow ::[You must be registered and logged in to see this link.] jesi odgledala nove epizode? smajlic Još samo 4 do kraja, ovo mi je baš brzo proletjelo. hmjjf

Oooo da, cim su je pustili na Viki ja sam morala da bacim pogled. Englezi jos nisu ni preveli celu epizodu 4fg4sdfg

U najavi za next vidimo da će na njega srušiti neki materijal, i vrlo je moguće da će tad otkriti da je bolestan. Pošto sam gledala bez prevoda, to je ona i provalila, da njemu baba nije davala džabe one lekove. Još će ispasti da ima leukemiju. Ono curenje krvi iz nosa nije za džabe. tuzan Mukica, koliko je dobra duša, nije zaslužio bolest.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 17 2018, 22:56
SmizLa ::

Oooo da, cim su je pustili na Viki ja sam morala da bacim pogled. Englezi jos nisu ni preveli celu epizodu 4fg4sdfg

U najavi za next vidimo da će na njega srušiti neki materijal, i vrlo je moguće da će tad otkriti da je bolestan. Pošto sam gledala bez prevoda, to je ona i provalila, da njemu baba nije davala džabe one lekove. Još će ispasti da ima leukemiju. Ono curenje krvi iz nosa nije za džabe. tuzan Mukica, koliko je dobra duša, nije zaslužio bolest.

Ne, nadam se da neće biti nešto ozbiljno, želim srećan kraj, ne smrt, zaslužili su poslije svega, ali znaju Koreanci ponekad da unište kraj serije. glava o zid
Ja gledam na Kiss Asian, oni prvi prevedu. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 17 2018, 23:02
Iskreno se nadam da neće uništiti kraj serije i da ćemo dobiti jedan lepi i srećni kraj. Stvarno su zaslužili posle svega šta su doživeli.

Ja sve na Viki, pošto imaju aplikaciju na mobu sve tako na mobu gledam. Valjda navika. :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 17 2018, 23:27
Šaljemo želje kosmosu i piscima serije. :D
Super, nadam se da će uskoro da prevedu da i ti uživaš. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Jan 19 2018, 16:57
Joooooj duša draga kako je on čvrsto rešio da se promeni Iv

Predivne su ove dve epizode, mada sam se isplakala na scenu kad su se svi sasvim slučajno okupili kod babe. jyu
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Jan 19 2018, 19:04
Da, oduševljena sam njegovim likom, sviđa mi se takvo viđenje ljubavi, da je to nešto što te mijenja na bolje. ljub
Da i ona scena kad je plakao pred njom. tuzan

BTW. najave novog materijala za gledanje :D

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Jan 20 2018, 02:13
Najava za ovu prvu sam videla, i ako me sećanje dobro služi u pitanju je fantastika.
Ali ova sa Hjukom mi se čini ok, videćemo ima puno toga u najavi.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Jan 20 2018, 12:07
Da, oni mnogo vole te serije sa fantastičnim elementima, plus 2018. će izgleda biti u znaku androida i robota. :D
Ja sam već zapazila par... Radio Romance, kako sam shvatila romantična komedija, Cross i Misty, revenge/misterija, My Ahjusshi, iako je velika razlika između glavnih glumaca, uvijek mi je zanimljivo gledati takve serije zbog dinamike glavnog para. smajlic
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 21 2018, 17:45
[You must be registered and logged in to see this link.] jesi gledala zadnje 2 epizode Untouchable? Ona izjava njene ljubavi u predzadnjoj mi je awesome, kako su oni svi nonšalantni u korejskim serijama kad priznaju, moraću i ja da to uzmem da vježbam sljedeći put. hgnjd
Kraj mi se dopao, nije too much, već onako realno odrađen. :D
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 21 2018, 22:23
Willow ::[You must be registered and logged in to see this link.] jesi gledala zadnje 2 epizode Untouchable? Ona izjava njene ljubavi u predzadnjoj mi je awesome, kako su oni svi nonšalantni u korejskim serijama kad priznaju, moraću i ja da to uzmem da vježbam sljedeći put. hgnjd
Kraj mi se dopao, nije too much, već onako realno odrađen. :D

Iju, zar se serija već završila? Ja sam stala negdena 9 epizodi, trenutno nemam puno vremena zbog ispita ali čim mi prođe ispitni rok nadoknadiću sve :D Jedino Lovers ne propuštam ljub To je jedino trenutno što pratim, uvukli su mi se pod kožu koliko su dobri. love

Znači, ona mu je izjavila ljubav? Kakav je kraj? Kaži mi spoilere ooo yeeee
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 21 2018, 22:31
SmizLa ::

Iju, zar se serija već završila? Ja sam stala negdena 9 epizodi, trenutno nemam puno vremena zbog ispita ali čim mi prođe ispitni rok nadoknadiću sve :D  Jedino Lovers ne propuštam ljub  To je jedino trenutno što pratim, uvukli su mi se pod kožu koliko su dobri. love

Znači, ona mu je izjavila ljubav? Kakav je kraj? Kaži mi spoilere ooo yeeee

Da, sinoć završila, a joj ispiti... sretno smajlic

Čitala sam prije, Joon-Ho dao izjavu za novine i rekao da se gledaoci pripreme na more suza, ima da scenaristi ne zeznu kraj sa nekom tragedijom. :123265977:

Da, stvarno dobra scena, korejske serije su pune tih priznanja, ali ovo je jedno od boljih, neću više da ti kvarim. :D

Sviđa mi se kraj, svi su dobili što su zaslužili i što je bitno, oboje su preživjeli, čak sam kraj, zadnja scena je između njih dvoje mi se dopala...otvoren je kraj, što mi nekako ide iz ovu seriju. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 21 2018, 22:33
Willow ::

Da, sinoć završila, a joj ispiti... sretno smajlic

Čitala sam prije, Joon-Ho dao izjavu za novine i rekao da se gledaoci pripreme na more suza, ima da scenaristi ne zeznu kraj sa nekom tragedijom. :123265977:

Da, stvarno dobra scena, korejske serije su pune tih priznanja, ali ovo je jedno od boljih, neću više da ti kvarim. :D

Sviđa mi se kraj, svi su dobili što su zaslužili i što je bitno, oboje su preživjeli, čak sam kraj, zadnja scena je između njih dvoje mi se dopala...otvoren je kraj, što mi nekako ide iz ovu seriju. smajlic

Je l' se otkrilo na kraju ko mu je ubio ženu? Iskreno se nadam da nije njegov brat.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 23 2018, 09:25
Pa... bolje da saznaš sama, bojim se da će ti pokvariti gledanje, ako ti kažem ovako. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Jan 26 2018, 17:17
Znači, ubili su me u pojam ovo dvoje. I šta sad, on je bolestan (dobro to mi je bilo jasno čim mu je prvi put prokrvario nos) ali kakve veze jetra ima sa tim. Njemu će snimati glavu, kako vidimo u najavi za poslednje dve epizode. Ništa mi nije jasno, ali izgleda da umire na kraju i to na njenim rukama. Tačno se vidi u najavi da ona kreće da plače i da ga doziva. Pretužna mi je njihova sudbina, pogotovo njegova. Još kad je pričao onom CEO kako je dok nije nje bilo jednostavno samo razmišljao kako da pregura dan, a sa njom razmišlja da dočeka i sutra. Pretužno jyu
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 28 2018, 12:58
Odgledah i ja ove dve epizode, i šta reći tuzan
On definitivno umire na kraju jyu Pretužna je ona scena u najavi, gde mu ona koji je to trenutak kad ga je zavolela. Umro joj je u naručju. jyu Nisu morali takav kraj da mu osmisle ovi scenaristi, toliko se jadničko namučio i napatio da još na kraju mu zabibere i smrt. Baš me je sve to potresno. A da, i naravno on njoj ne govori ništa već da je u bolnici saznaće od njegove sestre očigledno.
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 29 2018, 13:26
Joooj ponedeljak je došao a mene je tako strah lutfen
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 29 2018, 14:12
Znam tuzan tuzan tačno nije fer, ni prema njoj ni prema njemu, čak i da je priča iz stvarnog života, kolike su šanse da se on razboli i umre, ali vole Koreanci, mislim inače Istočnjaci tužne sudbine, but I do not like it glava o zid još se nadam nekom preokretu u zadnjih 10 minuta i da bi on mogao da preživi, malu nadu mi daje opis na FB za zadnje epizode, u smislu da će u zadnjim epizodama junaci otkriti pravo značenje sreće i smisla u životu...
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 29 2018, 14:18
BTW. večeras počinju nove serije Cross [You must be registered and logged in to see this link.] i Radio Romance [You must be registered and logged in to see this link.] obe mi se čine kao dobar materijal za gledanje, pošto poslije JBL pratim samo A Korean Odyssey. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 29 2018, 15:16
Willow ::Znam tuzan tuzan tačno nije fer, ni prema njoj ni prema njemu, čak i da je priča iz stvarnog života, kolike su šanse da se on razboli i umre, ali vole Koreanci, mislim inače Istočnjaci tužne sudbine, but I do not like it glava o zid još se nadam nekom preokretu u zadnjih 10 minuta i da bi on mogao da preživi, malu nadu mi daje opis na FB za zadnje epizode, u smislu da će u zadnjim epizodama junaci otkriti pravo značenje sreće i smisla u životu...

Hajde, molim te, postavi taj opis ovde ili na temi serije, nisam znala da uopšte ima opisi epizoda. Evo svako malo pa virkam dal ima nove epizode gshs
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 29 2018, 15:22
Najava i radnja serije Cross mi se sivđa. Taman mi je dobrodošla posle JBL da gledam. A ova Radio Romance hmmmm fdgsfg Pogledaću jer sam obazriva kad su njihove romantične komedije u pitanju.

Evo linka, onaj gore koji se postavila nešto nije hteo da mi otvori.

[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 29 2018, 15:29
"My Dangerous Wife" To Get Remakes In Turkey and China

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 29 2018, 15:44
Kao za inat ne mogu sad da nađem taj post na FB tuzan, ako naletim, obavezno ću ti proslijediti. smajlic

Imam osjećaj da će Cross biti baš napeta. hgnjd

Meni se Radio Romance odmah dopala na prvu najavu :D, ali ja inače gotovim njihove romantične komedije, posljednja mi je bila I'm Not a Robot i oduševila sam se, za sada mi je u mojih Top 5. hmjjf

"My Dangerous Wife" ću da zaobiđem sve verzije u širokom luku, dovoljna mi je bila Gone Girl za koju se i dan danas pitam zašto sam to gledala i čitala. fdgsfg
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 30 2018, 10:28
Willow ::Kao za inat ne mogu sad da nađem taj post na FB tuzan, ako naletim, obavezno ću ti proslijediti. smajlic

Imam osjećaj da će Cross biti baš napeta. hgnjd

Meni se Radio Romance odmah dopala na prvu najavu :D, ali ja inače gotovim njihove romantične komedije, posljednja mi je bila I'm Not a Robot i oduševila sam se, za sada mi je u mojih Top 5. hmjjf

"My Dangerous Wife" ću da zaobiđem sve verzije u širokom luku, dovoljna mi je bila Gone Girl za koju se i dan danas pitam zašto sam to gledala i čitala. fdgsfg

Jesi pogledala 15tu? Znači, rasplakali su me jyu Ovi na Viki nisu sve preveli sinoć a ja nisam mogla da zaspim dok nisam privirila da bacim pogled na epku. Ona scena kad on saznaje da je bolestan i od nemoći i tuge krene da plaće i sruši se na ulice, ono me je ubilo. Bože dragi, šta je on jadnično skrivio tako u životu da mu se ovako vraća jyu
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 30 2018, 11:14
Nisam, čekaću da izađe i 16. kad već plačem, da plačem na sve gshs mada sam vidjela da šeruju tu scenu na FB, nikako nije fer, ne razumijem te mazohističke scenariste, ali još uvijek se nadam da će sve dobro završiti. smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 30 2018, 18:43
Aaaaa ziv je 😍😍😍


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Sponsored content

K drame / Opšta tema - Page 2 Empty Re: K drame / Opšta tema

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu